CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
18. únor 2010

Natalka ,myslím,že je to normální.

lucifirek
18. únor 2010

Kvety no to je nádherné.Tak ta životní k něčemu byla,vid.Zázraky se ději. 😀 Tobě to moc přeju,zasloužíš ti to,po takovém trápení. Držím ti moc pěsti,at to oba zvládnete ve zdraví a dočkáš se miminka. At sama,nebo s novým partnerem. Myslím,že i tak jsi nejštatnější za dlouhou dobu. Ze? Kvety mám strašnou radost.Tak se za námi ted přijd podívat častěji. 😉 😵

lucifirek
18. únor 2010

Je zajímavé,že polovina těhulek tady otěhotněla i přez diagnozy přirozeně. 😀

kveta
18. únor 2010

Lucifirku, ďakujem. Teším sa, ale zároveň som aj veľmi vyplašená ako to všetko sama zvládnem, ale to je asi v mojej situácii normálne... Začínam sa tešiť a rýchlo študujem na nete starostlivosť o bábo... 🙂

betys
18. únor 2010

kveta-tak to je krásná zpráva!Ať se Vám oběma daří a máš víc štěstí než do těď.Tak snad všechno to zlé bylo k něčemu dobré 😉

bobbule09
18. únor 2010

Kveta,moooc gratuluji. Zrovna teď jsem potřebovala něco takového slyšet. Jsem smutná z toho,jak jsem teď dopadla,ale dala jsi mi novou naději a hned je mi líp 🙂
Držím palečky,ať jsi ty i miminko zdravé,je to prostě zázrak.

vladis
18. únor 2010

kvety velikánská gratulace prece jen se dejí zázraky co? držíme vše co máme at je vse v poradku

lucifirek
18. únor 2010

Kvety neboje všechno to zvládneš,je to přirozené. Jsi statečná,to co sis prožila jsi zvládla a ted to bude jenom hezké.

ratatooy
18. únor 2010

Ahoj holky jak se máte?květy gratuluji.to zvládnes jako musí každá.holky když půjdu na utz a už budu začínat 8tt tak bude tam už něco videt nebo to bude ještě jen vacek?

lucifirek
18. únor 2010

Ratatooy už bude vidět srdíčko.

ratatooy
18. únor 2010

No to doufám to by bylo špatně kdyby nebylo vidět.

lucifirek
18. únor 2010

Ratatooy neboj.

jeany
18. únor 2010

Ahoj holky, dočítám a zase žasnu.
Květy strašně moc ti gratuluji. Nějak se nám tu teď daří i přirozeně a to nám všem bylo řečeno, že to nepůjde. Jsem ráda, že se ti to povedlo. Otec dítěte nemá o něj zájem? I kdyby jsi měla dítě vychovávat sama, zvládneš to, zvládla jsi těžší věci. 😉 Mám fakt velkou radost. Kdyby jsi mohla, přijeď za námi na sraz 6.3. Moc ráda tě uvidím. Vlastně se sejdeme skoro všichni už jako těhulky a pamatuješ jak to bylo minule, to by nás ani jednu nenapadlo, že po čase otěhotníme a ještě ke všemu přirozeně. 😀
Holky, zázraky se dějí. A dějí se nějak často, takže věřte, že to přijde za čas i za vámi. 😉

jeany
18. únor 2010

Já jsem byla včera na kontrole, dobré, jen mám pořád nízký tlak, mám 100/50. Jsem nějaká unavená, sice jsem si udělala kávu, ale občas musím zalehnout a jen tak ležet. Na cukrovku prý půjdu až po příští kontrole a to mám až 9.3.

Betys, tak ať to tvojí sestře dopadne dobře. Taky se divím, že to na Obilňáku není nic moc, myslela jsem, že je to velmi dobrá nemocnice.

Luci, jak se dnes cítíš ty?

jeany
18. únor 2010

Vladis, ty jdeš zítra k dr, že? V kolik jdeš? Držím palce. A pak hned napiš co a jak. 😉

vladis
18. únor 2010

ahoj jani jdu az o pul druhé sama jsem zvedavá ale testy porad pozitivní tak snad tam neco bude 🙂

lucifirek
18. únor 2010

Vladi neboj bude to dobré. 😉
Jani mě dneska bylo nějak divně,tak jsem ještě dopoledne spala. Před chvílí jsem se vzbudila a půjdu obědvat. Odpledne jenom vysaju a upeču nějakou rychlou buchtu,třeba perník.Jinak nebudu nic dělat.Chci si sednout k fotkám a nechat vyvolat.Nemáme ještě spoustu svatebních a dovolené.

lucifirek
18. únor 2010

Jani to máš teda fakt hodně nízký tlak,to se stejně držíš.Že ti nebývá tak moc často špatně. 😉 Nemotá se ti hlava,nebo ti není na omdlení?

emilyz
18. únor 2010

Kveta: je to uzasne a je to dokazom toho, ze zazraky sa deju!!! aj napriek vselijakym diagnozam! niekde som citala, ze narodenie kazdeho dietata je dokazom toho, ze Boh este nezanevrel na svet 😉 a Tebe sa zacina novy zivot, tak Ti drzim velmi palce, aby to dobre dopadlo!!!

bobbule09
18. únor 2010

To já mám teda tlak o trochu vyšší,ale hlava se mi motá pořád. Mít takový tlak jak ty Jani,tak snad ani nefunguju 😨 A to ani nejsem těhotná (zatím) 😉

hanulinecka
18. únor 2010

Ahojky sice jsem měla jet na uniku až zítra,ale v týdenku jsem se přeobjednala 😀 na dnešek v sobotu jdeme na tu svatbu tak jsem chtěla mít klid

tak hlásím jedno miminečko s kráásným srdíčkem jupíííííííííííííííííííí

jdu si odpočnout jsem KO

květo velká gratulace 😵

betys
18. únor 2010

hanuli-tak to je super že je všechno v pořádku
jeany-já mám taky takový tlak,jediný co můžem hodit sinohy nahoru.Ale vždycky když mě měří v ordinaci tak mám tlak předpisový.Asi jak je člověk nervózní tak se to zvýší.
Taky se jdu natáhnout.V noci jsem zase mizerně spala-bolí mě záda,mrtví ruce a to věčný čůrání.... 😀

weny
18. únor 2010

ahoj, to je super hanuli. Doufám, že v pondělí budu taky tak jásat. Jak jsem se na ultraz těšila, tak teď zčínám mít nějak strach.

jeany
18. únor 2010

Luci, taky mi už bývá někdy divně, ale když si lehnu, pak se to spraví. Myslím, že je to hlavně tím tlakem, to mi dr říkala, že se musím cítit víc unavená. Jinka to těhotenství zatím zvládám velmi dobře.

Betys, tak tak. Nám pomůže jen občasná kávička a dát nohy nahoru a ležet. A bude hůř, budeme časem unavené ještě víc, ale to zvládnem, že. 😀

Hanuli, super zprávička, hlavně, že je vše v pořádku. Taky bys přišla na sraz? Bylo by to 6.3. a dětiček by tam bylo víc.

hanulinecka
18. únor 2010

Weny na to jak jsem celou dobu byla klidná tak teda v noci jsem nespala byla jsem nervozní najednou mě bylo dobře prsa nebolely,břicho měkke když jsem ležela na lehátku a dr.dlouho mlčel měla srdce až v krku až řekl,že to vypadá v pořádku tááák jsem si oddechla 😀

luccatko
18. únor 2010

hanuli super správička... 😀

natalka28
18. únor 2010

Hanuli - stráááááááááááááááášně mooooooooooooc gratuluju!!!!
Květy - tobě taky moc gratuluju.
Holky, ať jde všechno tak jak má.
Já si ráno volala na Unicu a sestřička se vyptala na tu bolest a pak řekla, že by to mohlo být natahováním vazů a tak, takže jsem zase zalehla a dospala tu noc, kdy jsem z bolesti nemohla dlouho usnout! Já mám šííílenej strach. Byla to velká bolest, v jedno kuse a bolel celý podbříšek! A naví šílená bolest v kříži. Do teď ležím, protože když udělám rychlejší pocit, tak to zase bolí. Navíc mám strašně nafouklé břicho☹ Ach jo☹

caki1
18. únor 2010

holciny, bya jste nektera na krvi na hcg uz 14den po ET(vcetne ET)? ´Pamatujete si jak vysoke HCG jste pripadne mely? Pouze 3dnenni kultivace.
Diky

kveta
18. únor 2010

Natalka, skoč si k dr. Dnes som čílata, že bolesť chrbta v kombinácii s bolesťou v podbrušku sa nemá podceňovať, lebo to môže byť príznak, ktorý sa časom môže zhoršiť. Naozaj si skoč ku gynekológovi..

kveta
18. únor 2010

Ostatným: veľmi ďakujem/e/ za gratulácie. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru