CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
18. zář 2010

@raduza2 já mám taky hlad,..ale já ho mám už od začátku stimulky.. 🙂 Hormony na mě tak vždycky působí... 😀 Vodní postel,..no jo,..snad se mi tam nepozvrací.... 😀

mufinka0
18. zář 2010

@lenulek 🙂 Užívám,..děkuju!!! Je to nádherný!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moc!!! 🙂

raduza2
18. zář 2010

@lenceslava no ,ale mě je blbý tě otaravovat 😉 ,ale asi to tak uděláme když to tak dopadlo jelikož auto budu mít až tak v pátek a je mi teda opravdu strašně trapně.Nazpátek kdyžtak pojedu vlakem o nic nejde

raduza2
18. zář 2010

@mufinka0 tak opatrně jen tak něžně jo 😀

mufinka0
18. zář 2010

@drndapetka 🙂 Zajímavé,..mě právě Activia tenkrát vysekala z těch problémů,..měla jsem 3 týdny v kuse průjem,...nikdo nevěděl z čeho,..pak jsem skončila samozřejmě bez živin a dehytratovaná na kapačkách... Kolonoskopie - nic, v pořádku, Gastroskopie - nic, v pořádku, dokonce testy na HIV, těhu testy a nic,..v pořádku.. Až mi došli na to, že za to může stres,..manžel měl tehdy problémy v práci a já to prožíala za nás oba. Začala jsem jíst Activiu a super! Od té doby mám pokoj,..a když cítím že se "něco" blíží, tak si ji nasadím a do týdne mám pokoj! 🙂 Já jsem alergická na tvaroh,..vždycky se po něm doslova - poseru! 😀

lenceslava
18. zář 2010

@raduza2 ale prdlajs já tě hodím do bk.vždyt je to kousek. jen se musíme domluvit na tom čase.

raduza2
18. zář 2010

@lenceslava budu dlužníkem 😉

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 no u mě to zase asi vypadá, že jsem alergická na jogurty 😀 ale věřím, že to někomu dělá dobře....já třeba bílou activii do teďka používám na spáleniny od sluníčka nebo jako zábal do noh při teplotě-určitě nějaký zázračný účinky má, ale mě je po ní špatně 😒

mufinka0
18. zář 2010

@raduza2 Hm,..to řekni těm mým střevům... 😀 Ale jo,..trochu se zklidnili,..už si začínám i ulevovat...😀 Konečněěěě

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 ber všema deseti, jen si zjisti jaká je budoucí máma paní řidička 😀

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 my budeme mít dneska doma asi v ulevování s manžílkem duo 😀 😀 😀 😀

raduza2
18. zář 2010

@mufinka0 dělám si srandu já vím že za to nemůžeš 😀

mufinka0
18. zář 2010

@drndapetka jj,..já mám ráda jen čokoládové jogurty,..tu activiu beru fakt jen jako "lék"... Čokoláda u mě vede na plné čáře 🙂

mufinka0
18. zář 2010

@drndapetka 😀 Hele,..raději nechce otevřenou ventilaci,..ať se neudusíte... 😀

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 jéé, tak to jsme úplně jiný 😀 já nemůžu ani čoko jogurty, ani čoko zmrzlinu, ani čoko polevy,.....jako čokinu normální nebo bonbošku to joooo 😉

mufinka0
18. zář 2010

@raduza2 jj v pohodě,..já vím. 🙂 Taky co bych chtěla od OPU jen ležím u koníka,..takže chudácí střeva jsou líný cokoliv dělat... 😀

raduza2
18. zář 2010

holky jak to bude s tím srazem co ??

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 já se takhle dusím každou noc....můj manža rád zvedá peřinu 😠 😝 😀 😀 😀 😀

mufinka0
18. zář 2010

@drndapetka Tý jo,..to já můžu všechno!!! Nejraději mám Tatianu bombošku,..nebo Gejšu čokoládu,...Milku karamelovou...ooooo já mám hlad!!! 😀 😀 😀 😀

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka Peti já mylsím že nemůže smrdět víc jak náš pes po granulích ,ten před sebou i uteče 😀 😀

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 no už mě začíná taky bublat ve střevech jak se o tom bavíme 😀

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 kočky smrděj víc jak psi 😕

lenceslava
18. zář 2010

Jaj to je téma o ucházení. jo co sraz?

mufinka0
18. zář 2010

@drndapetka 😀 To je teda tyran,...já mýmu nadávám když prdí, tak do svých peřin a ne když se tulíme a pak když mu to ujede, tak mu zakazuju se pohnout ať si to nechá u sebe...😀 😝 😝

Bože, to je zase téma... 😝 😝 😝

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka to bych se hádala ,ale fakt

Peti jak s tím srazem

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 jééé, víš která čokyna je taky dobrá? Zora....to je snad ještě komunistická čokoláda, ne? 😀 pak samozřejmě Tofife, takový ty mořský plody, mňam a oříškový čokyny.....

raduza2
18. zář 2010

@mufinka0 aspon příjdete na jiný myšlenky kočenky 😵

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 no já s tím počítám, pokud se nic nesemele.....možná by bylo lepší až po potvrzovacích ultrazvucích, ať jsme my tři grácie klidnější, alr to už je fuk, když už bylo rozhodnuto, tak to měnit nebudeme 😉

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka ok a na kolik hodin

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 no můj se tím přímo kochá, že si to u sebe nenechá 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru