CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
20. črc 2010

kuk muj graf,tu jsou ty naše sexíky a to tam jeden chybí,to už mi bylo trapně 😀 😀 http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?in... to pujde otevřít,zkuste

stazina
20. črc 2010

Ahoj Holky, je to už asi rok, co jsem sem přestala nakukovat a psát...tou dobou se nám totiž naroodili dva krásný kluci , který mě doted nenechávají v klidu🙂Ale proč vám to píšu....KLuky jsem si dovezli z Unici , jsem jim za to vděčný..vyšlo nám to napoprvé, a ješět tři vajíčk amáme uložená v Unice..a proto bych sem zase ráda začla chodit, protože uvažujem o tom, že půjdem ještě pro jeno mimi...vajíčk ajsou ale hodně špatné kvality, nehctěli je ani zamrazovat, takže uvidíme, jestli se nám to vůbec podaří.Jinak u nás je problém v manželovi...špatný spermio,..žádný pohyb, špatná morfologie...
Když jsem sem nakoukla, tak to tak nějak vypadá , že se docela změnili nějkaý léky..a tak...budu ráda, když bych se k vám mohla připojit a tak nějak se na to všechno duševně připravit....
držím vám všem palce, ..pa

mufinka0
20. črc 2010

@natulaaa 😲 😲 😲 😅 😅 😅 Teda! Teď jsem se začala pomalu stydět... 😀 Tak to teda mašiny jste!!! Nemůžete být lidi!! Normální lidi to přece tolikrát nemůžou zvládat!! 😀 😀 😀 J8 si začala sex zase pořádně užívat až jsem zjistila že těhu být nemůžu,..je to paradox, ale dřív jsem čekala jestli ta MS přijde a myslela při sexu na to, jestli tentokrát konečně... Toto období mi trvalo vlastně celé to snažení,..tak 2 roky... Teď už jsem zase ve stádiu kdy mě to baví 😀 A je pravda že s rostoucím věkem víc a víc.. 😕 No asi na tom něco bude, že ke třicítce to ženský prožívají víc,..ikdyž mě je teprve 25 😀 Chudák manža,..co bude dělat až mi bude 30,..to mu bude 40... 😀 😀 😀

mufinka0
20. črc 2010

@lenceslava Jo, já jsem to taky četla na netu, že je tam jisté zvýšené riziko,..ale chodím už asi 3 roky preventivně na UTZ a pokud ty prsa jsou před stimulkou o.k., viceméně nic nehrozí... Ona i antiko zvyšuje riziko,..to by sis nevybrala 😀 Ale údajně to není prokázáno a když by ano, stačí chodit pravidelně na UTZ a zachytí se to včas, ještě než se to stihne "zvrhnout" v rakovinu. 😉

lenceslava
20. črc 2010

@stazina Ahoj.Vitaj. No děvčata máme tu další příklad že to jde . 😀

esther03
20. črc 2010

babulky dakujem kresne vsetkym, ze na mna myslite 🙂
@mufinka0 moja mamina zomrela na rakovinu prs, nemala ani 55 a to sa uz na nu 8rokov liecila 😒 babicka v 60-ke,prababicka v 58, tak ja by som nerada riskovala, ked mi lekari neodporucaju hazardovat. I ten clostil a estrofem som zvazovala.
natulka, nejdes na unicu 29.7?
Baby, poradte, neviem co spravit, ist do dalsieho softu, alebo cakat? Nas spg sa vobec nemeni, nech robime cokolvek. Chcem si dat spravit genetiku, len neviem ci to robia aj na unice, neviete nahodou?
Vsetkym stimulkujucim drzkam palce 😉

lenceslava
20. črc 2010

@esther03 určitě i genetiku na Unice udělají,ale asi si o ni budeš muset říct a stát si za tím.Život je moc krátkej abysme na něco čekali,určitě to zkoušejte znovu.

pampeliska36
20. črc 2010

@esther03 genetiku tam delaji. to treba delali memu manzelovi

pampeliska36
20. črc 2010

@stazina vitej 😉

esther03
20. črc 2010

@pampeliska36 ahojky, vy ste za genetiku nieco platili, ci je to z vasho poistenia?

pampeliska36
20. črc 2010

@esther03 nene neplatili

pampeliska36
20. črc 2010

holky pro dnesek se s vami loucim... uvarila jsem famozni ptacky 🙂 takze bude na zitra a na dalsich nekolik dni... neumim bohuzel varit pro dva ☹

..... jeste dneska v jedenact dneska picham Pregnyl 5000 🙂

tak baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀

drndapetka
20. črc 2010

Ahojky holky, tak jsem tu až teď 😝 Byla jsem za manžou na bytě, pak jsem dělala večeři....no a zastavila se sž teďka

@natulaaa Jojo, mě bylo po Marvelonu taky první 3 dny blbě, až na zvracení, ale naštěstí mám silenj žaludek, tak jsem to překonala 😀

drndapetka
20. črc 2010

@teckovanaorchidej Já s Tebou stimuluju od 27.7. Mám dlouhý protokol - Decapeptyl, Puregon, Menopur..... 😉

pampeliska36
21. črc 2010

Aktuální :
PAMPELISKA36: 1 ICSI,- 25.6 začátek stimulace,16.7.- 1 UTZ, 19.7 - 2 UTZ, 22.7. - OPU
MIKI.MIKULASOVA : červen začíná baštit Marvelon
TECKOVANAORCHIDEJ: 1.ICS,I 23.5.2010 minimální stimulace,ET nebyl....9/2010, 27.7. - začátek stimulace
NATULAAA: začátek stimulky 8/2010
DRNDAPETKA: ICSI začátek stimulky 27.7.
LENCESLAVA:1. ICSI začátek stimulky 13.10.09,ET 14.11.TT 30.11.NEG,, 2. ICSI 16.7.2010 Marvelon,3.8 začátek stimulace.

peti.... kdyztak si tam aktualizuj ty sve udaje, co budes chtit 😉 dala jsem ti tam jen zacatek stimulky

lenceslava
21. črc 2010

Ahoj holky. Mě je dneska zak zle že jsem zůstala doma. Je ze mě don poblitos.

esther03
21. črc 2010

@pampeliska36 dakujem za info, skusime este tu genetiku, pravdepodobne tam bude problem 😢

spiritty
21. črc 2010

Ahoj holky 🙂 ještě mám na Vás po včerejšku dotaz jestli nevadí, ráda bych se přidala k Vám do diskuse. Četla jsem tady u některé z vás (už si nepamatuji u koho) 🙂 že se měsíc před stimulací v Unice bere Ha je tento postup vždy stejný. Já brala HA 4 roky a jsem moc ráda, že se po ní moje tělo dalo už docela do kupy tak bych tu HA docela nerada brala 😒

lenceslava
21. črc 2010

@spiritty Přidej se budeme jenom rádi.S tou antiko je to tak že chtějí aby si vaječníky odpočaly a pak fungovaly lépe,a taky proto že budou mít ten cyklus pod kontrolou a můžpou ti přesněji naplánovat stimulku.

pampeliska36
21. črc 2010

@spiritty presne tak jak pise lenceslava 🙂

pampeliska36
21. črc 2010

@lenceslava jeeeeeeeejda a to je ti fakt tak blbe z toho marvelonu? to je teda mazec!

lenceslava
21. črc 2010

@pampeliska36 no to je,ale jak to že minule mi to nic nedělalo.Už vidím ženský v práci ,zítra mě sežerou.To už tam valí ONA JE URČITĚ TĚHOTNÁ jako pokaždé když někomu není dobře.

natulaaa
21. črc 2010

@lenceslava ahojte ,Leni fáákt,tak já to měla taky z toho,to je jasné,já i zvracela a to už po dvou tabletách 😒 ,myslíte,že existuje něco šetrnějšího?asi néé co 😒

lenceslava
21. črc 2010

@natulaaa já nevím Já brala antiko akorát tak před sedmi lety a to tak půl roku,ale nic mi z toho nebylo.Ale určitě každá snášíme různé léky různě takže jedné je zle z toho a druhé z toho.Jen doufám že mi při tomhle pokusu už z ničeho blbě nebude,snad až na konci 😀 Ještě mám tedy strach jak budu zvládat ty horka při stimulce. @pampeliska36 měla jsi nějaké návaly nebo něco? Já se minule pořád potila a smrděla si. 🙂

natulaaa
21. črc 2010

@lenceslava No segra mi právě říkala,že ji taky bylo po jedných tabletách zle,tak ji zkusil vyměnit a ty už v pohodě,ono zrovna ten marvelon nám asi nesedí noo 😒 .Já bych měla začít začít se stimulkou 8,9srpen, záleží,kdy se odhodlá ta moje ms ted přijít ,tak snad pak už nebudou takové vedra né,srpen je už chladnější 😝 ,dobře se utěšuju že? 😵 .

drndapetka
21. črc 2010

Holky, no ještě, že mám Marvelonu už jen 7 tablet, teda si při začátku stimulky mi ještě 3 tablety přidají, ale už to musím vydržet. Je to hnus na žaludek. Potím se víc, to ty hormony 😝 Snad stimulku v srpnu přežiju. Kéž by bylo v srpnu jen kolem 25 stupňů, ideálka 🙂

lenceslava
21. črc 2010

no holky malujete si to počasí růžově. Jenže já se potila i v říjnu jako kdybych byla v tropech. 😎

spiritty
21. črc 2010

Díky za rady. já jsem ted strašně nervózní, jsem zvědavá co tento cyklus po ovulce mám čtvrtek- páte byla tzn 4 DPO tak ted to dlooouhé čekání jestli to vyšlo. Ted mi dr vysadila po skoro roce duphaston, že přý se musí dva měsíce před stimulací vysadit tak jsem zvědavá vůbec nevím kdy ted dojde ms 😒 No a ta Ha je teda na měsíc jo a dává se v unice jen ten marvelon? Jak vidím tak vůbec nedělá dobře žaludku 😒

natulaaa
21. črc 2010

@spiritty možná by dalai i něco jiného kdoví 😒 😒 ,vím ,že i kámošky jak brali HA tak než našly ty pravé,tak jich taky pár vyměnili,jedné bylo to,druhé ono,ale tak my to máme jen na jeden měsíc,tak to snad nějak vydržíme 😉

lenceslava
21. črc 2010

@spiritty jj je na měsíc a mají jen marvelon.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru