CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
13. zář 2010

@teckovanaorchidej no t já vím že si nic nedáš.A hele kdybych náhdou zachvíli psala nesmylsi tak se nediv rozdělala jsem si 1L vínka abych tomu pomohla 😀

lenceslava
13. zář 2010

@teckovanaorchidej já mám chut jen na to víno. Nějaký dobroučký bílý. Po cígu bych se určitě pob....

lenceslava
13. zář 2010

Dámy odcházím háčkovat šálu. @teckovanaorchidej a co sex on the beach?já bych jako už jo,ale manža nějak si spíš ne 😀 😀

raduza2
13. zář 2010

@lenceslava každej tomu říkáme jinak 😀 -sranda ,

raduza2
13. zář 2010

Holky dobou noc 😉

lenceslava
13. zář 2010

@raduza2 dobrou.

drndapetka
13. zář 2010

@lenceslava sex? co to je? 😀

raduza2
13. zář 2010

@drndapetka ahoj nějak nemůžu zabrat 😝

market30
13. zář 2010

ahojte holky, občas do vaší diskuse nahlédnu a musím říct, že je dost smutný, co tady kolikrát píšete.. Toto téma by mělo být pro maminky, které jsou stejně jako vy vystrašené z IVF, z neúspěchu, z posměchu, bolesti.. Ale vy tady místo toho kolikrát fakt dost nechutným způsobem popisujete lékaře, jejich práci, sestřičky a nevím, koho všeho... Jakým právem? Nejsou to snad taky jenom lidi??? Přála bych Vám zkusit někdy nějaký státní zařízení, jako je třeba Obilňák apod.,kde se pacientky běžně poučujou na chodbě, bez pocitu soukromí, bez ničeho... Já musím UNICu hájit, ke mě se tam, snad až na jednu sestru chovali vždy dobře a ani by mě nenapadlo tady někoho jmenovat.. Nenapadá vás, že internet má doma každý, a když tady nějakého lékaře pomluvíte, může se to k němu dostat, mrzet ho to, poškodit...??? Přemýšlíte...?? Tady se vytahujete, jak jim nadáte a kdesi cosi a kde je pak ta odvaha, když se jich na něco ptáte, něco potřebujete? Je to tak ubohý a dětinský... Zkuste se nad tím každá zamyslet, než mě tady taky hned pomluvíte...

raduza2
13. zář 2010

@drndapetka seš tu ??

raduza2
13. zář 2010

@market30 ahoj ,nevím proč by jsme tě měli pomluvit a to že tady některá z nás řekne názor na určitého dr. nebo sestřičku neznamená že máme něco proti cáru Unica.

market30
13. zář 2010

raduza2 : no to sice možná ne, ale když tady např. o Dr. Frgalovi píšete jaký je miláček a podobné , zvlášť když tu všechny máte fotky, tak ani nechci domýšlet, jak se pak na vás ten lékař musí dívat.. Ale to je vaše věc, každý má právo na názor.. Jen když už něco píšete, tak ať je to aspoň pravda, kolikrát jsou tu teda pěkné nesmysly, které matou ostatní.. 😒

drndapetka
13. zář 2010

@market30 souhlasím s
@raduza2 . Ba naopak jsme všichni v unice moc spokojené, jinak bysme tam asi nechodili, ne?A to, že si někdy trošku uděláme srandu, ještě neznamená, že někoho odsuzujeme. Bohužel proces IVF není moc jednoduché období, a je potřeba to někdy brát s nadhledem, trošku se poškádlit, udělat srandu, odlehčit tu atmosféru....Kdyby jsme pomlouvaly, tak myslím, že to bude vypadat jinak a taky hlavně bysme už dávno byli v jiném CARu. A ano, každý jsme jen člověk, máme své chyby, takže omyly a nálady sestřiček samozřejmě respektujeme, ale taky si člověk potřebuje trošku postěžovat - navíc když "drbárna" je ženská vlastnost. Ani Tebe neodsuzuju, každý má právo na svůj názor a děkujeme \ti za něj, moc si ho vážíme! 😉

raduza2
13. zář 2010

@market30 a co je na tom špatného,je to prostě dr. který má pro tuto práci cit a taky povahu ,nemůžu říct že ostatní ne .Třeba dr Novotná taky strašně příjemná .

drndapetka
13. zář 2010

@raduza2 jsem tu máš IP.Za chvilku jdu za manžou k telce koukat na tenis 😉

drndapetka
13. zář 2010

@market30 to, že o panu doktorovi Frgalovi píšeme, že je úžasnej a miláček, je myslím pro něj poklona a urážka, ne? už přestávám chápat Tvoje myšlení, máš to nějak obrácený 😕

raduza2
13. zář 2010

@drndapetka a tebe tenis zajímá ,mě teda ne .Já nemůžu zabrat .Dala jsem si to vínko a nějak mám ukecanou 😝 Doufám že zétra MS dorazí

market30
13. zář 2010

nemusíte si vážit mého názoru, ale važte si spíš víc lidí kolem sebe.. než člověk něco vypustí z pusy, měl by prostě jen zapřemýšlet, jestli je to nutný... já netvrdím, že jsou tam všichni dokonalí, to ani omylem, ale nikdy bych si nedovolila někoho jmenovat, to mi přijde prostě už zásah do soukromí každého..

drndapetka
13. zář 2010

@raduza2 já hrála tenis v dětství závodně, takže trošlu zajímá 🙂

market30
13. zář 2010

drndapetka: už je to tady, tak hurá do mě... nic holky, radši se odtud vzdálím, piště si dál co chcete.. přeju všem hodně štěstí při těhotnění, ať se vám všem vám sen splní.... jen jsem chtěla říct svůj názor, to je vše..

drndapetka
13. zář 2010

@market30 Když se Ti to nelíbí, tak tuhle diskuzi prostě nečti - vždyť je to přeci úplně jednoduché, ne? 😉

raduza2
13. zář 2010

@drndapetka aha tak topotom jo ,takže si toužij hlavně manže 😅

drndapetka
13. zář 2010

@raduza2 no dorazí teta červená, neboooj 😀 a já doufám zítra donesu obrázek 😝

raduza2
13. zář 2010

@drndapetka no mohla ,aby se to zbytečně neprotahovalo 😠

drndapetka
13. zář 2010

@market30 no věříme, že to myslíš upřímně 😀

raduza2
13. zář 2010

@drndapetka 😀

drndapetka
13. zář 2010

@raduza2 hele, já valím, zítra jsem tu jak na koňovi 😀 budu potřebovat uklidnit 😉

Jo a holky - od dneška doktory a sestry označovat X a Y pro klid jisté duše, jo? 😀

market30
13. zář 2010

drndapetka: myslela jsem to upřímně, možná každej nemusí být sobec a přát jen sobě

raduza2
13. zář 2010

@drndapetka souhlasím ,proč by jsi potřebovala uklidnit uvidíš bude to dobrý 😉

drndapetka
13. zář 2010

@market30 každek člověk je sobec, ať už málo nebo víc, to je přirozeně lidské.....Tak už můžeš klidně spát, zítra bude líp 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru