CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
13. zář 2010

@drndapetka jééé no hormony na to mají určitě taky vliv. Já taky někdy měla pocit že na to manža kašle a je mu to jedno. Dívej třeba chce rychle dodělat byt abyste už tam mohli být. Zkus ho chilku nechat. Je fakt že v tomhle je můj manža jinej no.

drndapetka
13. zář 2010

@lenceslava já vím, jenže zrovna ted, mě by vůbec nevadilo kdyby se na bytě 14 nic nedělo a raději se věnoval mě.....ale asi chci moc. Já to nechápu-můj manža je taky jinej, tohle se k němu nehodí ten přístup, možná po 3 letech čekání na miminko mu to už ani nepřijde, nevím 😒

lenceslava
13. zář 2010

@drndapetka bude to dobrý uvidíš. Koukala jsi na ten odkaz?

drndapetka
13. zář 2010

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&f...

tady je taky dobrý článek

@lenceslava jj, koukala

lenceslava
13. zář 2010

@drndapetka taky dobrý ale vypadá to že pokaždé píšou něco jiného. Necháme se překvapit. A ty jdeš na ten ultr už zítra?

kveta
13. zář 2010

@drndapetka Prvý mesiac to môžu byť okrem manželovho správania aj Tvoje hormonálne výkyvy.. pocit obáv, neistoty, poplakávanie.. to je pre prvý mesiac tehotenstva typické.. vrátane zúrivých výbuchov, hnevu a podobne...

drndapetka
13. zář 2010

@lenceslava jj, zítra, mám docela šanci mít ten váček , ale mám pocit, že můj doktor má blbej stroj, tak spíš asi nebude 😖 tak si nechám aspon nabrat krev a napsat ten utroš. Co ti vůbec dneska řekli v Unice na tu výměnu Agolutinu?Dali Ti něco?

lenceslava
13. zář 2010

@drdnapetka já myslela že jseš na unicu. A tam jdeš kdy?No uvidíš že se hcg vyhoupne do nebeských výšin 😀 No sestřička utroš napsala. Mám dopíchat agoš a pak budu polikat bobule(spodem) 😀

drndapetka
13. zář 2010

@lenceslava já dnes poslední Agolutin, od zítřka zavádění 😝 zavádíš 2-2-2? nevím proč je zavádění lepší, proč se nemůže polykat 😖 kolik jsi vyfasovala krabiček? 😀 jo a řekla ti , do kterého týdne těhu budeme závádět? já abych věděla co mám zítra poreferovat mýmu doktorovi 🙂 na unicu až 24.9. jinak na neschopence zůstaneš?

lenceslava
13. zář 2010

@drndapetka dostala jsem tři krabičky.Ani nevím na jak dlouho to je. Mám taky 2-2-2.On se polykat může ale může z toho být špatně. To zavádění je prý rozhodně lepší.Já zítra chci zavolat doktorce co mi na ni dala Ráda tip jesli by mě vzala a objednat se tam a domluvit se. Na neschopence rozhodně zůstanu. Právě jsem měla obavy že ta moje stávající mudra by mě byla schopná poslat do práce.Já počítám že po tom ultr mi na unice dají všechny potřebné dokumenty a přejdu pak i s neschopenkou k té nové mudře.

raduza2
13. zář 2010

@mufinka0 Ahoj Mufi,krásná úrodička a samozřejmě velikanananánská gratula a tiše závidím tvou úrodičku 😉

raduza2
13. zář 2010

@drndapetka Peti je možny ,že manža potřebuje delší dobu na vstřebání skutečnosti že čekáte mimko/ka.Uvidíš že se to otočí 😉

raduza2
13. zář 2010

@lenceslava Lenis ní se určitě domluvíš je opravdu dobrá a příjemná 🙂

lenceslava
13. zář 2010

@raduza2 ona je normálne v boskovicích a v blansku jen v to ut,a KRITIKA NA NI JE DOBRÁ. zítra tam zavolám,ale klidně můžu jezdit i do těch boskovic.

raduza2
13. zář 2010

@lenceslava jo jo přešla v Brna do BK a do ¨Boskovic ,myslím že jak si udělá pořádnou klientelu tak nechá jen jednu ordinaci a podle mě ti v BK jelikož je to úplně nové .Tak ono to od vas je mylsím na stejno do BK ??Jak jsem říkala byla jsem uní jen teda 3x ,ale byla jsem spokojená

raduza2
13. zář 2010

@lenceslava ty mladý mudry mají úplně jiný přístup

lenceslava
13. zář 2010

@raduza2 no je to kousek dál než bo blanska,al to neva.

raduza2
13. zář 2010

@lenceslava tak jestli víš že tvá mudra je na houby tak se to za tu cenu určitě vyplatí 😅

lenceslava
13. zář 2010

@raduza2 to určitě. Říkám nikdy jsem neměla žádný gyn problém takže mi ta její laxnost ani nevadila,ale ted už by mě to určitě vadilo.

raduza2
13. zář 2010

@lenceslava jo tak to je samozřejmě o něčem jiným ,budu držet pace aby jsi pochodila,ale bavila jsem se tam s lékárnicí ,tak že to má v úterý jen kvuli tomu ,že nemá ještě takovou klientelu a určitě bere 😉

raduza2
13. zář 2010

@lenceslava a co teda ještě vím tak hodně holek k ni přešlo i od Břouškové

lenceslava
13. zář 2010

@raduza2 no zítra se uvidí.

teckovanaorchidej
13. zář 2010

ahoj holky, taky jsem nějaká nevyrovnaná žena, to asi ty hormóny,......bů bů

raduza2
13. zář 2010

@teckovanaorchidej další uplákánek ?? kdy to chytne Lencu ,aby jste byli kompletní 😒

lenceslava
13. zář 2010

@teckovanorchidej ne ne v klidu. JEDINE SLZY ŠTĚSTÍ jsou povolený. 😀

lenceslava
13. zář 2010

@raduza2 já myslím že mě to nechytne.

raduza2
13. zář 2010

@lenceslava aby jsi neronila slzy i ty zítra 😅 Hormony dělají svoje

teckovanaorchidej
13. zář 2010

holky já mám chuť na cigáro a dvojku vína, hrůza, co.

raduza2
13. zář 2010

@teckovanaorchidej celou dobu stimulky nic a teď dostaneš chuť,to fakt budou ty hormony 😀

teckovanaorchidej
13. zář 2010

asi jo, samo že si nic nedám

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru