CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
27. říj 2010

@teckovanaorchidej a to se už musí chodit?a už si na tom někdy byla?je to bolestivé vyšetření?

teckovanaorchidej
27. říj 2010

@jezulicka ptala jsem se těhulek, a prý se to dá vydržet, tak uvidíme

jezulicka
27. říj 2010

@teckovanaorchidej hold to vydržet musíme... 😉

jezulicka
27. říj 2010

@teckovanaorchidej ženské vydrží hodně ne??

jezulicka
27. říj 2010

😉 @mufinka0 ahoj mufi.. 😉

jezulicka
27. říj 2010

holky já se cítím nafouklá jak balon,všechny kalhoty mám na těsno některé už ani nedopnu no paráda... 😠

raduza2
27. říj 2010

@jezulicka no dyt to je paráda ne 😅

teckovanaorchidej
27. říj 2010

@jezulicka tak to má být, taky jsem nic nedopla, neboj, všechno klape 😀 😀 😀 😀

jezulicka
27. říj 2010

@raduza2 no paráda jo ale za chvíli si nemám co obléct... 😀

teckovanaorchidej
27. říj 2010

@jezulicka přikúpíš

raduza2
27. říj 2010

@jezulicka dokoupis 😀

hhaanka
27. říj 2010

@jezulicka : přesně tak, máme holčičku z třetího ketu (1 IVF, když nepočítám stopnuté IVF kvůli hyperstimuláku...), takže se nám zadařilo na čtvrtý pokus 😝

hhaanka
27. říj 2010

@stazina : myslím, že agolutin ms neblokuje, jediné ten druhý lék.... po injekci agolutinu buď dostaneš ms, když nejsi těhu (způsobí nárůst sliznice) a nebo nedostaneš ms, protože jsi těhu (podporuje sliznici...). Jedině ty druhé léky, ale nemám s nimi zkušenosti, bude to něco na způsob utroše nebo prednisonu? Já tyhle neměla....

jezulicka
28. říj 2010

ahooojte holky tak dnes sem pospala až do pů5h.to je co ...jinak každý den budíček v půl 3h.. 😀 😀

vodni
28. říj 2010

@hhaanka ahoj, jde o estrofem

vodni
28. říj 2010

@jezulicka ahoj jezulinko!

jezulicka
28. říj 2010

@vodni ahojky už vyspaná?já od půl 5 vzhůru...ted si čtu a dívám se k tobě na ty fotky...

vodni
28. říj 2010

@jezulicka 🙂 jj, vyspaná, ale o půl páté jsem měla ještě půlnoc 😝

jezulicka
28. říj 2010

@vodni dala jsem tam ještě jednu fotku ale minule mi manžel tu fotku upravil on umí fotit on je profik já to neumím je nějaká vybledlá ve skutečnosti je lepší 😀 😀 no ale je už stejně silná jako testovací tak snad ok...co? 😲

vodni
28. říj 2010

@jezulicka ta poslední fotka je parádní 😵 😵 😵 myslím, že snad ani lepší být nemůže 😉

jezulicka
28. říj 2010

@vodni myslíš?no je už stejně jak ta testovací tak asi více fialová být už nemůže ted jen at se drží..... 😉

vodni
28. říj 2010

@jezulicka nemyslím, vím 😉 je fakt kráááásná 😵

jezulicka
28. říj 2010

@vodni a co plánuješ na dnešek?vypadá to že bude pěkně slunečno já se půjdu odpoledne projít sice sama manžel je v práci ale co už... ☹

jezulicka
28. říj 2010

@vodni tak díííky.. 🙂

vodni
28. říj 2010

@jezulicka já se asi budu trochu flákat 😝 Prostě nebudu dělat nic, jen tak odpočívat a možná taky na prochajdu. Sluníčko svítí fakt krásně, takhle je všechno hned veselejěí 🙂

kac3nka
28. říj 2010

Dobré ráno, no jak pro koho. ☹ Před chvílí mi volal prim.Otevřel místo embryoložky a sdělil mi, že se všechna embrya přestala vyvíjet... 😢 😢 Takže všechno je pryč a teď se musíme objednat na nějaké genetické testy....

jezulicka
28. říj 2010

@kac3nka ahoj fakt?to je smůla,je mi to líto...ale neboj oni vám udělají vyšetření všechny a příště to už bude na jisto...to se stává často...to je mi líto ale nesmutni uvidíš bude líp...my to tak měli taky po prvním ivf... 😖 😖

vodni
28. říj 2010

@kac3nka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Kačenečko, to je mi moc líto ☹ bude to znít krutě, ale věř, že je lepší, když se embryjka zastaví ještě před ET... Kolik z nás si oddychlo, když k transferu došlo, dokonce jsme se dočkaly i těch dvou čáreček, a nakonec nás to srazilo k zemi ☹ Věř, že testy ukáží problém a bude se bojovat o to líp! Posílám pohlazení a nevzdávej se, je to boj, který musíme vybojovat všechny!

kac3nka
28. říj 2010

Děkuji holky, momentálně je mi pořád do breku a bude asi chvíli trvat, než se z toho vzpamatuju, ale asi je fakt lepší, než kdyby se to zastavilo po ET. Akorát že jsem s tímto koncem popravdě moc nepočítala... ☹ Ale nechápu, co v nás teda může být, proč?

vodni
28. říj 2010

@kac3nka jak ti je víme všechny ☹ a taky víme, že jediné co teď můžeš je poplakat si... ☹ Mně potom moc pomohl dr.Fr. při auditu po prvním i druhém ivf - rozebral to se mnou takovým způsobem, že jsem dostala chuť to zkusit znovu, i když po tom neúspěchu jsem si vždycky řekla dost... Uvidíš, že to bude lepší, ale chce to čas... Udělají vám testy, ukáže se, na co se mají zaměřit, a když se zjistí příčina problému, tak jde potom všechno o moc líp 😉 Nebo, a v to pevně doufám a moc ti to přeju, se zjistí, že problém v genetice není, takže odpadne stres z toho, že něco by špatně být mohlo. I to pomáhá 🙂 Doktoři budou vědět co a jak a příště už to půjde líp! Je to blbý, ale i já se vždycky i v tom nejhorším snažím hledat něco pozitivního - jinak bych se asi zcvokla... Když jsem po 1.IVF měla jen jediné vajíčko a jediné embryjko, tak jsem se snažila radovat z toho, že se vyvíjelo a k ET šlo v pěkném stádiu (i když TT byl nakonec neg.). U 2.IVF jsem měla radost z toho, že embryjka byla 3, a dočkala jsem se i těch //, i když jen na chvíli (biochem.). To jsem si zase říkala, že je důležité, že embryjka vznikla a vydržela až do //. No a napotřetí už to vyjde 🙂 Tak zkus myslet na to, že je pozitivní, že jsi reagovala na stimulaci - vajíčka vznikla a byla zralá, to je přece taky úspěch!!! Radúzka třeba taky nedošla k ET, protože všechna její vajíčka byla nezralá, takže ani embryjka neměla... Prostě to chce u někoho víc času, ale uvidíš, půjde to! Zkus nemyslet na to "proč" a "proč my", prostě musíme koukat před sebe a věřit a bojovat 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru