CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
19. črc 2010

teeeeeeeeeeeeeeeda vy jste toho za tu chvilku napovidaly 😀 😀 😀

drndapetka
19. črc 2010

@pampeliska36 fááákt? 😵 tak to bych mohla mít taky takovou úrodu jako Ty 😀 jak já se už těším jak budu sedět na vajuchách 😀

pampeliska36
20. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 jednou jsem jich mela vpravo 4 a vlevo 11 a pri druhe kontrole jsem jich mela vpravo 9 a vlevo 6... v normalnim stavu 😉

pampeliska36
20. črc 2010

dobre ranko kocky 😀

drndapetka
20. črc 2010

@pampeliska36 No tak to Ti normálnmě z prava odcestovaly do leva a naopak 😀 To jsou mršky mrškatý 😀

Já se teď objednala ke kadeřnici , ale už budu stimulovat a v té době možná už budu píchat Puregon. Myslíte, že to nějak neovlivní barvu a že tam vydržím 3 hodiny sedět v křesle? 😀

vodni
20. črc 2010

@drndapetka proč bys nevydržela? 😀 Ono i kdybys ke konci cítila nějaký tlak, tak je to spíš jako bolesti při MS (teda jak kdo). OHSS se rozvíjí později a ojediněle, takže sedět určo vydržíš 😀 A jestli to ovlivní barvu to fakt netuším proč by mělo... 😕

drndapetka
20. črc 2010

@vodni No mě třeba chytá špatně barva na vlasy při mrše, to asi ovlivňují ty hormony, tak se trošku z toho klepu 😅

No tak to já teda budu sedět na vajuchám u kadeřnice, třeba pak budu mít vlasatý dvojčata 😀

vodni
20. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 Aha, to jsem ani nevěděla, že to na barvu může mít vliv 😕 Mně chytla normálně 🙂

pampeliska36
20. črc 2010

@drndapetka urcite vydrzis sedet 😀 ja mem uz skoro pred OPU a foliky v takovych rozmerech v jakych jsou a vydrzim sedet 😉 co se tyce barvy... to netusim! ale ja jdu teda pristi tyden taky ke kadernici... tak ti muzu napsat, jak mi to vsechno na tech haaaaaaaaaaarech chytlo 😀

pampeliska36
20. črc 2010

@drndapetka to jo... ja mam foliky - cestovatele 🙂

natulaaa
20. črc 2010

holky čauky 😉 🙂 ,já vás jen přelítla,nějak nemám co psát,nic se u mě nedělje 😠 😠 ,čekám na ms ,těhu příznaku mám co den víc,tak čekám,kdy začnu už rodit 😀 😀 ,tak ja válím,jdu sekat trávník a trhat plevel,krásný program mám dneska 🙄 😀

pampeliska36
20. črc 2010

@natulaaa ahoj pracante 😉

lenceslava
20. črc 2010

Ahoj holky tak jsen dneska testila a nic,tak mi je blbě asi po tom marvelonu.@natulaaa a dělala jsi test??

drndapetka
20. črc 2010

@lenceslava Tak to je mi líto 😔 Ale neboj, bobísci v bříšu budou 😀

Holky, jen mě tak napadlo, co takhle udělat tabulku?

natulaaa
20. črc 2010

@lenceslava co si testila 😕 ,když bereš marvelon? a taky ti je po něm blbě?no já měla dvě pilule a bylo mi zle jako hrom,jsem i zvracela,tak to mi neříkej,já nevěděla,jestli to je z toho a pak jsem to přestala jíst,protože mi stimulku posunuli 😲 ,tý joo a nemají kruci něco méně citlivějšího? 😕

Jinak jo testila jsem ted odpoledne a 25 ,ale na 11 dpo je to brzičko,ale i tak z toho nic nebude,prsa mě bolí nadměrně,ale já myslím,že je to z toho euthyroxu,protože z čeho jiného

natulaaa
20. črc 2010

@drndapetka Petko já ti už strašně dávno posílala IP,došlo ti to? 😉

esther03
20. črc 2010

baby ahoj, tak nam to tentokrat nevyslo, hcg dnes uz bolo velmi nizke, tak vysadzam lieky ☹

spiritty
20. črc 2010

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli mi poradíte ohledně provádění laparoskopie v centru Unica, podstoupila jste toto vyyšetření některé v tomto CAR centru? Nejspíše mě to čeká v září. Mimi se nám nějak nedaří a přítel má dosti špatný spermiogram, tak mám ještě na dva měsíce clostilbegyt a když se nepovede tak CAR Unica Brno. Má gynekoložka mi toto centrum doporučila s tím že Mudr. Malý je prý výborný tak nevím. Ale říkala, že před nějakým plánováním stimuace a IVF bude potřeba udělat laparoskopii tak právě říkala, že se mám rozmyslet jestli to chci v normál nemocnici nebo v tom CAR. Jestli to tam teda dělají a která jste to podstoupila toto vyšetření můžete mi prosím napsat jak to na této klinice probíhá děkuji mooc 🙂 Mám z toho totiž docela dost strach 😒

natulaaa
20. črc 2010

@spiritty Ahojky,tak si nás našla 😵 😵 😉 🙂

lenceslava
20. črc 2010

@spiritty ahoj,myslím že laparku v unice nedělají,podle mě tě pošlou asi na obi?Ale taky si myslím že pokud má manža špatný spermio tak ti unica rovnou doporučí ICSI a k tomu laparku nepotřebuješ.

drndapetka
20. črc 2010

@spiritty ano ano, Lenci má pravdu, na Unice laparo nedělají 😉

drndapetka
20. črc 2010

@esther03 Ach jo babulko, drž se! v 😔

lenceslava
20. črc 2010

@esther03 😢 😢 😢

natulaaa
20. črc 2010

@lenceslava Leni co ty si testila? když bereš marvelon?

lenceslava
20. črc 2010

@natulaaa no je mi nějak blivno tak jsem testila jestli nááááhodou.A ono ani náhodou. ☹ Říkala jsem si že se nám třeba zadařilo když mi frgala ukazoval na ultr folík a říkal že BY SE TOHO DALO VYUŽÍT 😀 tak jsme toho využili,ale marně ☹

mufinka0
20. črc 2010

@esther03 ☹ To je mi moc líto... Asi biochemické těhu, co?... Těžko radit, sama vím co asi prožíváš, ale to klišé prostě musím použít - ono to proště už určitě vyjde!!! Zkus IVF, tam budeš mít folíků víc a tím i větší šance. Drž se, myslíme na tebe. 😵

mufinka0
20. črc 2010

@drndapetka Pampeliška je nosnice jak blázen!! 😀 Docela závidím, ale tak snad aspoň těch 12 mít taky budu,..v normálním stavu mám na tom jednom vaječníku 11, tak snad... Ten druhej když se probere, tak by taky něco mohl pustit.. 😀 Jinak co se týče té barvy,..mě při MS taky blbě chytá, ale podle mě při stimulce dávají jiné hormony, než máš při MS, tak spíš bych měla strach, abych ty vlasy neměla až moc zářivý.. 😀 Já se barvila po ET a pozdějc bych si raději naliskala. Po ET se nedoporučuje barvit,...přes kořínky se prý ta chemie dostává dovnitř a plodu ne zrovna prospívá. 😒

mufinka0
20. črc 2010

@natulaaa a ty začínáš teda kdy????

pampeliska36
20. črc 2010

ahooooooooooooooj kocky. jsem tu 😀 😀 😀 a vy?

pampeliska36
20. črc 2010

@esther03 jeeeeeeeeeeejda to je mi MOC LITO!!! ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru