CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
30. zář 2010

@stazina no hormonalni profil je, ze ti vezmou krev a ta se musi brat 2-3 den menstruace... jindy bohuzel ne!

stazina
30. zář 2010

no, takže tam pojedu 7 dc uplně zbytečně , né? 😠

stazina
30. zář 2010

tak to už teda fak t nechápu...co tohle má znamenat..

pampeliska36
30. zář 2010

@stazina no ja nevim. ale myslim si, ze je urcite lepsi pred KETem hormonalni profil... a jeste pred tim to cele naplanovat... protoze jsi tam dva roky nebyla. myslim, ze ten jeden mesic je uz nic a v klidu si pockas na to, ze je vsechno v poradku!!! myslim, ze kdybys to mela jako ja... tak bys sla rovnou hned. ale vzhledem k tomu, ze jsi tam nejaky cas nebyla, bude urcite lepsi kdyz ti tu krev vezmou... muzes mit treba nejake hodnoty zvysene a to zjisti pouze krvi... 😨

pampeliska36
30. zář 2010

@vodni kocko 😉 nezaktualizujes tu svou tabulku??? mame tam vesele zpravicky... 😀 kveta uz porodila martinka!!! a mame bohuzel i smutne zpravy ☹

luciiiie
30. zář 2010

@stazina to asi nestihnete...jestli ti budou dělat hormonální profil, tak ten se bere nejpozději do 4 dne cyklu, ne? Myslím, že když to máš nejsilnější jako....to je škoda ale, jestli to takhle prošvihnete 😒 Třeba ti ho nakonec brát nebudou..normálně bych mu to na té indikační řekla, že sis tam volala a že ses se sestřičkou domlouvala, že naplánujete rovnou ultrazvuk a KET. Člověk se těší a pak to takhle shoří na tom, že ti každá řekne něco jiného, viď? Ale jak píše pampeliška...přinejhorším měsíc už vydržíš, zas lepší, než něco zanedbat.

stazina
30. zář 2010

@pampeliska36
@luciiiie to víte, že já se tomu hormonálnímu profilu nebráním, to at mi ho klidně udělaj...a vím, že se to už měsíc nepo...ale na druhoustranu mě štve to,že zybtečně čekám další měsíc..kdyby mě předtím řekli, že mě musí nabrat ten profil, tak se s nima domluvím a je to..a mohal sem tam je na oběr třeba zítra,a el takhle...
no, to je fuk.....tak holt počkám.....jen teda nechápu, proč pojedu v uterý zbytečně 100km, když mě stejně krev vzít nemůžou... 🙄

luciiiie
30. zář 2010

@stazina já ti rozumím...taky bych byla naštvaná...třeba doktor uzná, že profil nebude potřeba 😉 . Je to binec, no ☹ A nebo si domluvit poradnu na příští měsíc rovnou jak to dostaneš...ale to bys pak asi stejně zas musela čekat na výsledky. Je mi to líto 😒

stazina
30. zář 2010

@luciiiie no, já jsem ted byla s klukama na procházce, tak jsem trochu vychladla,a el taky mě to teda stále štve...taky mě napadlo to uterý rušit a objednat se etdy až na druhý den příští ms , jak na poradnu, tak na profil...ted tam fakt pojedem uplně zbytečně.... 😒

stazina
30. zář 2010

@luciiiie a díky za podporu 😉

mufinka0
30. zář 2010

@jezulicka Chybí práce??? Tak bych to zrovna nenazvala,..spíš nechci být doma sama,..☹

raduza2
30. zář 2010

@mufinka0 ahoyjky mufinečko 😀

mufinka0
30. zář 2010

@stazina Díky ti moc 🙂 Musím doufat, že to z KETu vyjde 🙂

mufinka0
30. zář 2010

@raduza2 Nazdárek Radúzko,..🙂

raduza2
30. zář 2010

@mufinka0 nedoufej,ale věř 😀

mufinka0
30. zář 2010

@raduza2 a sakra,....zapomněla jsem že takové věci nemůžu psát před tebou... 😝 😝 😝 Ne ne,..zatím ještě pořád doufám,..nevěřím. Na to je ještě brzo. 🙄

raduza2
30. zář 2010

@mufinka0 je mi to jasny ☹

jezulicka
30. zář 2010

@raduza2 no jo to už tak bývá jak ses dostala do práce mezi kolegy tak pak zdrbneš to já taky a někdy i 3hodky.. 😠

jezulicka
30. zář 2010

@mufinka0 jasně chápu být doma tak se asi člověk zblázní..raději jít mezi lidi... 😲

jezulicka
30. zář 2010

@mufinka0 a neboj ted to určitě vyjde...a jdeš na ket poprvé?minule si neměla mrazáčky?už si to nepamatuji..

jezulicka
30. zář 2010

jo holki a chci se zeptat myslíte že když tak jedeme tím autem těch 180km nemůžou tou cestou ty vajíčka prasknout? 😒 možná mám blbý dotaz ale člověk má strach...já si dozadu lehnu a tak doufám..co myslíte vy??nestalo sse to některé?doktor říkal že by to nemělo že se s tím nesetkal ale člověk nikdy neví.. ☹ jak se to pak stane bude to moje vina ne jejich..

raduza2
30. zář 2010

@jezulicka no bylo to fajn po delsi době 😀

raduza2
30. zář 2010

@jezulicka mylsím že opravdu parsknout nemohou ,neboj

teckovanaorchidej
30. zář 2010

@jezulicka ahojky, neboj, fakt neprasknou 😀 😀 😀 😀 😀
to bys musela jet do Brna na kole 🙂

teckovanaorchidej
30. zář 2010

@mufinka0 ahoj mufinko, jak je? Plná sil do další, tentokrát úspěšné bitvy? Držíp ti palce na všech končetinách i na psích.
Co Petulka?

jezulicka
30. zář 2010

@teckovanaorchidej tak to jsem se zasmálA A UKLIDNILA.. 😀 😀 i po tom pregnylu?a kdy se píchá ten pregnyl těsně před opu?

raduza2
30. zář 2010

@jezulicka 36 hodin před a měl by se píchnout přesně na čas 😉

raduza2
30. zář 2010

@jezulicka ten vyfasuješ asi zítra podle velikostí filiklů

jezulicka
30. zář 2010

@raduza2 no minule říkal dr.že to vidí opu na pond.nebo úterý...tak a to píchu jen jednu dávku?a zase do břicha?

raduza2
30. zář 2010

@jezulicka ano ano do břicha ,až potom agolutin je to do zadnice

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru