CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
3. říj 2010

@lenceslava jojo tomu rozumim! priklanim se k tomu aspon "neco malo" delat... ale leni davej na sebe pozor, jo? 😨 pozvolna!

teckovanaorchidej
3. říj 2010

ahojky holky, jdu vás všechny pozdravit a popřát pěkný zbytek víkendu 🙂
Leni, já se kloním k tomu, když mudra řekla ležet, bych ležela. Já moc neposlechla a vyrobila si kýlu v operační ráně po SC, takže buď opatrná. Operační protokol není automaticky součástí propouštěcí zprávy, vepíše se z něj jen ten výcuc, to podstatné. Ale nevím jak v Boskovicích.
Petulko, vydrž do utz, posílám moc sil.
jezuli, tobě přeju snůšku kvalitních vajec A třídy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Holky, jak píše pampel, žádné rozhodnutí bych taky nedělala, na adopci máte času dost a dost. Petu, jsou tu holky, co po KETu mají děti, tak kdyby to neklaplo, tak to dopředu nevzdávej, sakra.
Moc na vás myslím, nakouknu a budu držet palečky novým bojovnicím a když bude u mě všechno ok, jednou nohou se přesouvám do těhulí CAR UNICA.

pampeliska36
3. říj 2010

@teckovanaorchidej ahoj tehulko 😀

teckovanaorchidej
3. říj 2010

@pampeliska36 ahojky Pampelko

ivetule
3. říj 2010

Koukám,že je tady teda novinek.@drndapetka ještě to nevzdávej ve středu se uvidí a hlavně máš mrazáčky. My jsme zrovna příklad,že z mrazáčků to jde. Nanučkovi už budou v lednu 2.roky. 🙂
@lenceslava drž se a radši se ještě šetři a odpočívej. 😉

ivetule
3. říj 2010

@teckovanaorchidej moc gratuluju a přejeme klidné těhulkování. 😅

vodni
3. říj 2010

@jezulicka Jezulko, na zítra ti přeji ať jsou všechna vajíčka krásná, ať jsou ze všech krásná embryjka 😉 Chvilku si pospíš na pokojíku a pak už se jen těšit na ty své bobísky 😉

pampeliska36
3. říj 2010

@jezulicka i ja se pridavam! myslim na tebe 😉

pampeliska36
3. říj 2010

.... ja mam takove neskromne prani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chtela bych byt tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 asi napisu dopis jeziskovi uz dneska.... aby se na to mohl dostatecne brzo pripravit a vedel to uz takhle dopredu 😀 😀 😀

jezulicka
3. říj 2010

ahojte holki, vletěla jsem tu na chvíli...moc vám děkuji za podporu...zítra myslete na mě a jak budu moc tak vám napíši..už se připravuji na zítřek...tak snad usnu...tak pááá 😉 😉

stazina
3. říj 2010

Ahoj Holky, jen vás jdu pozdravit...všem zklamaným dušičkám tady přeju,a t to vše brzo přebolí..já vím, je to těžké, ael asi to chce opravdu hondě času..

@pampeliska36 dobrý nápad, chtělo by to napsat hromadný dopis Ježíškovi🙂nebo rovnu petici🙂
@jezulicka držímpalce, hezky se na to vyspinkej, zíra to bude určitě v pohodě a budeš mí t hodně kvalitních vajíček!!

Opatrujte se, pa

lucifirek
4. říj 2010

HOlky všem vám tu držím palečky,těhulkám gratuluji a přeji,at jsou v pořádku. A těm co se to nepovedlo.Nevěšte holky hlavu,skoro všechny jsme si to prožívaly a prožily,neuspěch,smutek.ALe nebojte se,ono se to podaří. 😉 Jste holky statečný a musíte bojovat. 😉 Sice vás nestíhám přispívat,ale pokaždé vám sem nakouknu. 😉 A myslím na vás. A vždy si vzpomenu na sebe. 3.listopadu to bude rok,co nám zavedli 2embryjka a z nich máme Kubíčka,který se tu na mě směje. A vás to štěstí určitě také brzo potká. 😉

sestrakatka
4. říj 2010

ahojki holky
jen jsem tady na skok, abych na vás koukla co nového a pozdravit vás 🙂

Lucifirek: tak už máte malého Kubíčka 😉 tak to moc gratuluji, to je super.

A Hanka koukám už jdete do dalšího?? no to je super.

no holky my se taky nijak nechráníme, sice u nás je to horší, že náš tatínek teda pořád pracuje, a taky je mimo ČR pracovně, tak je to o to horší, a chtěli bychom pomalu dalšího prcka. Ale nevím nevím jak nám bude štěstí přát, každopádně kdyby to mělo jít stejnou cestou jak u Lukáška, tak neváhám a jdu do toho!!

tak zlatíčka naše myslíme na vás, přejeme všem hoooodněěě štěstííííííííííí a sííííííílyyy!!!!!!!

jo a taky jestli budete chtít, tak můžete podpořít hláskama našeho prďolku!!! DĚKUJEME!! A DRŽTE SE!!! 🙂

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=12651 "hawai po koupeli" děkujem K+L

teckovanaorchidej
4. říj 2010

ahoj holky, kde dnes jste všechny? Jezuličko tak jak?

raduza2
4. říj 2010

Ahojyk ,tak jezuli jaká ?? koukám nejsem zvědavá sama 😀

stazina
4. říj 2010

ahojky, já už jsem tak yjak na trní , jak jezulička dopadla... 😉

pampeliska36
4. říj 2010

ahojte holky... ja jsem nachcipana jak svina... takze jsem sla v poledne z prace domu a lezim 😖

jezulicko... tak cooooooooooooooo? ukazal se ten druhej? 😀

pampeliska36
4. říj 2010

@drndapetka peti? jdes zitra na ten UTZ? MOOOOOOOOOOOOOC NA TEBE BUDU MYSLET!!!!!!!!! at to vypada vic jak dobre!!!

pampeliska36
4. říj 2010

@raduza2 ahoj rady 😉 jak se mas? uz zacinas zobat marvelon?

raduza2
4. říj 2010

@pampeliska36 ahojyk ted cekam na ms měla by dorazit v sobotu ,tak doufám že dorazí a začnu zobat ten Marvelon 😅

pampeliska36
4. říj 2010

@raduza2 jeeeeeeee super!!! za chvilku uz taky budes zacinat s pichanim 😉

raduza2
4. říj 2010

@pampeliska36 no už aby to bylo 😀

raduza2
4. říj 2010

Jezulička nás teda napáná do poslední chvíle 😵

raduza2
4. říj 2010

@pampeliska36 pampeli prý pomáhá se vypotit na citzím těle (tělo na tělo ) 😀

mufinka0
4. říj 2010

Ahoj 🙂

mufinka0
4. říj 2010

Vidím, že koník poněkud řídne,.. 😔 jak tady tak i u nás na Repromedě. Nějaká divná doba...Peťka sem nechce chodit,..potřebuje si odpočinout. Ani se jí nedivím,..taky budu intenzivněji od koníka odpočívat. 😔 Napsala jsem jí, že když bude chtít, ať mi ve středu napíše co a jak,..dala bych vám vědět. Pokud ale nebude chtít,..nebudu na ni tlačit, má ohromně těžký období a musí chtít sama svěřovat se nám se svým trápením. 😔 nezbývá nám nic jiného, než jen čekat a myslet na ni! 🙂

pampeliska36
4. říj 2010

@raduza2 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hezke, ale vzhledem k tomu, ze je i manzel nemocny... nevim nevim 😨 😨 😨

pampeliska36
4. říj 2010

@mufinka0 jeeeeeeeeeeeeeeeeeee ahooooooooooooooooj 😉

pampeliska36
4. říj 2010

@mufinka0 jojo ja to chapu!

raduza2
4. říj 2010

@mufinka0 ahojky Mufi tak co jak bylo v práci

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru