CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
30. zář 2010

@jezulicka vidět může to záleží na folicích a pokud budou kolem 20 mm tak jdeš v neděli

simpatica
30. zář 2010

ahojte, dievcata
Tak ked Vam poviem, ze co sa mi stalo, tak to sa snad neda ani uverit.

Ako som vcera spominala, dnes som mala UZV, som 30.8 po uspesnom KETe 2 embryi a dnes gynekologicky pozera, pozera a na monitore 3 plody. Takze jedno sa muselo rozdelit a ja cakam trojky.

Volala som rozpacita hned mojmu gynekologovi z Car, lebo ten mi tvrdi, ze ja som primalej postavy aj na dvojky, takze v nedelu mam ist za nim do sluzby. Boze, citim sa tak strasne.

jezulicka
30. zář 2010

@simpatica tak to je úžasné...to se málo kdy stane...no krása.. 😀

raduza2
30. zář 2010

@simpatica ahojyk
staršně se cítít nemusíš ,přeci jen doktoři vědí co a jak a co je pro tebe lepší 😉 a jinak velká gartulace 😵

jezulicka
30. zář 2010

@raduza2 tak kdyby byly zítra už velké tak zítra večer už bych píchala pregnyl teda...no byla bych raději kdyby to vyšlo na to pondělí i kvůli manžela on má v sobotu noční a to by byl problém... ☹

stazina
30. zář 2010

@simpatica jt to zázrak 🙂 vím, že je to asi šok, ale mě to přijde strašně užasný, al enejsem ve tvé kůži..uvidíš, co ti řekne doktor...zvažuješ redukci? A co na to manžel?

simpatica
30. zář 2010

ja viem ze mam byt stastna, ved aj som, ale pokial si s tym priroda sama neporadi, tak urcite budem postavena pred otazku redukcie plodov - na 3 som naozaj strasne utla, bolo by to zatazena velkymi rizikami, ja sama som doktora a viem, ako to vypada z blizka. A redukcia plodov je vlastne potrat. ...a k tomu zatazeny rizikami pre ostatne plody.

S tymto som naozaj nepocitala.

raduza2
30. zář 2010

@jezulicka tak to je na jednu stranu blbý 😖

simpatica
30. zář 2010

@stazina

Manzel ma dnes po nocni sluzbe, tak jsem ho vzbudila, abych mu to rekla a na muj veliky, opravdu veliky obdiv a prekvapeni byt klidnej, ale to mozna proto, ze jeste si myslel, ze je to jenom sen.

stazina
30. zář 2010

holky, myslíte ,že bduu za krávu, když tam ješět jednou zítra zavolám a zeptáms e jich, jak to tedy plánují..jestli se mám objednat až na příští měsíc, nebo to ted stihneme? Nehci být za otravnou ženskou...já tak nerada takhle telfonuju 😒
@jezulicka tak pokud reagují vaječníky dobře...mě se to trochu zpozdilo kvůli špatný reakci..měla jsem je malý..proto si i tak mále vejcuch....v kolik ráno jdeš?

stazina
30. zář 2010

@simpatica tak toto rozhodivání ti opravdu nezávidím....třeba by ti ti holky, co mají trojky tady na koníku pomohly v rozhodování....jaký měli problémy, proporce....zda se to dá zvládnout ...

raduza2
30. zář 2010

@stazina proč by jsi měla být za krávu ,tak se do telefonu slušně omluviš,že jsi počítala s něčím jiným a bude to .Za zeptání přeci nic nedáš 😀

raduza2
30. zář 2010

@jezulicka na zítra ti držím pěsti ,aby vykoukl i ten druhej vaječník 😅

jezulicka
30. zář 2010

@stazina zítran tam jedeme na 10hod.tak jsem zvědavá kéž by to vyšlo na pondělí...

jezulicka
30. zář 2010

@raduza2 díky moc snad se objeví a bude tam folikulů více a hlavně velikostně a ta sliznice at je větší kolik tak má být?

raduza2
30. zář 2010

@jezulicka sliznice by měla být mezi 10-15 mm ,ale i 8 mm prý je dobrá 😉

mufinka0
30. zář 2010

@jezulicka jj jít mezi lidi,..to je to co potřebuju. Do večera nebudu mít čas nad tím přemýšlet a pak to postupně vyšumí a přebolí.. 😢 😢 Ale v listopadu a prosinci nebudu mít čas vůbec!!! 😀 Před vánocemi jsem ráda že dojdu domů, vykoupu se a švihnu sebou do postele. 😀 Takže to uteče. Jen mám strach trošku z času o Vánocích,..minulý rok jsme si slíbili a těšili se, že letos budu těhulka. To mi asi bude trošku smutno.. 😔
Jinak poprvé jsem mražáčky neměla, takže na KET půjdu poprvé 🙂 Ále až někdy,..nejdřív za 3 měsíce. 🙂

mufinka0
30. zář 2010

@teckovanaorchidej Ahoj,..ne rozhodně nejsem plná sil.. Spíš naopak,..totálně vyčerpaná. Teď mě čekají nějaká vyšetření,..uvidím co bude. Dnes jsem byla na Obilňáku vyzvednout z poslední operace, kde se dělala i hysteroskopie,..prý rok stará stačí. Doufám, že stačí... 😔 Jsme totiž docela zoufalí,...všechno vypadalo tak dobře a pokud mi nic nenajdou,..nevím jestli budu mít dost odvahy a sil do toho KETu jít. ☹ Přece jen,..kdyby něco našli a problém vyřešili, tak by mi bylo líp a šla bych s přesvědčením že to už konečně vyjde. Tak to ale zase bude sázka do loterie... 😔
Peťuli jsem teď psala, jak dopadla krev. Jak mi dá vědět, napíšu sem 🙂

raduza2
30. zář 2010

@mufinka0 není se čemu divit že jsi jak se říká vyštavená ,držím vše co mám aby to bylo vše OK a na něco jste s dr. přišly 😉

jezulicka
30. zář 2010

@mufinka0 zcela tě chápu úplně ve všem...a ty vánoce jsou nejhorší na takové věci...vím o čem mluvíš minulý rok v listopadu se nám takY nepodařilo ten první pokus a já byla úplně hotová a vánoce jsme byli taky smutní mysleli jsme že už nebudeme sami ale bohužel...ale musíš věřit že hneed po novém roce jdete do toho a určo to vyjde... 😉

jezulicka
30. zář 2010

@raduza2 a když jsem měla minule sliznici 6mm na tom prvním utz tak budde zítra větší?a proč už nedávají ted ten estrofem?

mufinka0
30. zář 2010

@simpatica Ahojky,..🙂 To jsou tvje první mimča,viď?.. Slyšela jsem že 3 na prvorodičku jsou opravdu riziko,..a prý ještě větší, než samotná redukce. Ale samozřejmě to bude záležet na tobě. Konečné rozhodnutí musš udělat sama. Já osobně bych na redukci šla,..je to těžké, ale riskovat předčasný porod bych asi neunesla. Třebas to příroda vyřeší za tebe a nakonec nebudeš muset nic takového podstupovat! Přeji hodně sil!!!! 🙂

raduza2
30. zář 2010

@jezulicka určitě ještě povyroste ,estroferm dávají v Unice až po OPU

mufinka0
30. zář 2010

@jezulicka jj,..no snad to nějak dáme 🙂 Budeme tady mít na návštěvě bratra s nastávající,..žije v cizině, takže snad nám ty Vánoce zpříjemní aspoň oni 🙂 Já bych KET viděla asi až na jaro,..tak březen 🙂

mufinka0
30. zář 2010

Tááákže Peťka už má HCG 19 tisíc!!!! Zítra ten UTZ, tak to už musí dopadnout dobře,..pořád stoupá. To je dobrá zpráva 🙂

raduza2
30. zář 2010

@mufinka0 hráááááá huáááááá toje fajn

jezulicka
30. zář 2010

@mufinka0 tak to je super...to už bude jistě dobrý..... 🙂

mufinka0
30. zář 2010

@raduza2 jj..říkala že myslela že bude mít víc,...ale dr. ji uklidnila, že teď už to tolik skákat nebude 🙂 No to víš,..má pořád obavy,..kdo by neměl.,,že. Zítra už hrošíka konečně uvidí na UTZ!!! 🙂

raduza2
30. zář 2010

@mufinka0 jasný že má obavy kdo by neměl 🙂 ,ale věřím že to bude dobrý 😵

jezulicka
30. zář 2010

holki prosim vás můžete mi říct k čemu se jí ten prednison?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru