CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

soni1
4. srp 2010

@drndapetka Ďakujem za povzbudenie, ste tu všetky ozaj také zlaté! Dodávate človeku silu a nádej. Ďakujem.

drndapetka
4. srp 2010

@soni1 Nemáš vůbec zač.....Mě tohle za chvilku taky čeká, tak Tě chápu. Zažila jsem tuto beznaděj už 2x a vím jaké je to těžké, takže s Tebou soucítím ...... Drž se !

pampeliska36
4. srp 2010

@drndapetka dekuji za laicky nazor 😀

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 Prostě mrcha už nedorazííííííííí , já jsem ji odsud vyhnala 😀

pampeliska36
4. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 to je dobre! uz jsi v praci? jak je?

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 jsem jsem 😝 Naštěstí hýřím dobrou náladu, tak mě ani ti lidi nesejří...zatím 😀 Dala jsem kávu, tak mě trošku nakoplo.....

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 A Tobě je jak? 🙂

pampeliska36
4. srp 2010

@drndapetka a chodi k vam hodne lidi? jakoze srumec?

pampeliska36
4. srp 2010

@drndapetka ja uz mam 8 den od ET 😀 straaaaaaaaaaaaasne pomalu to utika... nebo mne to aspon pripada. citim se dobre. sem tam nejake spatne myslenky, ale vcera a dneska jsou prozatim jen same pozitivni 🙂 to vis, ze mam strach, aby to dobre dopadlo a moc bych si to prala 🙂

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 Jo, a jinak mám pocit, že jak došla mrcha, tak se mi strašně ulevilo. Zatím od rána žádný pocení, návaly, ani nervování.....nějak to opadlo, uf 😀

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 Naštěstí to není žádnej šrumec jako třeba ve Vaňkovce, jinak bych nemohla "koníkovat" 😀

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 No a jak se cítíš "fyzicky"?

pampeliska36
4. srp 2010

@drndapetka UF to je dobre! 😉

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 Tak se netěším na ten čas čekání, ale tady s Váma to nějak zvládnu 😉

mufinka0
4. srp 2010

@drndapetka Peti, já teda neměla vůůůbec žádný příznaky i v 8tt... 😒 Jednu mrchu jsem dostala normálně i přes to těhu a druhá mi vynechala,...a to jsem teprve zjistila že jsem těhu. Vůbec nic mě nebolelo, žádný závratě, nevolnosti, bolesti.... Jen přes to vynechání jsem to poznala,...a to až v 8tt,..to znamená, že ta jedna mrcha co jsem měla to už jsem těhu taky byla.. Každá to máme fakt jinak,. 🙂 Je to zajímavý..Já si myslím, že pokud pícháte Agolutin tak dlouho tak to nepůsobí tak, že to mS vyvolá, ale naopak,..dokud nevysadíte, tak MS nedostanete!!! Tak mi to říkal Frgala...Bavili jsme se o tom. 😉

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 No asi těch hormonů bylo nahromaděných moc, a teď už to jde "ven", tak je líp 😀 Myslím, že i orchidej psala, že se jí po mrše ulevilo 😨

pampeliska36
4. srp 2010

@drndapetka fyzicky se citim dobre. porad to stejny... sem tam zaboleni bricha a prsa taky to stejny. ale myslim, ze je to i tema praskama, co ted beru... ale vsak me znas... ja to mam vsechno nejak jinak 😀 jsem takova "necitliva" 😀 oproti vam vsem, co tady jste 🙂 🙂 🙂

pampeliska36
4. srp 2010

@drndapetka je pravda, ze od toho ET se to FAKT VLECE!!!

mufinka0
4. srp 2010

@pampeliska36 Ahoj 🙂 Zažeň ty špatný myšlenky!!!!! Včera k tobě jistě přišli kvůli tomu nehezkýmu počasí 😠 Ale dnes už je krááásně a za chvilku testuješ!!!! 😉 😉 😉 A budou //. Věř mi,..já nevím proč, ale jsem si tím u tebe nějak jistá.... 😅

pampeliska36
4. srp 2010

@mufinka0 ahoj dovolenkarko 😀

drndapetka
4. srp 2010

@mufinka0 Já si taky myslím, že když mrcha nedochází, tak to značí spíš pozitvní zprávičky, ale jak píšeš ( sama jsi příkladem ), že jsi v těhu nic nepociťovala, takže soni nevzdávej se 🙂 Já jsem teda úplnej opak, mě bylo blbě hned a pěkně dost 😝

pampeliska36
4. srp 2010

jste poklady holky 🙂 🙂 🙂

drndapetka
4. srp 2010

@mufinka0 A četla jsi, že už mám mrchu? 😀 hééééč 😀 😀 😀

pampeliska36
4. srp 2010

moje kamoska zjistila az po trech mesicich, ze je tehotna!!! doktorka, ji na prohlidce rekla, ze je ve tretim metru a kamoska myslela, ze z te kozy spadne dolu na zem

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 nene, to ty máš v bříšku dva poklady 🙂

mufinka0
4. srp 2010

@drndapetka jj,..četla 😀 Moc šikovná holka!!! 😉 😉 😉 Mě se dnes taky rozjíždí,...už to nejní špinění.....hééééč....Dnes, přesně na termín!!!! 😝 😝 😝

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 No jo no, to se občas stává 😀 Kámoška byla na mrtvicu, jo? 😀

pampeliska36
4. srp 2010

jedna kocena v jinem tematu je taky po IVF tedka aktualne a ma dve //, potvrzeno z krve HCG... nekolikrat! a ma proste mrchu. je z toho chudera taky nejaka rozhozena a tak porad chodi na krev... to se ji ani nedivim. taky bych z toho byla totalni magor. na ultrazvuk ma jit AZ 19.8. 😨

mufinka0
4. srp 2010

@pampeliska36 jj,..Některý ženský prý můžou dostávat mrchu až do 4-5 měsíce... Je to zajímavý, ale je to spíš rarita... 🙂

pampeliska36
4. srp 2010

@mufinka0
@drndapetka holky vy jste se na te mrse nejak domluvily nebo co? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru