CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
1. dub 2014

@hancami9 🙂 přesně takhle to dopadlo u nás... manžel slavil 40 a já mu dovezla z porodnice syna... když jsme začli chodit na IVF, bylo mu 35... trošku nám to trvalo ☹

hancami9
1. dub 2014

@lnk 🙂 tak to je dobrý🙂 člověk musí vždycky hledat pozitiva i na tom špatné. já si třeba teď říkám, že můžu manželovi o víkendu pomoct se dřevem🙂

vanushka
2. dub 2014

@tevi ako sa dari ? vsetko ok ?

tevi
2. dub 2014

Ahojte holky, ja jsem na tom tak stridave oblacno. Po ultrazvuku me pustili domu. Hematom-ten potvor se drzi. Je veliky 5x2cm a porad moc ohrozuje to nase jinak zdrave zive a cile miminko. Takze lezet, lezet, lezet... je to smutne. Porad se kontroluji, jestli znova nekrvacim. Dr. jsem rikala, ze me porad boli bricho a pry to po sestinedeli prejde. Snad teda bude ten nas broucek v poradku. Moc na nej myslim. A jak rika Vitecek: maminko, nesmime plakat, musime verit!

hancami9
3. dub 2014

@tevi tak je fajn, že se miminko drží🙂 myslím na Vás!!! tak jen lež, knížky, filmy...... najdi si na tom pozitivní věc - i když je to někdy těžké

holky chtěla jsem se zeptat, jestli vás bolela hlava, když jste braly všechny ty hormony. Mě bolela i při minulém - IVF- a říkala, jsem si, že je to proto, že jsem těhotná - sice jsem byla, ale mimoděložní. Ale tentokrát to těhotenství nebylo a hlava taky bolí. v pondělí už jsem vysadila léky, ale pořád to trvá, včera jsme byli v Unice, aby jsme věděli co a jak dál a že na příští KET místo Estrofemu budu brát Divinu. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli jste se také potýkaly s bolestmi hlavy. Jinak teď min měsíc pauza, pak měsíc Marvelon a pak příprava na KET, takže nejdříve KET cca konec června.

doko
3. dub 2014

@lnk no on to byl spíš takový vtip to s tou holčičkou (jakože jsou větší bojovnice) 🙂 já teda problémy měla přes ten 8.tt, pak už klid, tak doufám, že to tak bude dál (ťuky ťuk-musím zaklepat). samozřejmě když se něco špatného stane, taky je to možné a člověk s tím nic neudělá ☹ je to běh na dlouhou trať ty dětičky 🙂 momentálně mi přijde, že se šíleně pomalým tempem belhám k cíli, ale okolí mi říká, jak pěkně roste bříško a že to letí. tak teda nevím, nevím 😀 😀
@tevi pozdě, ale přece přeji vše nejlepší k narozkám 🙂 a kdy Tě čeká screening? už každou chvíli,ne?
@hancami9 mě šíleně!!! jsem silná migrenička (což je způsobené hormonálníma změnama), léčím se na neurologii a ne jen hormony, ale i těhotenství a podobné hormonální bouře mi způsobují peklo na zemi. normálně jsem měla migrény jednou měsíčně, teď je mám třikrát týdně ☹

hancami9
3. dub 2014

@doko tak to jsi mě moc nepotěšila🙂 🙂 ale aspoň je člověk klidnější, že to není nic výjimečného a že to bude těmi hormony🙂 tak děkuji

ratatooy
3. dub 2014

@hancami9 taky em bolela hlava ale spíš až potom v těhu ale třeba u ketu me ten den bolela hrozně

tevi
3. dub 2014

Screening, no zitra jdu na krev a asi pak za tyden nebo 14 dnu na ultrazvuk. Mam pry pocitat s tim, ze hematom ty vysledky muze trochu zkreslit. Hlava me boliva take.

lnk
3. dub 2014

@tevi ahojky, moc na tebe myslím a držím pěstičky. miminko je pořádný bojovník, když to nevzdalo. teď už se s hematomem popere, neboj 🙂

vanushka
11. dub 2014

@tevi je u teba vsetko ok ????

lukza
13. dub 2014

Ahojky holky všem chci poprat moc štesticka a hlavně nikdy to nevzdavejte vím je to těžké a někdy dojdou sílí ale furt věřte. Posilám všem moc sil do boje.🙂 já si vším prošla před 6letech a když jsem semka nahlédl a vše se me vybavilo ale musíte byt silne ono to vytoužené miminko na vas čeká.

lnk
3. srp 2014

ahojte holky, chystám se asi tak v říjnu na KET. jste tu teď nějaká aktuální bojovnice? případně jdete někdo do toho se mnou? 🙂

pbuc
11. srp 2014

@lnk Ahoj já jsem byla na ET teď 5.8

lnk
11. srp 2014

@pbuc ahojky, tak tfuj tfuj tfuj. budu moc moc moc držet pěstičky 🙂 nechali jste si zavést jedno nebo dvě embryjka? 🙂

pbuc
11. srp 2014

Ahoj moc dekuji, jedno , ale mame 5 zmrazenych tak snad mezi nimi bude to prave 🙂

lnk
22. srp 2014

@pbuc tak co, jak jste dopadli?? 🙂

pbuc
22. srp 2014

@lnk bohužel špatně, v listopadu jdeme na ket

lnk
22. srp 2014

@pbuc tak to je mi líto ☹ tak to možná půjdem tak nějak na stejno. já válčím s kvasinkou už od května a nemůžu se jí zbavit a dokud se jí nezbavím, tak na KET nejdu...

pbuc
22. srp 2014

@lnk Tak snad se na nás štěstí usměje 🙂

martulina
24. srp 2014

Ahoj, tak na tyhle stránky jsem náhodou nakoukla po strašně dlouhý době. Nevěšte hlavu - jednou to přijde 🙂 . Prvně jsem byla těhotná jen jsem si vzpomněla, (fakt první měsíc) a tak mě ani ve snu nenapadlo, že až si po dvou rokách řekneme, že bychom rádi druhé dítko bude nějaký problém 😒 .
Snažení, snažení a snažení...po lékařských prohlídkách nám bylo sděleno, že přirozené otěhotnění by byl zázrak, takže nastal koloběh -unica brno ICSI, protože jsme byly oba stašně mizerní, problém s dozráváním vajíček, poté KET. Po čase opět ICSI, opět nedozrávala vajíčka, náběh na hyperstimulační syndrom (naštěstí se to obešlo jen s několika kapačkami a pícháním heparinu), pak zase KET. Před třetím cyklem než jsem nasadila léčbu jsem zjistila, že jsem těhotná s mojí neovulací a manželovými mizernými spermiemi. Sice to trvalo pět let, než se na nás konečně usmálo štěstí, ale usmálo - dnes už je mu rok a půl 😅 .
Přeji všem pevné nervy a neztrácejte naději.

lnk
27. zář 2014

@pbuc ahojky, tak jak jsi na tom?? já začla zobat marvelon a někdy v listopadu nás čeká KET..

jimmy1
27. zář 2014

@lnk ještě máte nějaké mražáčky? já myslela, že už ne 😕

pbuc
27. zář 2014

@lnk
Je to je super, já jsem si dnes dala třetí marvelon a 14.10 jdeme do Unici.

lnk
27. zář 2014

@jimmy1 poslední 🙂 buď a nebo... 🙂

lnk
27. zář 2014

@pbuc 🙂 🙂 tak to jsme dva dny od sebe,my jdeme 16.10.. tak nám držím pěstičky oběma!!! 🙂

pbuc
27. zář 2014

@lnk Tak to je super 🙂 A nevíš jak to probíhá? Asi dostaneme léky na stimulaci že?

pbuc
27. zář 2014

@lnk A kolik si necháte dát mrazáčků? My chceme dva.

jimmy1
28. zář 2014

@lnk moc držím pěsti, ať to vyjde 😵 kolik jich je? v jakém stadiu zamražené?
živě si pamatuju, jak jsi podstupovala stimulaci a ten hyperstimulák 🤐

lnk
28. zář 2014

@pbuc netuším, jak to bude probíhat. říkala mi moje Dr., že je kdosi koupil nebo co, tak jestli nemají jiné postupy, tak jsem sama zvědavá. na konzultaci jsme nešli, rovnou jsem se objednala na KET. tak uvidíme. budem si nechávat pouze jedno. jednoho prcka už doma máme a dvojčátka už nechci... 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru