CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
10. led 2011

@vodni co máš z toho, tak si zaslz 😅 😅 😅
a co taťka na to?

andinecka
10. led 2011

Chudák dítě, jak k tomu příjde, mít šílenou matku

andinecka
10. led 2011

@vodni
souhlasím s orchidejkou.
je to krásný 😵 😵

jezulicka
10. led 2011

@vodni gratuluji to je krásné číslo tak ted už je to jasný huráá,super...a uvidíš zda bude jedno nebo dvě na utz musíš počkat...a v práci už to ví??

jezulicka
10. led 2011

@andinecka no tak vidíš sem ti to říkala...nesmíš tak vyšilovat dítku to nedělá dobře takže klid...mamino..

andinecka
10. led 2011

@jezulicka
v mým věku je těžký nevyšilovat

ivetule
10. led 2011

@vodni Vůbec nic se neděje. Spletla jsi se jenom o jeden den. Jinak mo moc gratuluju to je ,ale krásnej nárust. Mám s tebe moc velkou radost. Vodníčco se drží moc a moc pěkně.
🙂

jezulicka
10. led 2011

@andinecka ale ale...jaký věk?vždyt jsi mladá tak právě proto musíš být klidná až ti bude 60 pak vyšiluj 😀 😀 😀

ivetule
10. led 2011

@andinecka klid a užívej si to. Neboj je všechno v pořádku. Taky jsem se vždycky těšila na další kontrolu,že budu vědět že je mimi v pořádku. Jinak furt jsme nemocní. ☹

ivetule
10. led 2011

Holky nevíte co nejvíc zabírá na kašel? Nemůžu se ho zbavit. ☹

jezulicka
10. led 2011

@ivetule chudák malej tak at se brzy uzdraví... ☹

jezulicka
10. led 2011

@ivetule jo ty jsi nemocná?tak zkus nějaké kapkya je dobrý mucosolvan,nebo zkus hedelix záleží jaký máš kašel.. 😨

ivetule
10. led 2011

@jezulicka děkuju. Bohužel malej i já. Donesl to manža ten už je z toho pryč a ted jsme já i malej. ☹

jezulicka
10. led 2011

@ivetule to je tak vždycky někdo to donese ten se z toho dostane rychle a pak ti ostatní postupně ulehají..tak se hezky kurýrujte,,to počasí je taky hrozné.. 😠

vodni
10. led 2011

@teckovanaorchidej taťka slzí taky a už se v smskách podepisuje "tatka" 😉

vodni
10. led 2011

@jezulicka v práci tajím vše 😀 To je ještě příliš brzy říkat hop... 😔

pampeliska36
10. led 2011

@andinecka ahoj 😀 coze??? to o tom estrofemu a stitne zlaze me zajima!!!!!!!!!!!!! ???

pampeliska36
10. led 2011

@vodni jeeeeeeeeeeeeeeeeeee PREKRASNA hodnota!!! 😀

pampeliska36
10. led 2011

@ivetule ahoj kocko! zkus se zeptat v lekarne a oni ti podle toho jaky ten kasel je, poradi... ja brala ACClong sumive tablety 😵

pampeliska36
10. led 2011

@vodni ahoj kocko 😉 taky si myslim, ze na to oznamovani je jeste HOOOOODNE casu 😉 mam velikananskou radost a budu se tesit na 19teho 😀

ivetule
10. led 2011

@pampeliska36 ahoj taky beru to HCC a ještě si stříkám do krku tamtum verde a dneska to vypadá ,že kašel je konečně na ústupu,ale zase se mi začíná spouštět s nosu. Ach jo ted se to vůbec nehodí abych byla nemocná, ☹

pampeliska36
10. led 2011

@ivetule ACH JO... to teda moc ne! ale musis se vykuryrovat do ET 😉 a to se vykuryrujes 😀 😀 😀 myslim na tebe!!! zitra at mas krasne vajucha a at se kraaaaaasne vyviji a co si budem rikat... at ma i manzel "svuj" den 😉

ivetule
10. led 2011

@pampeliska36 děkuju ti moc za povzbuzení. Nějak začínám mít strach ,že kvůli tomu nachlazení to nebude ono. Ale říkali,že ET by měl být až v neděli tak snad už budu fit. Nebo ne snad ,ale prostě musím. 🙂

majda27
10. led 2011

@ivetule ahojky ja som tiez bola prechladnuta a tieklo mi s nosa, na to je dobry vibrocil... u mna učinkuje dobre a prestalo mi tiecť z nosa

jezulicka
10. led 2011

@ivetule já zapomněla, že ty jdeš zítra na opu?tak to ti moc držím pěstíky at máte ten nejlepší den s manželem a at máte co nejvíce vajíček a kvalitních hlavně...tak se drž zítra..tfuj tfuj... 🙂

pampeliska36
10. led 2011

@ivetule to se urcite vykuryrujes!!! spoustu caje s medem a citronem, spoustu vitaminku, dej si i nejake leky a pokud ti zacina ryma dej si teplo na celo (ja si nekdy nahreju ten polstarek a nebo si dam satek na hlavu... at jsou ty dutiny v teple), ono se ti to spusti jeste vic a budes mit pokoj. muzes pouzivat i kapky do nosu (ja pouzivam s morskou soli a jeste cimsi...)
mooooooooooooooc na tebe myslim!!! a neboj... to se das urcite do kupy 😉

andinecka
10. led 2011

@ivetule
zítra držím palečky a přeji ti, aby vše proběhlo v klidu.

Ono to musí být těžký, kurýrovat se s malým dítětem. Nenechá tě vydechnout, viď?

pampeliska36
10. led 2011

@andinecka diky za IP... taky jsem ti napsala 😉

pampeliska36
10. led 2011

@andinecka tak jsem si svoji (nasi) doktorce taky napsala... byla jsem tam na krvi, tak o vysledek a taky jsem se ji na to zeptala... 😅

andinecka
10. led 2011

@pampeliska36
Co jsi ji psala? (IP)
jsem zvědavá, co ti napíše.

Já jí psala v so a včera mi odpověděla.
tak jsem hned psala druhej mailík a ještě nic. telefony klasika - nebere nikdo. je to tam jako začarovanej zámek.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru