CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
18. zář 2010

@raduza2 můj má 183, sem tam sice bílý vlásek, ale moc ne

raduza2
18. zář 2010

@mufinka0 no jo co naděláš lidí jsou různí a kor v této kultuře

vodni
18. zář 2010

@mufinka0 já mám taky dva takové zážitky, dost hnus, ani nevím, jestli to sem psát. Od té doby jsem totální rasista...

mufinka0
18. zář 2010

A ještě taková perlička,..vešel do ordinace,..slyšela jsem hrubý hlas a za chvilku vypadl...neměl recyklační poplatek, byl špinavej a celej otrhanej,..no fuj.. Urazil se na doktora že ho nechtěl ošetřit protože nemá peníze!!! Nemá 30 korun!!!! Zajímavé...tak my všichni "bílí" platit budeme a oni nemusí nebo co?? 😠 😠

mufinka0
18. zář 2010

@vodni Není na tom nic špatného, je to pravda a myslím že to není žádná diskriminace!! Mě se to fakt stalo! A příjemný to nebylo...

raduza2
18. zář 2010

@mufinka0 bohužel oni nemusí nic jelikož se jich všichni bojí

mufinka0
18. zář 2010

@raduza2 Musím říct,..že jak začal o tom sexu, tak jsem se zalekla i já... 😒

raduza2
18. zář 2010

@vodni helet jak již jsem zminovala jistou rodiny tak před několika lety jsem s nimi měla výstup jeliož tenjejich mladej málem naši mladé vypíchl oko nožem a to mu bylo asi 6 let ,já si z jeho matkou tykám ,ale tenkrát na mě vybalila že je diskrimuínuji atd .prostě bla bla bla .Já jí jen řekla at to na mě ani nezkouší .

raduza2
18. zář 2010

@mufinka0 no nedivím se já bych mu asi jednu vrazila s mou povahou 😝

mufinka0
18. zář 2010

@raduza2 @vodni Tak to já mám prcka teda....můj má 175 cm, je taky tmavší typ,..miluju takové.. 🙂 Výškou je ke mě tak akorát,..já malá 165 cm 😀 😀 😀

vodni
18. zář 2010

@mufinka0 no ty moje zážitky jsou trochu drsnější - když mi bylo tak 17, tak na mě jeden skočil zezadu v šalině a začal mě škrtit - a musím říct, že všichni co tam byli se najednou začli intenzivně dívat z okna, hrabat v kabelkách atd. Až jedna babka z hůlčičkou do něj začala mlátit, fakt hrůza. A podruhé, tak ve 20, mě jeden takhle obtěžoval jak píšeš ty - myslím taky na zastávce... - ale po té sadě podobných otázek skončil tím, že mi to udělá atd., a když jsem nereagovala, tak přitvrdil, že mě rozřeže na kousíščky když jsem taková netýkavka a nechci něco tak skvělýho co mi nabízí... A to nemluvím o tom, že mi ještě podobný typy ukradli jednou peněženku a jednu celou kabelku...

mufinka0
18. zář 2010

@raduza2 jj,..já jsem taky impulsivní,..ale já se ho bála trochu víš...přece jen byli jsme tam sami a on měl snad metrák!!! 😠

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2
@vodni ne holky, to je přesně popis mýho manži 😀

normálně se vám musím svěřit - mýmu manžovi se nějak záhadně ztrácejí trenky 😲 pokaždý, když peru, tak je o jeden kousek míň, to je mi fakt záhada 😕 a já jsem si říkala, že peru nějak častěji jak dřív 😀

raduza2
18. zář 2010

@mufinka0 no tak já mam tak 158 cm takže su mu jak koňovi do podvazku 😀 ,ale musím se přiznat že jsem vždycky byla na velký chlapi a jednou jsm chodila s klukem kterej měřil 205 cm to teprve byla prda 😝

vodni
18. zář 2010

@raduza2 ty jo, je to síla, a ještě to vždycky obrátí proti tomu, komu ubližují, že?

mufinka0
18. zář 2010

@vodni Ježiši!!!! Hrůza!!! Ty je asi nějak přitahuješ či co... Dávej na sebe pozor,..hlavně až budeš nosit vodníky v bříšku!!!

vodni
18. zář 2010

@drndapetka u nás se ztrácí jen ponožky 😉

raduza2
18. zář 2010

@vodni tak to je hnus velebnosti ,to neníani možný že stará babička se jedinná dokázala ozvat

vodni
18. zář 2010

@mufinka0 no už to nějak ustalo, jak říkám to mi bylo tak 20, teď už je klid, ale je pravda, že jsem se dost dlouho hodně vyhýbala, bála se chodit sama atd.

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 fuj, já bych se poblila kdyby mi říkal jak sexuje 😝

mufinka0
18. zář 2010

@drndapetka 😀 Zajímavý problém teda máš,...já mám stejný problém u manželových ponožek.. 🙄 Furt nakupuju a on furt nemá.. 🙄

raduza2
18. zář 2010

@vodni no jasný ,ale už jsem si na to nějak zvykla že to tak chodí

vodni
18. zář 2010

@mufinka0 ty ponožky, to je prostě fenomén 😝

raduza2
18. zář 2010

@vodni no u nás taky mizí jen ponožky ,dávám do pračky 2 a vytáhnu jednu 😀

drndapetka
18. zář 2010

@vodni ježiš ségra, tak takový zkušenosti teda nemám, ale nesnáším je i tak

mufinka0
18. zář 2010

@drndapetka Hej já nejdřív čuměla jak sviňa,...nečekala jsem že se mi nečekaný výlet do Brna tak vybarví...😀 Ale manžel hned došel,..doprovodil mě na bus a bylo..🙂

vodni
18. zář 2010

@raduza2 anebo tam dám dvě, a ony vylezou každá jiná 😀

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 ty si ještě menší prcek jak já? 😀 jůůůů, já mám sparing partnerku 🙂 ségra promiň 😅

mufinka0
18. zář 2010

@vodni 😀 to jo,...nevím kam je strká,...a to používá i moje,..záměrně už kupuju 1 číslo,..páč on mi moje vždycky natáhl a já je měla jak blbec a hned roztržený,..tak kupuju větší a je to. Stejně drtivou většinu roku nosím silonkový,..ale ty mi teda nenosí...😀 😀

raduza2
18. zář 2010

tak se mě zdá že už nás napadají HOVADINY (ponožky)

drndapetka s těma trenkama je to divný 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru