CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

bobecek79
19. říj 2011

@sblanch to je super,dostala jsi zprávu od nich ne??? Jsou to oocyty,které očistí a zítra řeknou kolik bylo vajíček,nebo u nás to tak aspoň bylo. Agolutin do zadku,manžel píchal ráno,ale holky psaly,že píchají i večer,ale musíš tak nějak dodržet hodinu. Mě agolutin někdy bolel jako čert, a někdy jsem ani necítila. Nejhorší byla první injekce,manžel nemohl propíchnout kůži na zadku,tak jsme píchali na dvakrát......... 😀 😀 . Hodně štěstíčka a embryjka at´se pěkně vyvíjí,jsou silná a zdravá

jimmy1
19. říj 2011

@sblanch týjo to je folíků... tak bacha na ten hyperstimulák! Na zítra dobré zprávy, ať je co nejvíc oplodněných vajíček 😵 Agolutin jde píchat kdykoliv během dne, ale dodržovat +- hodinu. A někdy bolí, jindy vůbec, zmáknete to 😉
Holky díky, snad to bude zítra v poho... Ale co budu říkat, strach prostě mám 😕

sblanch
19. říj 2011

@jimmy1 z hyperstimuláku mám strach... Nechtěla bych skončit na kapačkách, minule se tak málem stalo. A neboj, zítra do dopadne dobře, určitě bude kvallitní úrodička 😎
@bobecek79 ve zprávě nic není o tom, kolik toho bylo...
Dík oběma za rady 🙂 Píchat budeme ráno. Viděla jsem jehlu, jakou se agolutin píchá, brrrrrrrrr...... Ne že bych se na to vyloženě těšila 😉

betysek
20. říj 2011

@sblanch Mně teda píchnutí Agolutinu nebolelo vůbec, jestli tak možná jednou. Manžel mi ji píchal ráno o půl páté, než šel do práce, tak jsem byla ještě rozespalá. 😉 Teď pořád dokola bojujeme s rýmou a kašlem. Přemýšlím, že jestli mi Eli ještě jedn ou přinese ze školky rýmu, tak ji nechám do jara doma. Vždycky se klepu, jestli u mě bude jen nachlazení, nebo se z toho vyklube něco horšího. 😒

betysek
20. říj 2011

@sblanch Ty jo, to je úrodička. Já měla jen 6. Gatuluju.! Držím pěsti, ať se ti hyperstimulák vyhne. 😉 A hlavně ať se jich co nejvíce oplodní.

sblanch
20. říj 2011

@betysek Děkuju 🙂 Nemyslím si ale, že by to byla velká výhra - kvalita může jít stranou...

sblanch
20. říj 2011

@betysek Dnes mě to taky naštěstí nebolelo, ale manžel mě nevěřil, protože mu to dvakrát nešlo ...

sblanch
20. říj 2011

Tak jsem konečně zavolala na embryologii - z těch 33 oocytů bylo prý vhodných 30, 8 oplodnili pomocí ICSI - z nich je 7 a zbytek normálně, z nich je 5. Takže zatím 12 embryií.

jimmy1
20. říj 2011

Ahojte, tak jsme doma z OPU. Máme z 11 folíků 9 vajíček, tak jsem zvědavá jak budou zralá a jak se oplodní... Ale to se dozvíme až zítra... Kladli jsme embryoložkám na srdce, ať se nám o ty naše broučky hezky starají 😎
@sblanch paráda 12 embroušků 😉 tak ať se držíííííí.

bobecek79
20. říj 2011

@jimmy1 gratulace....... 🙂 🙂 ,jak říkáš,atˇ se pěkně starají. Máš skoro stejně jako já,( 11 oocytů),druhý den nám řekli,že jeden byl prázdný a 2 se neoplodnily. takže jsme byli na čísle 8. Atˇ to dotáhnete až do kočárku... 😲 😲

sblanch
20. říj 2011

@jimmy1 gratuluju 🙂 Podle mě je co se týče kvality lepší 9 vajíček než 33... Uvidíš, na transfer budou všechny, držím moc pěsti. Jak se cítíš? Já jsem včera odpoledne ještě dospávala, pomohlo mě to.

bobecek79
20. říj 2011

@sblanch Tobě taky gratuluji,atˇ je z Tebe za pár dní maminka.... 😲 😲

ivetule
20. říj 2011

@jimmy1 krásný počet tak at se drží bojovníčci. 🙂

ivetule
20. říj 2011

@sblanch Tak at se jich drží dále at máte nanučky. 🙂

jimmy1
20. říj 2011

@sblanch já jsem spala jen chviličku, ale tak nějak nic nedělám, dneska funguje táta 😝
pobolívá mě podbřišek, trochu hlava, malinko špiním, tak uvidíme jak se vyspím v noci 😉
Jsem táááák zvědavá co mi zítra řeknou, až budu volat co embroušci 😕
Holky díky za podporu 😉
@bobecek79
@ivetule
@ink tak jak?? máš bobíšky u sebe??

sblanch
20. říj 2011

@jimmy1 od toho jsou tátové ne? 🙂 Já špinila ještě dneska. Tak zítra ať je injekce co nejvíc v pohodě a hlavně hodně štěstí s embryjkama 🙂

sblanch
20. říj 2011

@ivetule
@bobecek79
Děkuju za přání, uvidíme, uvidíme. Jednou by se už doprkýnka podařit mohlo, ne? 😉

lnk
21. říj 2011

@jimmy1 ze čtyř jich po rozmrazení zůstalo jedno jediné, ale aspoň tak 😉 to mám u sebe, tak snad to zvládnem... kdy máte jít vy na ET?

jimmy1
21. říj 2011

@ink držím moc pěsti, aby to byl ten správný bojovníček!!!
U nás bude ET někdy do úterka, uvidíme jak se budou embroušci držet... Mám bobky, nejradši bych volala už teď, ale bohužel si musím ještě chvilku počkat, než se dozvím jak na tom pro dnešek jsme...

lnk
21. říj 2011

@jimmy1 jo jo, to čekání je strašný... ☹ mně volali ve středu po rozmražení, že to přežili 3 a pak mi volali ráno zrovna když jsme byli na odchodu z domu, že už je jen jeden... ale aspoň tak, bála jsem se, co bude, když mi nezbude nic, no tak mám drobečka u sebe, prý je to krásná blastocystička, tak budu věřit... 😉 držím ti pěstičky, ať toho zbude co nejvíce 🙂

ivetule
21. říj 2011

@jimmy1 držím palečky at máš dobrý zprávy dneska. Já začínám být nervozní aby to vyšlo. Je to hrůza jak to utíká.

ivetule
21. říj 2011

@lnk držíme palečky at se bobíšek drží u maminky aspon 8 měsíců 🙂

lnk
21. říj 2011

@ivetule děkuji 🙂 a kdy máš transfer ty?

lnk
21. říj 2011

@ivetule promiň, spletla jsem ti tě s sblanch 😉

sblanch
21. říj 2011

@lnk taky držím moc pěsti 🙂 Věřím tomu, že to vyjde, když bylo embryjko tak kvalitní.
@jimmy1 kdy tam voláš? Já bych taky nejraději volala už teď... Držím moc pěsti.
@ivetule taky mám pokaždé pocit, že je to nejhorší po tom transferu... Táhne se to a jeden den jako druhej. Nejhorší je, že mě nic nebaví. Snažím se vždycky dohonit fráninu a štrykovat - teda jsem úplnej začátečník. Na jaře jsem takhle domotala svetýrek pro novorozeně, měla jsem jich okolo sebe docela dost - v práci i od kámošek, nakonec skončil u nevlastní sestry. Aspoň je člověk trochu užitečnej.
Co děláte vy, když musíte čekat? No ty, co mají malé, to mají jasné 🙂 Hodně jsem přemýšlela, jestli se po ET nevrátím do práce, že mi to bude líp utíkat. Ale asi ne - jsem nachlazená a snad se toho setřepu, takže bych tam mohla maximálně něco znovu chytit.
To jsem se rozepsala... Se omlouvám, kecal je moje druhé jméno 🙂

lnk
21. říj 2011

@sblanch tobě jsem chtěla napsat, kdy máš ET? 🙂

lnk
21. říj 2011

@ivetule kdy testíš?

sblanch
21. říj 2011

@lnk zatím to vypadá na pondělí - uvidíme. Netroufám si ani doufat, že by mohlo být něco na mražení... A ty se testíš přespříští středu, nebo to je po KETu jindy, než za 14 dnů?
Já se doma testovala jen jednou, na Obi to fungovalo až z krve. Ale pravda, že MS skoro vždy přišla dřív, takže to bylo předem jasné...

bobecek79
21. říj 2011

@sblanch držím palečky,atˇ to pokračuje co nejlíp a dej vědět,jak se Ti drží Vaší bobečci....

lnk
21. říj 2011

@sblanch tak držím pěstičky, aby i na ten mrazáček něco zůstalo 🙂 testím za 14 dnů, ve čtvrtek, u KET je to stejné jako při běžné stimulce, akorát že jsem měla menstruační bolesti už ve středu a to jsem ještě měla před KET... 🙂 no tak snad nezačnu špinit, uvidíme 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru