CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
22. zář 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vodni
22. zář 2010

@raduza2 no jo, furt tady trčím ☹ 😒 😖 😠 Už se to ale chýlí a snad už budu chodit domů normálně. Teď už taky jdu, zase padnu do postele a nevím o sobě 😝

mufinka0
23. zář 2010

@vodni No jo, naše pilná včelička... 😉 😉 😉 😉

jezulicka
23. zář 2010

čaute holki, pěkný den.... 😉

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 tak co jak je mufinko?co malí mufiňáčci?jsou v klidu?dnes byl úplněk vždycky tak nějak blbě spím.. 😉

mufinka0
23. zář 2010

@jezulicka Ahoj,...áááha, tak už vím proč jsme dnes s manžou oba blbě spali.. 😒 😒 Úplněk..
Mufiňátka?? Člověče, ani nevím... 🙄 Nedávájí o sobě moc vědět,..bříško píchne a zabolí jen občas, prsa bolí a občas mi v nich rýpne...nevím nevím. Nějak to asi moc nehlídám 😅 Víš, chci tomu nechta volný průběh. Akorát dnes po ránu a i v noci už mi nebylo nejlíp, jsem šíleně unavená a trochu mě bolí v krku. Ale ne jako při angíně,..tak nějak jinak a nutí mě to pořád pít .. 😕 Jako bych měla suchou sliznici v krku, či co.. 😕 Noo, snad na mě nic neleze,..povoleno to mají jen těhotenské nevolnosti 😅
A co ty?? Jsi v práci, nebo už jsi zůstala doma 🙂 Jak zvládáš injekce?? 😉

raduza2
23. zář 2010

Ahojky holky tak já teda spala jak zabitá asi na mě úplněk nepůsobí nepříznivě 🙂

drndapetka
23. zář 2010

Ahojky, já dnes taky spala jak miminko 😵 Holky, tak už se mi to blíží-zítra touto dobou budu vědět na čem jsem 😒 Naposledy jsem dnes zatestovala (pro jistotu a klid duše) , // tam furt jsou a jsou silné, tak jsem klidnější....

raduza2
23. zář 2010

@drndapetka ahojyk a kam by se stratili 😉 jinak na zitra držím pěstičky aby bylo vše jak má a vše na svém místě 🙂

raduza2
23. zář 2010

@teckovanaorchidej tobě na zítra taky tfuj tfuj tfuj 🙂

drndapetka
23. zář 2010

@raduza2 ach jooo, Raduz, kéž by....já mám pocit, že se ze mě stal blázen 😀

teckovanaorchidej
23. zář 2010

@raduza2 ahojky, díky Radu 🙂 🙂

raduza2
23. zář 2010

@drndapetka ne ne nestal to je přece normální,že máš obavy ale já tomu pevně věřím ,ono s eti zítra ulevý aspoŇ trošičku 😉 😅

raduza2
23. zář 2010

@teckovanaorchidej nemáš zač 😅

drndapetka
23. zář 2010

@teckovanaorchidej jdeš na 9hod., že?

simpatica
23. zář 2010

@drndapetka

Drndapetko, tak jsem jsem pro jistotu netestovala, rikam si, jednou tam byli silne, nic se moc nedeje, tak kam by se stratili.

Chapu ovsem, ze mas pred zitrejskem respekt. Ja se taky bojim pred mojim prvnim ultrazvukem - ja musim cekat az do ctvrtka. Ale neda se nic delat, my to asi ted uplne neovlivnime. Co delas cele dny doma?
Ja nic moc, spim asi 10 hodin denne, pak se koukam na tv, jsem na internetu, neco uvarim a neco malo uklidim, protoze jsem hned unavena. Dnes je vonku hezky, tak se pujdu projit.

drndapetka
23. zář 2010

@raduza2 uleví se mi úplně 🙂 víš, jsem z toho všeho taková nesvá.....všichni píšou, jak jim rostou bříška a nevejdou se do oblečení (já zhubla 2 kila), jak je jim špatně od žaludku ( mě je celý den i ráno dobře), jak jim bolí prsa a rostou jim (já je mám furt stejná), jak jim nechutná jídlo ( já bych žrala od rána do večera)........jak si mám být pak jistá, že je vše o.k., když jediná to mám všechno úplně naopak? ☹

simpatica
23. zář 2010

@teckovanaorchidej

ty mne tedy drtis to svou aktivitou, ja jsem uplne hotova, rikam si, ze tam asi budu dvojcata, jinak bych nebyla tak totalen fertig pri kazde cinnosti. Manzel ten jen kouka, protoze ja v pul devate si jdu cist do postele a ve trictvrte na devet spim.

drndapetka
23. zář 2010

@simpatica tak to já dělám přes den to samé, co Ty.....takže suma sumárum NIC 🙂

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 no musíš hodně pít..prý je to důležité vypít denně i 4litry ted budeš mít i takový pocit...to mi předtím říkali..jinak na ten krk čaje s citronem,zázvor...a ležet venku je hezky pust si na sebe sluníčko...
jinak injekce zvládám v pohodě,a jsem už ted na nemocenské at jsem v klidu a nenervuji se v práci... 😉 tak odpočívej a pohlad mufinátka...

drndapetka
23. zář 2010

@simpatica mě se hůř usíná, ale jakmile zaberu, tak spím i 12hodin vkuse nez přestrávek ( v noci).Přes den spíš polehávám, motá se mi hlava, jsem jak přiopilá, potím se a bloudím po bytě jak bludička 😀

simpatica
23. zář 2010

@drndapetka

Tak to je dobre, ze to slysim, protoze ja si uz pripadam dost marne, ale asi to tak je normalni.
Ty si na PN? Co jinak delas - myslim za praci?

raduza2
23. zář 2010

@drndapetka Petulo ty babo ,nech takovýho myšlení 🙂 žádná nejste stejná a to že jsi zhubla ?? švagřina nepřibírala do 3 měsíce ,takže klid ani nevěděla že je těhotná krom toho že jí nedorazila MS.Pak si to teda vynahraila a gnydař ji nadala že přibírá až moc 3,5 kg za týden .Na konec měla 25 kg nahoře

jezulicka
23. zář 2010

@drndapetka tak zítra už jdeš na utz tak držím pěstíky at je vše ok a to určitě bude...tak si to musíš užít
jsem zvědavá pak tu dej hlášení...a uvidí už jestli jsou tam dvě nebo jedno?to je ještě asi brzo...

simpatica
23. zář 2010

@drndapetka

Ale vis co je divne, ze kdyz zeny otehotneji normalne, tak tyto stavi nemaji. To by mne fakt zajimalo, jestli to mame z toho tehotenstvi, nebo spise z tech hormonu. Asi je bereme predse jenom ve vetsi davce nez by to bylo normalne.

drndapetka
23. zář 2010

@jezulicka já už vím , že je tam jedno 🙂 teda doufám, že se zítra nebude schovávat 😕 jinak děkuji, hned podám hlášení 😉

simpatica
23. zář 2010

@ drndapetka

Boze, ja mam tolik preklepu, musim se trocha kontrolovat v psani

drndapetka
23. zář 2010

@raduza2 víš, je mi to furt divný, že bych to měla tak moc v klidu, a ostatní kolem mě přibírali, blily, vše jich bolelo, a mě nic? 😲 no prostě je to záhada 🙂

mufinka0
23. zář 2010

@jezulicka Tak super 🙂 Jsi šikovná!!! A jaký pocit?? Jako žízně??? Ten mám teda neustále..😀

drndapetka
23. zář 2010

@simpatica jsem na neschoence už měsíc a půl....od začátku stimulky.Dělám vedoucí fci, takže spíše psychicky náročná práce, fyzicky ani ne

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru