CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
23. zář 2010

@drndapetka jakýpak čekání že? 😀 Já se vdávat nikdy nechtěla,ale zjistila jsem že je to pak ůplně o něčem jiným.Rozhodně i o tom koho potkáš.Nevím jestli to má tak každej,ale já to beru tak že manželství je mnohem závaznější,nevím.Jsem s ním štastná a spokojená,a moc ho miluju,a ted když bude i to mimi tak budem nejštastnější oba dva.

mufinka0
23. zář 2010

@jezulicka Jé,..to je taky roztomilý...😀

raduza2
23. zář 2010

@mufinka0 já ?? já budu mít veverky ,manža mě říká že jsem drzá jak lázeňská veverka 😀 😀 😀 😀 😀

jezulicka
23. zář 2010

@stazina a co jsi pila celou dobu v těhotenství??

mufinka0
23. zář 2010

@lenulek Tak to jsem v tuto chvíli jen já,..a děkujííí 🙂

mufinka0
23. zář 2010

@raduza2 😀

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 hele mufinko tak co piješ právě ted? 😵

raduza2
23. zář 2010

@lenulek držím palečky na audit , 😉

jezulicka
23. zář 2010

@raduza2 zdravím tě veverko lázeňská 😀 😀

lenceslava
23. zář 2010

@stazina Ahoj. No u mě je strašný problém s tou nivou. Tu já miluju,jinak problém nemám jen ta niva(mnam)@lenulek uvidíš všechno to proberete a navrhnou co a jak by se udělalo příště.

simpatica
23. zář 2010

tak lenceslava,drndapetka, mate muj obdiv, ze jste zeny cinu.

My se brali po dvou letech, a to nasi kamaradi rikali, ze na to jdeme pekne rychle.

Drndapetko, a jak si na Stedry den potkala manzela? Snad ne na pulnocni 😉

mufinka0
23. zář 2010

@jezulicka 😀 😀 Já si teda smlsla na čajíku s medíkem a nejraději mám sama o sobě obyč. vodu z vodovodu.. 😉 Takže v drtivé většině piju jen čistou vodu. Já minerálky moc nemusím,..jen vyjímečně. 🙂

raduza2
23. zář 2010

@jezulicka 😀 😀 😀

jezulicka
23. zář 2010

holki tak co teda pijete celý den?jenom vodu?čaje se nemůžou,káva taky,tak pak si dávám ještě meltu ta snad může nebo taky ne?

lenceslava
23. zář 2010

@jezulicka já piju džus a vodu,a ráno kafe bez kofeinu,ale to stejně vždycky tak půlku nechám protože mi tak nechutná 😝 Jinka vůbec nepiju čaje,a bublinkový vody taky ne.Jen ten džus zředěný vodou.

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 tak to máš dobré..když ti chutná voda z vodovodu...mně teda moc ne... ☹

mufinka0
23. zář 2010

@lenceslava Kafe bez kofeinu ti nechutná??? 😕 😕 Kámoška říkala, že chutná úplně stejně jako s kofeinem.. Sama jsem to teda nezkoušela... 😒

mufinka0
23. zář 2010

@jezulicka jj,..chutná. 🙂 Naštěstí 🙂

stazina
23. zář 2010

@jezulicka já jsem pila čaje pro těhotné , různý značky, takže se mi nezošklivil, a pak taky fenyklový čaj...protože jsem byla nafouklá a to fakt pomáhá..vždyt i mimčům pak fen. čaj pomůže, když mají bolení...navíc podporuje tvorbu mlíka... a ke konci těhu jsem pil ai kojící čaj, protože jsem se bála, že když budu po císaři , mlíko se špatně rozjede..ale nakonce už dva dny před porodem mě teklo mlíko a nebyl žádnej problém...a tak yjsem pila hodně vody, ale z vodovodu , enperlivou...
@lenceslava já nivu taky hrozně miluju a tatarku mám taky moc ráda, ale fakt jsme to celý těhu vydržela...a pak když jsem porodila, těšila jsem se na smažák s hranolkam a spoutsou tattrky...ale jak jsem kojila, tak klukům to nedělalo dobře a tak brečeli a brečli..takže začít jíst zakázané potraviny jsem mohla až když byl klukům rok a odstavila jsem je....je to obět , ale stojí za to 😉

stazina
23. zář 2010

jo amísto kafe meltu...je výborná , teda alespon mě chutná a prý potom taky podporuje kojení...

jezulicka
23. zář 2010

holki a ještě je dobrý roibois čaj..

mufinka0
23. zář 2010

@jezulicka jj,..taky to tady čtu 🙂 Ten máme doma,..manžel ho miluje. 🙂 Já piju ovocný čaj skoro denně... 😒 Tedy jen ráno jeden šálek,..ale trochu jste mě vyplašili. No zítra už si aději nedám... 😀

stazina
23. zář 2010

@mufinka0 já myslím, že jeden šálek rozhodně můžeš🙂

teckovanaorchidej
23. zář 2010

ahojky, holky, vy jste toho zase semlely
Takže: 🙂
Petu, přestaň se srovnávat, když jsem byla poprvé těhu ve 24 letech, nebylo mi NIC vůbec NIC a přibrala jsem 6kg, podruhé za rok jsem se 1x poblila a přibrala 12kg. Teď nebliju a zbytek jsem vám už popsala, pokaždé je to jiné a ty jsi mladá žabka, já už stará rebeka 🙂 tak se nesrovnávej 😉
Sympatica - nechci vás nějak stresovat aktivitou, to mě mrzí, ☹ ☹ spíš si jen tak ulevuju, že už hotovo. Prostě se k těhu stavím tak, že jestli je to ok, tak to vydrží a hotovo. Nijak neležím a neomezuju se moc. Teda samo že ne alkohol, nekouřím, ale klidně si dám 3x denně slabou kávu s mlékem.
Leni - Ibalgin bych ale nebrala, to je svinstvo i pro netěhotné. A byliny neřeším, protože množství účinných látek je v nich malé a musely bychom toho sníst na kila 😅 😅 😅 😅
A k tomu břišku co mi roste - hele, je to 3 těhu, tak to tělo už asi nabíhá rychleji. 😀 😀
Jezuli - ať ti to rychle ubíhá a jsi brzy v čekárně 🙂
Lenulek - aspoň dobrá zpráva z pojišťovny a hodně sil do dalšího bojeti moc moc přeju 🙂
Zítra jdu na 9h a jsem taky zvědavá, kolik jich tambude 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka0
23. zář 2010

@stazina 🙂 jj,..ale chápeš,...raději zůstanu jen u té vody... 😀

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 klid...já myslím že ten ovocný nebo roibois nemůže nic udělat...to je můj názor...po troškách trochu máty, trochu medunky...střídat to vodu,džus...tak asi si myslím nejlépe...všeho s mírou....

mufinka0
23. zář 2010

@teckovanaorchidej Ahoj,..co kdby byly přece jen 2?? Nebudeš mít problém??

teckovanaorchidej
23. zář 2010

@mufinka0 asi budu, ale slíbila jsem si, že se tím budu zabývat, až to bude aktuální, taky se může stát, že to příroda vyřeší za mě, tak uvidím zítra

mufinka0
23. zář 2010

@teckovanaorchidej jasný, tak je to správně 🙂 Já jsem si jen nebyla jistá jestli jsi to byla ty nebo ne 🙂 Ty jsi taky testila dřív, že?? Kolikátý den?? A kolik jsi píchala Pregnylu??? 😀 Možná to nevydržím...

lenceslava
23. zář 2010

@teckovanaorchidej nechceš se uklidnit s tou starou rebekou?!!!!!! 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru