CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
6. říj 2010

@lenceslava Chudina mladá doktorka, já jsem jí na tom ultrazvuku zpovídala....chtěla jsme si být jistá že je to o.k. No řekla mi přesně , že je i dost možný, že jsem otěhotněla i přirozeně z těch nastimulovaných vajíček, což se mi nějak nezdá, ale asi se to stává, když o tom mluvila 😲 no jenže já si na žádnej sex za poslední dva měsíce nevzpomínám, takže to je nejspíš pasé teorie 😖 Jedině, že bych otěhotněla z orálního sexu 😀 I když třeba se nějaká mrška zatoulala, kdo ví 😅

vodni
6. říj 2010

@lenceslava Ahoj Lenčo, my teď taky posílili přípravu - manže bere i L-carnitin a L-arginin (doporučováno kupovat ve fitness shopech, je to levnější a taky vyšší dávky). Jsou to aminokyseliny co se podílí na spermatogenezi a jsou obvykle obsaženy i v těch lécích typu profertil, eregma atd.

vodni
6. říj 2010

@drndapetka moc na tebe myslím peťulko 😵

vodni
6. říj 2010

@jezulicka jezuličko, ten narůžovělý výtok může být, taky jsem to po opu měla, je to z těch ranek, které vzniknou při punkci asi... A moc myslím i na tebe, ať to bojovníčci zvládnou!!!! 😵

vodni
6. říj 2010

@pampeliska36 ty už jsi skoro na čekačce 😉 mě včera dorazila mrcha, tak teď budu čekat na tu poslední (začátek listopadu), abych začla s marváčem

lenceslava
6. říj 2010

@drndapetka no tak s tím orálním sexem sakryš,že bysme to všechny dělali špatně? 😀 😀 No já včera sexovat chtěla a manža nechtěl,že aby mě to nebolelo. Už at máme tu eregmu. 😀

vodni
6. říj 2010

@raduza2 a jak ty radúzko, už se to taky krátí viď?

vodni
6. říj 2010

tak jsem vás zase rychle zkoukla a musím zase pracovat 😖 Dnes to šílenství vrcholí auditem, tak držte palečky (stejně jako já vám všem 😉)

drndapetka
6. říj 2010

@lenceslava no po té laparce opatrně....já jsem taky měla hrozný chutě a vlítla jsem na manžela hned po týdnu po zákroku, co mě hned pustili domů a pak mě to hrozně bolelo....je to hlavně zakázaný z důvodu zánětu, jsi teď otevřená po zákroku, děložním čípkem by se mohlo dostat cokoliv, tak kdyžtak myslete na gumičky 😉

lenceslava
6. říj 2010

@drndapetka tak to si radši ještě týden počkám 😝 Peti tobě při té laparce dělali kompletní kontrolu? Vaječníky,vejcovody,děloha a tak?

drndapetka
6. říj 2010

@lenceslava dělali mi kontrolu vaječníků - říkali že mám malý cystičky a že byl jeden vaječník po laparce slepáku přisátej na tlustým střevě, takže to museli napravit, pak mi dělali chromopertubaci, což je průchodnost vejcovodů, když vstříknout tekutinu a čekají jestli volně vytíká-mě teda vytíkala jen z levého vejcovodu, takže pravý neprůchodný,.....no jinak myslím si, že nic....ale tohle všechno dělali na rozkaz primáře, který to chtěl, protože věděl, že jsem měla už jednou mimoděložní a chtěl si být jistý, že i po druhé to náhodou není, tak nařídil kompletně prohlídnout

drndapetka
6. říj 2010

@lenceslava tobě při propouštění z nemocnice neřekli kdy sex atd.? neměla by ses teď ani koupat v teplé vodě, mohlo by Ti to spustit krvácení, no a ten sex mi říkali po 3 týdnech, ale jak už jsem psala, tak já to prubla po týdnu, cítila jsem se fit , ale bolelo to, tak jsme pak ještě čekali....je to přeci jen rána a jsi teďka chtě nechtě v šestinedělí, tak buď opatrná

lenceslava
6. říj 2010

@drndapetka no já se dr v nemocnici až tak neptala,neměla jsem na to ani myšlenky.Uvidím co se dozvíme ze zprávy z operace,když tam mě mudra pošle na laparku znova no.Hlavně at víme jak na tom vlastně jsem.

lenceslava
6. říj 2010

@drndapetka říkali mi to. I o té vodě.A jak dlouho jsi potom byla doma?

lenceslava
6. říj 2010

@drndapetka a při propouštění mi paní doktorka ani nenapsala do zprávy že mám špatnej krevní obraz,musela jsem to potom říct,a jiná dr mi to tam dopsala a napsala mi recept na léky aby se mi to zpravilo.

drndapetka
6. říj 2010

@lenceslava doktor mě nechal po propuštění z nemocnice doma pak ještě dva týdny, ale kdybych měla problémy, tak by mě asi nechal doma dýl

vladka1
6. říj 2010

nerada vám sem chodím...jen nabízím 200,-
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/odmena-2...

drndapetka
6. říj 2010

@lenceslava ale v závěrečné zprávě by jsi měla mít napsaný veškerý laboratorní výsledky z krve 😕

lenceslava
6. říj 2010

@drndapetka uvidím co mi Frgala příští týden řekne. A paní doktorka to tam prostě nenapsala. Byli tam samý mladý doktoři,Ale i ten co mě operoval byl mladoch,ale strašně faj.A sestřičky jsou v boskovicích moc hodný.Pořád chodily jestli něco nepotřebuju.

raduza2
6. říj 2010

@drndapetka bude to dobrý uvidíš 😉 ,mám z toho radost

raduza2
6. říj 2010

@vodni jojo ,kráti už aby dorazila ms a začnu zobat marv. 😅

raduza2
6. říj 2010

@jezulicka držím palce ,aby to nebylo nic vážnýho ,jako zánět nebo tak něco .

luciiiie
6. říj 2010

@drndapetka Peti...držím pěsti..vypadá to dobře, ne? I když tě teda napínají pořád...to je strašný, co si všechno musíš protrpět. ☹

drndapetka
6. říj 2010

@lenceslava jojo, na OBI v Brně taky všechno mladý personál přes sestry až po doktory, je to úplně jiný jednání, mám pocit, že Ti mladí jsou do té medicíny takový zapálený a nejsou ještě zkažení.....Jinak jsem se Tě chtěla zeptat - ty jsi do Unicy z nemocnice volala, že jsi v nemocnici a co máš za problém a hned jsi se objednávala, kdy tam dojdeš na audit? Já totiž do Unicy volala jen minulý týden, že jsem v nemocnici a že nedojdu na kontrolu, a že pošlu mýho manžela pro lístek na peníze, a jinak jsme se ani neobjednávala, nechce se mi tam, mám strach, že by mi Gogela řekl, že je to špatné a posílal by mě do nemocnice na revizi....mám v plánu jít na kontrolu k mýmu doktorovi nebo raději i do Bohunic, a'ť to mám potvrzené příští týden ze dvou stran, a až pak bych se objednala do unicy co a jak. myslíš, že jim to nebude divné, když mé propustili z nemocnice už 1.10. a já si tady budu 14 dní lítat po jiných doktorech?

drndapetka
6. říj 2010

@luciiiie napínají, to jo, ale teď už ve mě o trošičku poskočila jiskřička naděje, je mi líp....třeba to nakonce všechno dobře dopadne, i když jsme v to teda vůbec nedoufala, a šla jsem na utz dneska s tím, že miminko je ve vývoji zastavené - chudákovi hrochovi jsme křivdila ☹

lenceslava
6. říj 2010

@drndapetka manžel šel do unici v ut ráno,to jsem měli jít na ultr. Řekl že jsem v nemo s mimoděložním,řekli mu že až se vrátím z nemocnice tak se mám ozvat,a dali mu papír na peníze.Dívej se zavolej tam a domluv se. Mě sestra hnala na (jako že audit) už zítra ale já jí řekal že manžel není doma a že mhd jezdit nechci,že mě není ještě dobře.Tak jdu příští čtvrtek.

drndapetka
6. říj 2010

@lenceslava no já jsm se teďka objednala na kontrolu ke svému gyndr na úterý 12.10 s tím, že když bude srdíčko, tak ve středu půjdu do Unicy jim to nahlásit....vždyť nemusí vědět, jak dlouho jsme ležela v nemocnici, ne?

lenceslava
6. říj 2010

@drdnapetka no uvidiš co ti řekne tvůj mudr. Mě moje mudra dala tu zprávu z nemo s tím že ji mím ukázat na unice,že mám od nich neschopenku takže jsem jakoby ještě v jejich péči.

pampeliska36
6. říj 2010

@drndapetka ahoj peti... tak preji jen same dobre a pozitivni zpravy!

jezulicka
6. říj 2010

tak holki,jsem se vrátila z gyndy mám tam kvasinky tak mám nějaký krém mazat ale zítra už jedeme na transfér tak mám nervy úplně v....nemůže to vadit těm embrijkám?a nakonec máme jen 2embrijka ty se vyvíjí tak jak mají a zítra bude transfér tak doufám, že do zítřka nebude už jen jedno já už sem úplně vyčerpaná ze všeho...Oni říkali, že se to může stát ty kasinky někdy po opu se udělají po tom doxybene..ale že to nevadí na transfér ale já nevím mám z toho blbý pocit...co myslíte vy?mažu to krémem ale zítra už jedeme... ☹ ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru