CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
21. únor 2011

@ami33 je to prostě úplně malinkatý, ale jinak prostě už človíček, už žádněj pulec jako minule 😀 (to jsem byla v 7tt). I na té nic moc kvalitě obrazu to bylo mooooc pěkný 😉

vodni
21. únor 2011

@ami33 Tak jsem našla: Vaginální ultrazvuk: provádí se běžně v 1. trimestru, v počátku by se ani jiný, tj. přes bříško, dělat neměl (není zdaleka tak přesný). Vaginální UZ je doménou gynekologie, v porodnici se používá hlavně k hodnocení délky čípku.

pampeliska36
21. únor 2011

@vodni jeeeee ahoj! UF... jsem rada, ze jste v poradku!!!! 🙂 cely den jsem na vas myslela 😉

vodni
21. únor 2011

@pampeliska36 Děkujuuu! Já na tebe taky 😉 Byla jsi dnes s tou štítkou, že?

pampeliska36
21. únor 2011

@vodni jojo vysledky budou ve ctvrtek... to jdi k pani doktorce na kontrolu a povidani... tak uvidime!!! snad to bude OK 🙂

mufinka0
21. únor 2011

@pampeliska36 Ahojky, jen Ti chci napsat, že jsem na Tebe taky myslela a přeji ve čtvrtek jen samé dobré zprávy !

@vodni No a Tobě!!!! Tobě opět obrovská gratulka! Jak už Vodník mává, to je jasná zpráva, že je v pořádku! Přeju vám to!

pampeliska36
21. únor 2011

@mufinka0 no ty jsi zlaticko 😀

mufinka0
21. únor 2011

@pampeliska36 No jak se to vezme... 😉

evakim
21. únor 2011

@vodni @ami33 spis to bude i tim, ze mozna nejsem dost uvolnena nebo nevim
holky dneska me poboliva trochu bricho (vajecniky) a hlava tak jen doufam, ze se nic nedeje
@vodni Vodnicku ty vis vsechno 🙂 kdy se presne uhnizduji embryjka? uz by melo byt po, ze? dneska jsem 7D po ET

evakim
21. únor 2011

@vodni gratuluji k uspesne kontrole a taky vodnickovi mavam🙂

misha83
21. únor 2011

@vodni jj, to je to prošťouchnutí🙂, tohle je s celkovou narkózou. Právě to prošťouchnutí bylo dost děsný, u transferu mi pak museli potočit i dělohu, no děs, tak proto se rozhodli pro to rozšíření.

misha83
21. únor 2011

@vodni Gratuluji ke krásné kontrole!!!

ami33
22. únor 2011

@evakim Mě taky boleli vaječníky po ET a fest, měla jsem docela křeče, myslela jsem si že mi to dělá pregnyl,ale ¨dr mi dle utz pak řekla že to byla praskající cysta, asi se ty cysty po stimulaci mohou tvořit, jinak jsem je totiž nikdy neměla,ale to praskne a vstřebá se samo, ještě sem tam měla i menší a dr říkala že taky prasknou a že ty malé už ani neucítím. Tak buď v poho. Kdy vlastně testuješ?
@vodni ..Ty jsi šikula, že jsi to našla...já si teprve počkám ještě na ty pulce, už aby to bylo.

evakim
22. únor 2011

@ami33 az 1.3. takze za tyden

drndapetka
22. únor 2011

@pampeliska36 ahojek, já si jdu pro výsledky štítky zítra 😝 Chtěla jsme se optat kolikrát by se mělo jít na odběry před transferem a jak to kontrolují pak po transferu , nebo když se podaří těhu?

drndapetka
22. únor 2011

@vodni Pozdravuj ode mě to Tvoje mávající sluníčko v bříšku 😵

drndapetka
22. únor 2011

Joooo, jinak za 6 dní dojde mrcha a začínám zobat Marvelon, hurááá 😵 Konečně mi to čekání bude trochu utíkat. Minule jsem si odpočítávala pilulky. Když člověk může nějakým způsobem stříhat ten metr tak to jde, ale když jen "potrouble" kouká do kalendáře, tak to neutíká 😝

teckovanaorchidej
22. únor 2011

ahoj holky, všechny vás moc moc zdravím a držím palečky do dalších dnů, Petulko, pampel, evakim a ami a vodníkům. 🙂 🙂

vodni
22. únor 2011

Čau kočky, díky za pozdravy pro vodníka, taky na vás myslí 😉 a na dálku vám čaruje skvělé nadcházející výsledky 😵 😵 😵

vodni
22. únor 2011

@evakim To, kdy se embryjka uhnizďují záleží na tom, v jaké fázi vývoje byly transferovány, tj. kolik měly buněk. Obecně je to asi týden, ale to zahnizďování pak taky nějakou dobu trvá (info z netu: u ženy dochází k nidaci vajíčka asi šestý den po oplození vajíčka. Proces trvá asi 30 – 40 hodin). To bolení bříška jako na mrchu apod., to je normální, měla jsem to vždy, včetně toho posledního pokusu 😉

evakim
22. únor 2011

@vodni děkuji🙂

vodni
22. únor 2011

@evakim Mně myslím říkali, že do 10 dnů by to mělo být určitě 😉

drndapetka
22. únor 2011

@vodni no a mě zas povídali, když mi transferovali hatchující blastocysty, tak k nidaci dojde do půl dne, ale pak se asi zavrtává ještě víc pořádně. Když jsem měla už 5.tý den po ET // ,to byly embrijka staré 10 dnů. Takže to tak nějak vychází-ten 6tý den nidace a pak zhruba 3 dny na to, než tělo začne produkovat hCG .Já teda měla vždy štěstí, že těhu test mi // ukázal vždy už 10tý den po oplodnění a vždy to těhu bylo. U každýho je to ale jinak, moje tělo v tomto (naštěstí) neváhá 😀

vodni
22. únor 2011

@drndapetka no tak to tak sedí s tím co povídali mně (myslela jsem 10 dnů celkem od oplodnění ne od transferu), i s tím infem z netu - těch cca 6 + 3 dny k tomu celýmu procesu a // jsou tam 😉

drndapetka
22. únor 2011

@vodni takže krásný 5tý den po ET to jistí 😀 samozřejmě, když není ten zatracený Pregnyl 😠

vodni
22. únor 2011

@drndapetka no znáš mě, já i kdybych neměla ten pregnyl, tak bych testovala až mnohem později 😎

drndapetka
22. únor 2011

@vodni no jo ségra, v tomto jsme úúúúplně jiné 😀 já jsem netrpělivec všech netrpělivců 😝

vodni
22. únor 2011

@drndapetka netrpělivá hrošice 😀 Však teď už bude marvelonek a poletí to 😉

drndapetka
22. únor 2011

@vodni no dohnala mě asi chřipka, bolí mě strašně klouby a hlava,takže doufám, že nemoc neovlivní nástup mrchy 😝

drndapetka
22. únor 2011

@mufinka0 a co Ty, kočeno? jak to vypadá s Tebou a s termínem na KET? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru