CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
18. zář 2010

@drndapetka přesně tak, jsme na tom stejně 😖

raduza2
18. zář 2010

@vodni njn ale bohužel je to tak 😠

vodni
18. zář 2010

@raduza2 jo, přesně jak píše Peťule, ještš to omezili tím, jaký je rodinný příjem, takže to nejspíš nedostane z normálních lidí nikdo

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 od ledna 2011 bude porodné uznáno jen prvorodičkám, to ano, ale krásnej dodatek tomu dali, když usnesli, že to bude podle výše příjmu rodičů dítěte.....hajzli 😠

drndapetka
18. zář 2010

@vodni jo dostanou to naši tmavý spoluobčané, ty na to dostanou vždycky 😠

vodni
18. zář 2010

@drndapetka joooo,. jsou to hajzlové!!!!!! mi mluvíš z duše ségra, jsem si to taky musela napsat 😉

drndapetka
18. zář 2010

@vodni fakt smutné...šetřit na matkách 😔

raduza2
18. zář 2010

@vodni no to ne,jedině lidi kteří by nedělali a ani jeden ,jinak přece každá rodina musí mít příjem víc jak 17 tis

vodni
18. zář 2010

@drndapetka jj, a víš jak to dopadne??? Bude spousta dětských tmavých matek, protože když to budou dávat jen prvorodičkám, tak to budou tihleti občané muset nějak řešit, když už jim to rození ve velkém nebude tak jednoduše vydělávat... Ach jo 😠 raděj už o tom snad ani nebudem mluvit, co?

raduza2
18. zář 2010

@vodni prostě nefachčenka co si budeme povídat

raduza2
18. zář 2010

@vodni ano ano změníme téma

raduza2
18. zář 2010

to už byli lepší prdíky a naše drahé polovičky 😀 😝

vodni
18. zář 2010

@raduza2 já mám dojem, že se mi asi zase blíží postimulační ovule. Sice jsem ji čekala až příští týden, ale jak koukám na toho chlapa v telce, tak mám nějaké chutě 😝 Krucinál, a ten můj je zrovna tak daleko 😒

vodni
18. zář 2010

@raduza2 no ty prdy, to teda bylo téma, ale kočky, je to stejně dobrý, že si tak čklověk může psát totální hovadiny, co? 😀

drndapetka
18. zář 2010

@vodni víš co teďka cikání vymysleli? když už jim nechce dávat sociálka peníze třeba na jejich pátý dítě, tak se ho zřeknou, že to nezvládají a dají ho k adopci, a protože ze zákona má na adpci jako první nárok někdo z rodiny, adoptují si ho třeba prarodiče a dostanou od sociálky měsíční příjem na výživu dítěte - a ve skutečnosti je to pak tak, že prarodiče vrátí děcko rodičům a každý měsíc jim posílají peníze od sociálky.....tak stát na tohle přijde a nic s tím nedělá? 😲 kontroly sociálek i policie se bojí chodit na kontroly, tak to tak nechávají.....ale proč se jich bojí? s náma se taky nikdo nepáře, tak proč jim všechno prochází 😠

vodni
18. zář 2010

no vlastně, ten Downey je nějakej malej, já jsem na vysoký tmavovlasý typy 😝 Nejlépe trochu vychrtlý 😀 (krom psoledního to je samozřejmě přesný popis mé drahé polovičky, která mi tu teď tuze chybí)

raduza2
18. zář 2010

@vodni jé jé plaší se ti hormooony 😀

vodni
18. zář 2010

@drndapetka ty jo, to je mazec... už to sem raděj nepiš, a vůbec takový věci nečti, musíš být v klidu, a tohleto člověka jen nasere (omlouvám se, ale jinak to nejde říct)

drndapetka
18. zář 2010

@vodni já mám taky ráda tmavší tipy....nemyslím cikány 😀 ale hnědý vlasy, oříškový oči a chlap má mít taky trochu bříško 😀

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka jojo tady v BK je to normalni a máme tady přímo vedle v baráku takovou malou ukázkovou rodinu

vodni
18. zář 2010

@raduza2 no jo, fakt, jsem jako na trní, to je prekérní, že zrovna teď, když jsem sama..

drndapetka
18. zář 2010

jdu věšet pračku....doprala 🙂

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka o to je popis mýho chlapa ,už je teda šedivej ,ale strašně mu ty šediny sluší 😀

vodni
18. zář 2010

@drndapetka tak to je přesně můj manža 😀

vodni
18. zář 2010

@raduza2 😀 😀 😀

raduza2
18. zář 2010

@vodni no tak být míň hodin tak ti řeknu skoč si do nějakýho schopu 😀 😀

raduza2
18. zář 2010

@vodni nééé p romiň dělám si srandu

vodni
18. zář 2010

@raduza2 😅

raduza2
18. zář 2010

@vodni ale fakt můj manža má cca 186 cm je tmavší typ ,ale už šedivej 😅

mufinka0
18. zář 2010

Holky když už tady diskutujete o našich romských spoluobčanech tak se s vámi o něco podělím... Včera jsem byla v Brně na chirdě v centru a v čekárně seděl jen jeden tmavý spoluobčan. Hned se semnou začal bavit, že co tam dělám atd,..No, ze začátku jsem se snažila být slušná, ale pak začal,..že jestli pracuju, kolik vydělám, co dělám, kolik mi je, jestli mám děti...Na to všechno jsem jen přikývla,..nic jsem mu neříkala, ale musel moje rozladění vidět,..to ale nebylo všechno!!! Ptá se mě,..vy nemáte děti.. a to berete ty prášky abyste je neměla?? 😠 😠 😠 A já na to "cože??" A on že ty prášky se berou před tím, než to ten pár "dělá" a jak často my to děláme...Na to už sem mu řekla že nemám důvod mu něco takovýho zodpovídat! A on prý že mi doporučuje sexovat ráno,..a prý denně,..že je to příjemný...brrr chlapovi bylo kolem 45 let,.. 🙄 🙄 V tom mi volal manžel tak jsem mu to říkala a on byl v minutě u mě,..naštěstí pracuje v centru... Teda řeknu vám,..zajímavý zážitek.. 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru