CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
9. lis 2010

@teckovanaorchidej tak držím palečky at je to OK ,jdeš i na tlak a podobně ??

jezulicka
9. lis 2010

@teckovanaorchidej ještě jsem to tam raději nedala jsem opatrná vyčkávám...ty dole v těch zádech mě začne vždycky odpol a večer když lehnu tak pak nemůžu ani rozejít ale když ležím cca 4h.tak to přejde tak nevím..jinak mám problémy s wc velkou..velice těžko to asi budou ty hormony zpomalovat co jsem vyčetla... 😒

teckovanaorchidej
9. lis 2010

nevím, co se mnou bude dělat 😉
tlak si měřím doma a zatím OK naštěstí 😉
co ty a MS?

raduza2
9. lis 2010

@teckovanaorchidej no zatím nic ,ale břuch bolí,mám čas do zítra 😝

teckovanaorchidej
9. lis 2010

@jezulicka no roste ti tam domek pro mimino, tak utlačuje kde co a natahuje vazy, tak to bolí, vysoké hladiny hormonů opravdu dělají zácpu, ale to se dá regulovat stravou, takže jsi vlastně v poho 😀 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
9. lis 2010

holky, já musím jít, mějte se a buďte tady hodný 😀 😀 😀 😀 😀

jezulicka
9. lis 2010

@teckovanaorchidej tak ty jsi dáváš kávičku?to ti chutná?to já nepiju na tu vůbec nemám chut... 😠

teckovanaorchidej
9. lis 2010

@jezulicka jj slabou rozpustnou s mlíčkem a cukýrkem 🙂
čau

raduza2
9. lis 2010

Já se na chvíly odmlčím jdu umývat onkna ,je tu dnes tak jakoby slunečno ,musím toho využít .Zatím pa

jezulicka
9. lis 2010

@raduza2 pááa užij si to.. 🙂

lenceslava
9. lis 2010

Ahoj babulenky. @raduza2 nechceš v tom mytí oken zítra pokračovat u nás? 😕 @jezulicka záda už jsou lepší? Já trpím na zácpy normálně,a po hormonech to bylo ještě horší,ale co jsem se vrátila z nemocnice tak (tuktuk) si nemůžu stěžovat,asi mi to tam nějak porovnaly nebo co 😀 Holky a jak se těšíte na vánoce? @teckovanaorchidej ty týdny ti krásně naskakují 😉 🙂

raduza2
9. lis 2010

Ahojky kočeny ,tak jsem to vzala od podlahy ,měla jsem vystěhpovanou stěnu a prostě včechno co se dá ,nějak mě to chytlo 😝 ,ale aspon už mám klid na vánoce,co se týká vánoc tak ti ani nevím 😉

teckovanaorchidej
9. lis 2010

@raduza2 ahoj, nechceš mi vygruntovat taky, když tě tak chytlo?

raduza2
9. lis 2010

@teckovanaorchidej ahojky čeče nějak jsem z toho hotová ,ale mám radost že ten den tak rychle utekl že snad faaakt půjdu i k sousedum 😝 😀

teckovanaorchidej
9. lis 2010

@lenceslava ahoj , týdny naskakují, dnes jsem viděla zase kostřičku, foto bohužel nemám, ale srdíčko bije a kostřička se hýbala
A co je teď u tebe jakoby v plánu?

teckovanaorchidej
9. lis 2010

@raduza2 ho ho, já přišla před chvílí z práce a teď se z toho léčím 🙂

raduza2
9. lis 2010

@teckovanaorchidej foto není třeba ,hlavně když víš že je to v pohodě 😅

raduza2
9. lis 2010

@teckovanaorchidej a co jsi tam dělala ?? 😝

teckovanaorchidej
9. lis 2010

@raduza2 je konec roku, rozpočty na příští rok a plánování nákupů

lenceslava
9. lis 2010

@teckovanaorchidej zobeme s manžou eregmu,a po novým roce mě mudra zkontroluje ovulku,pošle mě na laparku kvůli průchodnosti pravého vejcovodu a do července to budem zkoušet přirozeně a srpnu bude další pokus.

raduza2
9. lis 2010

@lenceslava ahojky leni ,to se mi opravdu nechce jsem ráda že doma to mám za sebou 😝

teckovanaorchidej
9. lis 2010

@lenceslava já bych ti moc moc moc přála po tom co máš za sebou, aby ti to vyšlo přirozeně co nejdřív, když to budeš nejmíň čekat 😉

lenceslava
9. lis 2010

@teckovanaorchidej já už rezignovala,nějak to dopadne. @raduza2 nějak jsem to tušila že mě pošleš......... 😵

raduza2
9. lis 2010

@lenceslava ale já tě nikam neposlala 😀 ,víš jak mi ten den rychle utekl ,paráda

teckovanaorchidej
9. lis 2010

@lenceslava ty a to je možná dobře, třeba se fakt vydaří, když jsi rezignovala, holky, pa jdu vařit

raduza2
9. lis 2010

@lenceslava víš že je to možná dobře že jsi rezignovala 😅 😉

raduza2
9. lis 2010

aha tak tečkovaná byla rychlejší 😀

teckovanaorchidej
9. lis 2010

jo, a ještě něco, pěkně mě štvete s těma nádhernýma 😎 profilovýma fotkama. Asi se taky půjdu nechat vyfotit 😎 😎

raduza2
9. lis 2010

@teckovanaorchidej no tak šup šup 😀

lenceslava
9. lis 2010

@raduza2 já se právě nemůžu do uklízení nějak dokopat.Asi to nechám na pátek,to mám volno tak si udělám šůrovací den.Jak jsem byla doma tak jsem chtěla pořádně pouklízet(máme už dva roky neumytí futra po malování) ale nějak ne a ne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru