CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@vodni tak šťastnou ruku a moc neutrácej, ať máš prachy na CAR 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
30. srp 2010

@teckovanaorchidej tak tak....pěkně blastička vrtá doly 😀 No teďka jsem se právě probudila, zničehonic se m i chtělo spát, přesně jak píšeš s tou únavou 😉 ale břicho nebolí, mojí hrošíci asi nedolují 😖

mufinka0
30. srp 2010

Ahojte všechny!!! 🙂 🙂 Holky neuhodnete kdo mi ráno volal!!!! Ten váš oblíbenec Frgala!! 😲 😲 😀 😀 😀 Byla jsem v šoku,...psala jsem mu mail už před asi 10ti dny a on došel do práce až dnes..tak hned reagoval. Byl opět uplně úžasnej 🙂 Neptal se proč jdeme jinam, kam jdeme,..jen prostě zvedl telefon, poděkoval za mail a popřál nám hóódně štěstí a síly a že bude moc rád, když se mu ozveme, jestli jsme vyhráli 🙂 Nabídl mi dokonce, že v případě jakýchkoliv pochybností či zájmu se můžeme nezávazně sejít a konzultovat protokol z Repromedy... A že u nich mám kdykoliv cestu otevřenou, že už jsem stejně jednou nohou u nich 🙂 Téééda,..to bych nečekala!!! Ten člověk má ale charakter!!! 😎 😎 Chápu, že jste z něho všechny tak hotový... 😀 😀 😀

mufinka0
30. srp 2010

Jinak všem těhulkám přeju hodně trpělivosti!!! Též si myslím, že na těhotenské příznaky je ještě hodně brzy,...ale užívejte si to 😉 😉

raduza2
30. srp 2010

@vodni tak jestli tam budes opravdu volat tak se zeptej že víš že je tam objdnanaá jedna kočena ,tak jetslui se nesekla

raduza2
30. srp 2010

@vodni maš IP

raduza2
30. srp 2010

@vodni kdyžtak na tebe počkám 😀

mufinka0
30. srp 2010

Holky,...teď mě Natulaaa na tématu dost rozhodila....Ten Dipherelin, nebo Decapeptyl se píchá do břicha nějak zešikma?????????????? Páč já si to píchala před sestrou kolmo do řasy na břiše a ona nic neříkala.. 😲 😲

raduza2
30. srp 2010

@mufinka0 mělo by to být kolmo 😅

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@mufinka0 mufinko, já myslím, že je to fuk

raduza2
30. srp 2010

@mufinka0 kydž jsem píchala po 1 tak se sestrou,šla jsem an to taky ze šikma a opravila mě ruku aby to šlo kolmo

mufinka0
30. srp 2010

@teckovanaorchidej Ty jsi měla taky Dipherelin????

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@mufinka0 jo jo

mufinka0
30. srp 2010

@raduza2 Takže stříkačka ve vodorovné poloze????

mufinka0
30. srp 2010

@teckovanaorchidej A jak jsi píchala?? Vodorovně,...jako kolmo, nebo zešikma pod kůži?? Prý kolmo je to do svalu... 😕 😕

raduza2
30. srp 2010

@mufinka0 jak ve vodorovné poloze snad kolmo k pupíku 😅

raduza2
30. srp 2010

@mufinka0 já prostě vzala špek prdla jsem to kolmodo špeku a hotovo 😅 😝

mufinka0
30. srp 2010

@raduza2 😀 😀 😀 Jsem z toho nervní,...chápeš...

teckovanaorchidej
30. srp 2010

mufi, do svalu by bylo do zadku nebo stehna a hlavně delší jehlou, máš určitě krátké jehličky pod kůži ale zeptám se manžela, jak to má být a pak ti napíšu, myslím, že je to celkem jedno

raduza2
30. srp 2010

@mufinka0 ale nebuť já to píchala pod úhlem 90 stupňů 😀

mufinka0
30. srp 2010

@raduza2 Jo já taky... 😀 😀 😀

mufinka0
30. srp 2010

@teckovanaorchidej No já četla na googlu že Decapeptyl Depot (to je asi něco jiného) se píchá do svalu a to třeba do stehna, do zadku, do břicha....Právě že to břicho tam bylo zmíněné taky.. 😕 😕 😕

mufinka0
30. srp 2010

@teckovanaorchidej A co dělá Tvůj manžel?? On je doktor?? 🙂

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@mufinka0 ZP: Diphereline S.R. 3 mg musí být před použitím naředěn. Prášek se rozpustí ve speciálním rozpouštědle bezprostředně před injekcí protřepáním lahvičky až vznikne homogenní suspenze (viz pokyny níže). Výsledná suspenze se nesmí míchat se žádným jiným lékem. Podává se intramuskulárně. Jakákoli nekompletní injekce, při které dojde ke ztrátě objemu většího, než je obvyklý zbytek v injekční stříkačce, musí být zaznamenána. 1 - Příprava pacienta Pacient leží na břiše, s desinfikovanou kůží na hýždi. - TAK SI VYBER, MUFI 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

teckovanaorchidej
30. srp 2010
drndapetka
30. srp 2010

@mufinka0

https://www.youtube.com/watch?v=dQH6SAKzuCU

Tady je video, jak se píchá Decapeptyl 😉

mufinka0
30. srp 2010

@teckovanaorchidej Já píchám teda Decapeptyl 0,1, ale to je prý stejné jako ten Dipherelin.

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@mufinka0 mufinko, nestresuj se, určitě to děláš dobře, to by tě sestra upozornila

mufinka0
30. srp 2010

@drndapetka jééé díky,..takže kolmo.. 😝 😝 😝 Uff se mi ulevilo! 😀

smardik
30. srp 2010

holky je ta stimulace tak hrozná?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru