CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
20. zář 2010

@raduza2 trenky jsou prý buď v práci, u tchýně nebo na bytě, že je prý posbírá a donese...to jse zvědavá na ten smrad, když to tam musí ležet aspoň měsíc 😝

raduza2
20. zář 2010

@drndapetka tak to je opravdu trošku z ruky ,nechápou to je pravda .Ten můj by třeba ani za svýma rodičema nešel kdybych ho k tomu nedokopala ,nechápu to

raduza2
20. zář 2010

@drndapetka tak hlavně že ví kde je nechal 😀 😀

raduza2
20. zář 2010

zatím pa jdu něco dělat 😖 vůbec se mi nechce

drndapetka
20. zář 2010

@raduza2 tak to můj za maminkou pořád....teda bývalo to horší, a když začala něco zkoušet po svatbě ( asi jí nedošlo, že synáček se oženil), tak jsem začala vyskakovat a musela jsem ho trochu mírnit, ať si to s ní vyřídí, protože přece nejde, aby byl každý den u ní na kafi, a furt jí něco spravoval a ona mu 10x denně vyvolávala a pořád se ho na něco ptala a úkolovala ho, to už bylo na mě moc 😠 Ale jinak mám hodnou tchýbi, ona prostě jen za to nemůže , že má chlapa, co jí neumí vyměnit ani žárovku....Ale takhle to dál nešlo, tak jsem na manžela zatlačila a už je to lepší....volá mu jen 1x denně 😀 a na návštěvě jsme tak jednou týdně 😅 I když je to blbý, když bydlíme pár metrů od sebe, tak holt chceme být taky spolu a né být furt u ní....snad to pochopila, a doufám, že te´d, když bude vnouče ( doufám, žeto vyjde ), tak pochopí úplně, že mynžel má svoji rodinu

mufinka0
20. zář 2010

@drndapetka ☹ Tak jsem zpět,..už jsem to nemohla vydržet a musela jsem se naobědvat 😝 😝 😝 Jsem hrozná uáá uááá, ale když já prostě nemám pevnou vůli si říct "ne až za půl hodiny"...Prostě jdu a najím se.. 🙄
Naši u nás byli ve čtvrtek minulý týden a říkala dnes mamka že dojedou ještě do testování. Tak se těšííím... 🙂 Ikdyž normálně to s těma návštěvama taky moc nepřehánějí 😒 😒 Když je mi smutno, tak jedeme my.. 😖 Teď nás ale snad budou navštěvovat častěji.. 😵 😵 😵 😵 Mufiňátka je navnadí... 😅

mufinka0
20. zář 2010

@drndapetka Peti, ještě k těm vycházkám....to se nedají dát celodenní??? 😕 😕 Třebas časem,..né hned samozřejmě.

drndapetka
20. zář 2010

@mufinka0 prý dávají ale asi až po 12týdnu.....mě by se líbily neomezené,ale to už v dnešní době asi nemůžu čekat 😔

mufinka0
20. zář 2010

@drndapetka Hm,..to je blbý,..sestřenka byla třeba v těhu týden u tety,.....musím se teda zeptat jak to měla.. 😕 😕 Já jdu koukat na Dokonalý svět,..nějak mě ten nový seriál na Nově chytl 😀

stazina
20. zář 2010

Ahoj Holky, jdu vás jen podzravit,kluci se mě za chvilku probudí

@mufinka0
@drndapetka jen jezte a válejte se, tělo potřebuje te dpsoustu energie..taky jsem žrala jak zjednaná...a za těhu jsem přibrala 26kg a ted po roce a čtvrt mám dole 30kg....v porodnici jsem nechal kilo dvacet a pak ,už nebyl čas se normálně najíst....i když ted , jak přemýšlíme o třetím , tak jsem se nějak rozjedla..
A stěma vycházkama je to blbé....já si předtím nebrala neshcopenku od Unici ,a el od gyndaře, dal mi neomezené, takže v pohodě jsem mohal před našima dělat, že chodím do práce( naši o otm nevěděli a taky jsme ješět nebyli manželé) chodit s kamarádkama na zmrzku atd..ted prý ale neomezený vycházky už nedávaji...škoda...nevím, proč by taková těhule, nemohal jít na prochajdu, kdy si vzpomene...
Jo a MUFí - taky mě docela Dokonalý svět chytnul..je to zase něco jinýho...

mufinka0
20. zář 2010

@stazina 🙂 No právě je to něco jiného.... Nebaví mě Ordinace, ani Ulice, ale tohle se mi líbí 🙂 Ráda z takového prostředí čtu i knížky 🙂
Aha,..takže myslíš že když mám neschopenku z Repromedy, tak už bych v případě těhotenství jiné vycházky nedostala??? 😕 😕 Jakože by mi je pak třeba zvedli aspoń na 6 hodin denně???

teckovanaorchidej
20. zář 2010

ahojky, holky, už jsem zpátky 🙂 🙂 🙂
teď se budu válet a jíst a vařit 🙂
Mám neomezené vycházky, jde to bez problémů, záleží na dr. Já je mám od praktického lékaře 🙂 ne od gyndr

stazina
20. zář 2010

@teckovanaorchidej tak to teda koukám, kámoška je těhu a říkala, že neomezené vycházky uplně zrušili 😒 takže kecá 😀 což je vlastně dobrá zpráva.... 😉 a ty sis o vycházky řekla teda normálně praktickýmu, ju?
@mufinka0 neboj, to si myslím,že pak ti vycházky určí tvůj gyn.

teckovanaorchidej
20. zář 2010

@stazina jo řekla, známe se léta a léčí celou moji rodinu, neříkala, že by to nešlo

stazina
20. zář 2010

Tak to nevím, kde to ta kámoška pochytila.ALe neomezený vycházky jsou prostě pro těhule nejlepší a nevím, proš to takhle nemá každá.

mufinka0
20. zář 2010

@stazina No právě....Já doufám že se s mojí gyndr. nějak domluvím. 🙂 Našla jsem si nedávno novou a vypadá moc mile a solidně, tak uvidím. 🙂 Taky by mi to vyhovovalo,..ale já nebudu předbíhat 🙂 Uvidím jak dopadne testík 🙂 Jsem klidnější, už vím že to jde, tak to je super.. 😉 😉

raduza2
20. zář 2010

KUK je tu někdo ??

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 Opět jáááá 😀

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 Ale před chvilkou jsem došla,..jsem spinkala a teď jsem si musela dát spršku a umýt vlasy, aby se mě Mufiňátka nelekli!!! 😕 😕 😕 😕 Navykla jsem si mýt vlasy každý den ráno a tak se mi teď mastí jako blázen 😒

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 to je na houby si mýt vlasy každý den pak se moc přemaštují,ale jinak já si je umyvám každej druhej den 😀

jezulicka
20. zář 2010

tak děvčata odpoledne pomalu a jistě došla mrcha...ted se mi rozjíždí tak sem tam volala ve středu začnu píchat..tak už to pomalu a jistě začne....konečně...hlava mě bolí jak střep...

teckovanaorchidej
20. zář 2010

ahoj, holky, je tu někdo???
Jezuličko, tak ti gratuluju k mrše a těším se na píchačku - 😀 😀 😀 to zas bude dobrodrůžo 😀 😀 😀

jezulicka
20. zář 2010

@teckovanaorchidej no to teda bude...už se těším...

raduza2
20. zář 2010

@jezulicka no tak parada zas takovy spozdeni nemela

raduza2
20. zář 2010
drndapetka
20. zář 2010

kuk 🙂 holky, já bych si dala něco dobrýho, jen nevím co 😅

teckovanaorchidej
20. zář 2010

@drndapetka já dělala čínu, sojová omáčka, zeleninka, maso, nudle ....mňam

teckovanaorchidej
20. zář 2010

@raduza2 ahojky Radu 🙂 🙂

drndapetka
20. zář 2010

@teckovanaorchidej ty teda děláš chutě.....maso bych musela rozmrazit, to se mi nechce...a nic dobrýho doma nemám 😢 šla bych někam do restaurace na pořádnou mňamku, nějak mě poslední dobou to vaření nebaví, jsem jakási líná 😝

teckovanaorchidej
20. zář 2010

@drndapetka mě taky ne, ale musím 😒 😒
Líná jsem taky, ale moc mi to neprochází ☹ ☹ ☹ zítra zase práce, pak do Futura do čistírny, na nákup a chystám se k holiči, taky čekám ☹ řemeslníky, prostě jsem doma a mám vycházky furt, tak se to musí využít, dokud se můžu hýbat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru