CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
25. zář 2010

@mufinka0 jeden hrošík v bříšku a druhej hrošík jí ho bude hlídat na bříšku 😵 😵 😵 opravdu moc pěkný 😵

mufinka0
25. zář 2010

@jezulicka 🙂 ale nic si neplánuj, páč ty se v nemocnici neocitneš!!! 😉 😉 Já měla taky 3 dny 300jednotek.. Ale dlouhý protokol. Třebas když uvidí že ti rostou ryche, tak ti dávku sníží a bude zase dobře 🙂 To vydržíš, je to jen pár dnů a je to pro miminko 😉

raduza2
25. zář 2010

@jezulicka taky jsem měla tlaky je to normální a břuch jsem měla taky 😀 😝

vodni
25. zář 2010

@raduza2 čau kočko! Já si to o sobě ale nemyslím 😀 😀 😀 Jen píšu, co mi říkali 😉

raduza2
25. zář 2010

@vodni no neboj mě to taky řekli a já se tak vůbec necitim 😀 😀

raduza2
25. zář 2010

@vodni a jak jinak po náročném pracovním týdnu ??

raduza2
25. zář 2010

Tak jo už se zase loučím jdeme s manžem na večeři 🙂

jezulicka
25. zář 2010

@raduza2 ty se máš teda...závidím....čauki

vodni
25. zář 2010

@raduza2 celý den jsem spala 😝 Ale na začátku týdne jsem měla docela silné příznaky ovulace (aspoň k nečemu jsou ty stimulky dobrý, že zase vím, co to ovule je 😝 ), takže jsme se několikrát posnažili, no ale s tou 0,5 morfologií... no však víš

jezulicka
25. zář 2010

@vodni a tak nikdy nevíš náhoda je blbec jak se říká... 😉 a třeba se zadaří a ani nebudete vědět...co?

mufinka0
25. zář 2010

@raduza2 Ne nemám,..kromě toho hrošíka nic nového nevím. 🙂

vodni
25. zář 2010

@jezulicka náhoda je blbec, to jo, ale zas tak blbá taky není 😀 Ono to je u nás prostě složitý, jsme neplodní oba... Takže si to teď spíš užíváme z jiných důvodů 😝 a oba se těšíme na listopad, kdy začnu s marvelonem 😉

jezulicka
25. zář 2010

holki tak ahojte vypínám se...už toho dnes bylo dost..zase zítra...čauki... 😉

vodni
25. zář 2010

@jezulicka pa, pa! Já jdu taky - musím vařit večeři.

teckovanaorchidej
25. zář 2010

ahoj holky, mufi, pozdravuj prosím Petku, moc na ni myslím, aby hrošík byl zdravej a silnej, už si to svý vybrala, zaslouží si konečně kus zdraví a štěstí

jezulicka
26. zář 2010

ahoj holki,tak jsem měla dnes noc do půl 2 vzhůru,já mám od včerejška pořád takové tlaky do břicha a dolů do zad jak před ms ale tlačí to brutálně...normálně jsem dostala strach z toho hyperstimulač.s.nemůže to být?nemám radši zavolat do brna že by miřekli víc?ach jo... ☹

vodni
26. zář 2010

@jezulicka jezuličko neboj, to je nejspíš normální... Já ke konci vstávala jak těhotná a občas jsem zůstala v předklonu 😉 a to jsem měla jen pár vajíček. Co teprv kočky, tkeré mají 20... Jestli jsou to jen tlaky a bolesti obdobné MS, tak to bude dobré, OHSS se rozvíjí až po OPU... Ale kdyby to bylo opravdu nesnesitelné, tak v pondělí zavolej na unicu

mufinka0
26. zář 2010

@jezulicka Ahoj,..přesně jak píše vodní,...hyperstimulák je až po OPU, konkrétně po injekci Pregnylu. Já měla teda 19 folíků a z toho 16 vajíček a to všechno na jednom vaječníku,..sice to tlačilo, ale rozhodně to nebylo tak jak popisuješ!!! Možná bych zavolala v pondělí a jen se ujistila,..pokud se to opravdu nedá vydržet, nebo na ten pohotovostní mobil co má Unica,..netrap se,..třeba ti jen poradí vzít si ibalgin a hotovo. 😉 Já měla problém teda až po OPU,..s bolestma atd.. Ale brzy to odeznělo. 🙂 Přeju ti pěknou úrodičku!!!!!!!! Podle toho co popisuješ jistě bude!!! 😉 😉 😉 😉 😉

mufinka0
26. zář 2010

@teckovanaorchidej Peťuli budu psát odpoledne,..všechno vyřídím. Dala jsem jí rozkaz, že kdyby něco,..cokoliv, tak hned napsat!!! 😉 Nepíše.................tudíž se jistě nic neděje. 😉

vodni
26. zář 2010

@mufinka0 moc na ni myslím na ségru 😉 ale hroši mají hroší kůži, tak to hrošice i hrošíček zvládnou 😵

jezulicka
26. zář 2010

@mufinka0 no tak ted sem píchla před chvilkou další dávku ted je to klidnější tak uvidím jestli to začne zase odpol...no nemohla jsem ležet nevěděla jak...ale vzala sem si v noci pak ibumax a pak se mi ulevilo..tak snad to nevadí....uvidím co bude dál...

pampeliska36
26. zář 2010

dobre ranko 🙂

pampeliska36
26. zář 2010

@jezulicka ahoj... ja hyperstimulak mela a mela jsem mirne stadium... presto to bylo na kapacku... ale tento syndrom muze prijit az po OPU!!! takze to bude asi neco jineho... a kdy mas jit na kontrolu foliku?

pampeliska36
26. zář 2010

@mufinka0 ahoj nadi... kocko! jak je? doufam, ze dneska radostneji!!!
Pozdravuj Petku!!!!!! MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC i ode me! Snad to bude vsechno dobre!!!

pampeliska36
26. zář 2010

@vodni ano ano... ja jdu na KET uz v rijnu 😀 mam dostat menstruaci nejak kolem 20 rijna... a pak valim do toho... takze transfer vidim nekdy na zacatek listopadu... uvidime 🙂 snad bude vse OK! ty uz to mas taky za chvilku!!! budeme soubezne v cekarne 😉 😀

jezulicka
26. zář 2010

@pampeliska36 jedeme v úterý...tak jsem zvědavá...

jezulicka
26. zář 2010

@mufinka0 a jak je jinak tobě?dobrý?pozdravuj petu at se drží...

vodni
26. zář 2010

@pampeliska36 čau, tak to super! V čekárně spolu nebudeme, vlastně leda v té pupkaté 😉 protože mi to vychází na ET kolem vánoc (jestli to kvůli svátkům neposunou...)

pampeliska36
26. zář 2010

@vodni ja si tam na tebe pockam 😉 😀 😀 😀

vodni
26. zář 2010

@pampeliska36 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru