CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
27. črc 2010

@drndapetka K tomu rozpětí píchání injekcí - pak si mysli na to, na kdy tě budou objednávat na UTZ - protože kdyby tě objednali na třeba poledne, tak bys už ten odstup měla větší. Takže je zkus přesvědčit, aby tě objednali jako první, porotože pícháš dřív. Po UTZ ti totiž řeknou jak dlouho ještě píchat (podle počtu/velikosti) a hned si u sestřičky šlehneš další dávku.

pampeliska36
27. črc 2010

@drndapetka videla jsem tvuj dotaz u tehulek.... ne je to uplne jine! u ET je to jako normalni gynekologicke vysetreni, kdy ti tam dovnitr strci tu "rozeviracku" a gyn. zrcatko. ta hadicka, kde jsou embryjka je uuuuuuuuuuplne uzoucka a to uz vuuuuuuubec necitis!!! 😉

vodni
27. črc 2010
vodni
27. črc 2010

Jak píše pampel, pan doktor Frgala se mně omlouval, že se nemůže použít lubrikant jako u ultrazvukového vyšetření,k že to bude možná trochu nepříjemné, ale vůbec nebylo. Prostě klasika jak u gynekologa. Jen mnohem větší doják (teda pro mě to byl), protože přijde embryoložka a řekne něco jako tak tady máme embryjko paní XY a za chvilku jste s manžou "rodiče"

drndapetka
27. črc 2010

@pampeliska36 Takže je ta hadička užší jak ten katétr co mi tam cpal dnes? Já bych chtěla mít na ET hezkou vzpomínku totiž 😀

drndapetka
27. črc 2010

@vodni No já jsem na první UTZ folíků objednaná na 9 hodin ráno a píchat budu v těch 5, tak snad to teda neva 😅 Ona se mě teda setřička ptala, že si můžu vybrat mezi 8 a 9 hodinou na kdykoliv ale já jsem hroznej spáč, tak raději na pozdějc 😀

vodni
27. črc 2010

@drndapetka Já myslím, že to je snad ok. Já píchala tak kolem 7, a jednou měli nějak plno, tak jsem se dostala k sestře až asi kolem 12 a taky to nevadilo (ptala jsem se). Na ET budeš mít určitě hezkou vzpomínku, je to opravdu hezké. Sice je fakt, že gyn.vyšetření asi moc nemusíme nikdo, ale tohle je jiný, bolest naprosto žádná, manžel tě drží za ruku nebo hladí bříško a je to 🙂

drndapetka
27. črc 2010

No a ještě k tomu Dipherelinu......z lékárny jsem dostala 3 balení, tudíž 21 injekcí, ale já myslela, že ho budu píchat jen prvních pár dní s Puregonem a pak se plně vypustí, tak mi připadá 21 injekcí nějak moc 😖

drndapetka
27. črc 2010

@vodni Mě teda normální gynekologické vyšetření teda neva, pokud je doktor citlivej 😀

drndapetka
27. črc 2010

Já se tak strašně těším na ty moje lásky embroušky 😵

vodni
27. črc 2010

@drndapetka nejdřív pícháš hodně dlouho jen diphereline. Pak se přidá puregon a pícháš obojí, pak se diphereline píchá ob den. Puregon se píchá kratší dobu (mnohem míň dávek než Dipherelinu, kolem 10)

drndapetka
27. črc 2010

@vodni A menopur teda kdy? až asi po první kontrole folíků, že?

vodni
27. črc 2010

@drndapetka přesně tak, až podle UTZ, taky to není moc dávek a záleží na tom, jak to s folíky vypadá. Ze všeho nejdýl pícháš právě ten diphereline, a pak agolutin po OPU

drndapetka
27. črc 2010

@vodni Jej, ani mi raději neříkej kolik je to celkem injekcí 😅 😲

mufinka0
27. črc 2010

@pampeliska36 😲 😲 😲 júúúúú, tak ty už jsi těhule???? Hele, pokud máš blastocysty, tak jsi jasná!!!! Blahopřeju a vyhlašuju sázky!!!! Já vsadím cokoliv že ti to klapne!!! 😉 😉 😉 😉

mufinka0
27. črc 2010

@natulaaa 🙂 Všechno nejlepší Raduško!!!! A ať jsi co nejdřív těhule!!! 😉

mufinka0
27. črc 2010

@drndapetka 🙂 Ach jo,..já už chci taky něco dělat!!! 😀 😀 😀

soni1
27. črc 2010

Ahojte baby, to som ipäť ja a potrebovala by som radu. V noci som mala strašné kŕče v podbrušku ako na menzes, počas dňa to ustúpilo, ale stále cítim akoby som mala dostať menzes. Som 6 deň po KET. Nemôže to byť náhodou aj uhniezďovanie embryjka?

mufinka0
27. črc 2010

@pampeliska36 😉 My jsme dneska byli na té krvi v Repromedě,...a dělali mi i stěr z toho čípku. No......viděla jsem na recepci někoho v doktorským oblečení a říkám manžovi "Tak ten mi teda dělat stěr rozhodně nebude!!! " A kdo mi ho dělal? ON!!! 😀 😀 😀 😀 Ten doktor mi totiž šíleně připomínal mého bývalého trochu šíleného kolegu z práce a navíc měl taky takový zvláštní kukuč!... 😀 😀 Ale jakmile jsem vešla dovnitř a on promluvil, tak jsem se uklidnila, byl stráááášně milej a hodnej a maximálně citlivej. Takže jsem to přežila bez újmy na zdraví 😀 No já jsem též zvědavá co a jak se bude dít teď,..příští týden bych měla jít na hormonálni profil,..teda snad to dostanu včas!! Máme jet na tu dovču a nakonec si MS odkládat nebudu,.bůhví jak bych se zase srovnávala 😖 😒 😠 Denisko, máte obrovské štěstí a samozřejmě vám to přeju,..ale bohužel musím přiznat že trochu závidím... 😒 😖 😖 😖 A já taková nejsem,..proboha kde se to ve mě bere... 😀 😀 😀

natulaaa
27. črc 2010

@mufinka0 jééééééééééé děkujuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵

mufinka0
27. črc 2010

@soni1 😉 To by měl být přesně čas, kdy by se embrya uhnízďovali!!! Může to znamenat dobré zprávy, ale i špatné... 😒 Kamarádka měla taky pocit že to musí každou chvilku dostat a na testu byly // !!! Takže hlavu vzhůru!! 😉 😉

mufinka0
27. črc 2010

@natulaaa 😉

mufinka0
27. črc 2010

@soni1 No a já po ET měla pocit že to dostanu a dostala jsem.... 😠 😒 Ale nesmíš na takové věci myslet, teď jsi těhule, tak si to užívej!! Ať to dopadne jakkoliv, teď musíš být co nejvíce v klidu!!!

luciiiie
27. črc 2010

@soni1 křeče v podbřišku jak na menstruaci jsou naprosto normální....

natulaaa
27. črc 2010

holky já se z toho čekání na testování po ET asi zvencnu 😀 😀 😀 😀 ,vždyt to přece nemuže jít vydržet nééé 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
27. črc 2010

@mufinka0 Ahojky Naděnko, jojo cítím se skvěle, že už se něco "hne" dopředu, ale dneska v práci jaksi nic nedělám, prostě to nekjde, jsem myšlenkama jinde 😀

mufinka0
27. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 No je to hrozný to ti řeknu!!! Já plánuju skouknout všechny filmy co máme doma,..chodit na procházky a hlavně NEMYSLET!!!!! 😀 😀

natulaaa
27. črc 2010

@mufinka0 tak počkej,oni teda mužou vložit i něco mín,než blastcysty?já myslela,že se to bud podaří do blastocysty,nebo néé a když né,tak jsem myslela,že to padá?

mufinka0
27. črc 2010

@drndapetka 🙂 chjóóó já doufám že krev, stěr i potom HP dopadne v pořádku a budu moct v září začít "píchat"... 😝 😀

drndapetka
27. črc 2010

@mufinka0 Chudák zaměstnavatel, platí mě za psaní si na koníkovi 😀 😀 😀 😅 🤐

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru