CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
6. lis 2010

@jezulicka no tak to je teda .....,na hlavu by jsi mohla tak na nejvíš paralen no záda ti neporadím

jezulicka
6. lis 2010

@raduza2 tebe to nikdy nebolelo tak?

raduza2
6. lis 2010

@jezulicka jako mylsíš ty záda ?? ale jo bolely jenže na tou jsou akorát ty drijáky jako je dolmina ... a podobně což pochybuju že by mohly těhule ☹

jezulicka
6. lis 2010

@raduza2 no ty záda sem myslela...kdybych mohla nějaké cvičení ale nevím co můžu ted raději ještě moc nechci... 😨

raduza2
6. lis 2010

@jezulicka no není cvičení jako cvičení ,to bych radši nezkoušela

jezulicka
6. lis 2010

@raduza2 no právě mám strach..

raduza2
6. lis 2010

@jezulicka je mi to jasný ,ale teď mě napadl nanejvíš bazén

jezulicka
6. lis 2010

@raduza2 no to právě mám taky strach abych tam dole nic nechytla víš jak ještě zavádím ten utroš no nevím...
ale snad ten skřiplý nerv povolí po nějakém čase ne??

jezulicka
6. lis 2010

@raduza2 nebo by byla dobrá masáž...

raduza2
6. lis 2010

@jezulicka tak to jelzui opravdu nevím ,může to být jen pželežený ,ale pochybuju ,když ti to střílý do nohy

raduza2
6. lis 2010

@jezulicka no masáž jo ,ale zas jen opatrně

jezulicka
6. lis 2010

@raduza2 je to hold těžké...ale musíme přežít...snad nejsem s tímto problémem sama...to bude ten nerv skříplí to je jasný... 😝

raduza2
6. lis 2010

@jezulicka no pokud tě to do pondělka nepčejde ,zašla bych k mudr. řekne ti co a jak 😉

jezulicka
6. lis 2010

@raduza2 no a myslíš k praktickému?

jezulicka
6. lis 2010

@raduza2 ale nemůže to nějak uškodit mimi? 😒

raduza2
6. lis 2010

@jezulicka hm asi jo a nebo si zajít ke gnyd.,ale určitě bych tam zašla ,však oni ti poradí

raduza2
6. lis 2010

@jezulicka teď jsem to napsala špatně to první (hm asi jo),nemylsím že by ti napsali nšco co by ti nebo mimi ublížilo

kveta
6. lis 2010

@jezulicka To by mohla byt aj posunuta platnicka v chrbtici...

teckovanaorchidej
7. lis 2010

ahoj holky, jak se máte?
Je tu někdo?

lenceslava
7. lis 2010

Ahoj. @teckovanaorchidej nikdo tu není 😒

simpatica
7. lis 2010

@teckovanaorchidej

Ahoj, teckovanaorchidej. Ja koukam, ze si byla taky na ET 30. srpna, ja taky a taky jsem tehulka. Gratuluji.
Chtela bych se te zeptat, jestli si uz vysazujes hormony?

hhaanka
7. lis 2010

@jezulicka : můžeš i panadol, ale jen obyč, pokud nejsi na léky moc zvyklá, mohl by aspoň ulevit. S cvičením bych to neviděla tak hrozně, zvlášť pokud jsi cvičila před umělkem běžně, tak můžeš dál, nedoporučují se jen náročné cviky na břicho, hopsání a tak 😀 . I Mojžíšovou, a ta je hlavně na břicho, se může cvičit dál, ale až tak pět dní po transferu. Určitě kočičí hřbety, na čtyřech - zvednou ruku a protilehlou nohu, protahování, to mamka na záda cvičí každý ráno a moc jí to pomáhá. Masáž je v pohodě, na masáže zad jsem chodila až do osmého měsíce, v pokročilejším stádiu těhu jsem ležela na boku, takže nemusíš mít strach. Jen každému doktorovi říkej, že jsi těhu. Tak se drž!

teckovanaorchidej
8. lis 2010

@simpatica jé, já už je mám vysazené dááááááááááááávno, dle instrukcí z UNICY. Estrofem od 8tt a utrogestan od 11 tt
a na ET jsem byla 29.8. 🙂 🙂

raduza2
8. lis 2010

Ahojky holky

jezulicka
8. lis 2010

ahojte děvčata.... 😉

jezulicka
8. lis 2010

@raduza2 tak co jak si daleko?kdy začínáš píchat?nějak si to nepamatuji.. 😲

raduza2
8. lis 2010

@jezulicka ahojky ne ne ,vřera posledni marvelon a 12 bych mela zacit 😀

raduza2
8. lis 2010

@jezulicka a co ty a zada

jezulicka
8. lis 2010

@teckovanaorchidej ahoj já už prednison skončila,ted do čtvrtka mám estrofen a končím..jen utroš ještě...ty už toto máš za sebou... 😉 a když už si nedáváš ani utroš je vše ok?jak se cítíš?je to lepší,?unavená jsi nebo méně jak předtím?

jezulicka
8. lis 2010

@raduza2 jo už dobré už včera to přešlo asi sem nějak blbě spala a včera jsem ležela rovně a ustoupilo to...i hlava přestala dala jsem si hodně sladký čaj to doporučovali a fakt to pomohlo...jupííí 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru