CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
13. bře 2011

@vodni jáááááááááááááááááááá 🙂

vodni
13. bře 2011

@pampeliska36 čau, už jsem myslela, že jsme to zabalily... když tak čtu ty příspěvky o "starých časech" a "dvou stranách mincí"... 🙄

pampeliska36
13. bře 2011

@vodni neeeeeeeee... jen v posledni dobe je tady nejakej klid... 😅 jak se mas? zitra kontrola, ze? ja uz si ve stredu pichnu pregnylovku 🙂

vodni
13. bře 2011

@pampeliska36 jj, zítra kontrola, já úplně zírám jak to všechno letí 😝 Tedáá, a ty už pregnylka 😵 paráda, za chvíli budeme slavit // 😉

pampeliska36
13. bře 2011

@vodni 🙂 🙂 🙂

pampeliska36
13. bře 2011

@vodni co mate dneska v planu? my jsme meli vcera vecirek a tak jsme chvilku rano uklizeli a asi pojedeme nekam vyletovat... jeste uvidim 🙂 je trosku zatazeno, ale teploucku... konecne!

vodni
13. bře 2011

@pampeliska36 Hele, tys myslím taky někdy byla v diskuzi, kde byla Misanda, viď? Já teda nikdy nepsala přímo s ní, ale vždycky mě dostaly ty její příspěvky... Koukala jsem, že má 9tt, tak to je paráda, moc jí to přeju... 😵 Všem nám to moc přeju 😵 😵 😵

vodni
13. bře 2011

@pampeliska36 já musím odpo pracovat 🙄 🙄 🙄

pampeliska36
13. bře 2011

@vodni jojo ja si s misandou pisu... ona sem jednu chvilku prestala uplne chodit. takze jsme chatovali a piseme si i pres FB... takze vim uplne vsechno!!! cekaji dvojcatka 😀 😀 😀

pampeliska36
13. bře 2011

@vodni jeeeeeeeeeeeeeeeeeeejda prace, prace, prace ☹

vodni
13. bře 2011

@pampeliska36 wow!!!!! Paráda! Moc krásné 😵 😵 😵 Byl mi vždycky tak nějak sympatický ten její přístup 😉 Však víš...
No jo práce, jsme zadlužený až hrůza, tak dokud to jde, tak se snažím ještě něco přivydělat 😝

pampeliska36
13. bře 2011

@vodni jojo vim 🙂 😉 tak to chapu, ze budes pracovat... tak at to ocejpa 🙂

pampeliska36
13. bře 2011

@vodni petka je tedka na horach... takze se tady objevi az nekdy pristi tyden a v pondeli jde hnedka na kontrolu a zahajeni cyklu 😀

pampeliska36
13. bře 2011

@vodni ... takze tu bude zase zivo 😀

vodni
13. bře 2011

@pampeliska36 no jo, to se budete střídat v čekárně 😉

kac3nka
14. bře 2011

Ahoj holky.
Abych vás jenom tiše nečetla, tak hlásím, že jsem v plném proudu 2. IVF 😉 Dneska jsem píchla šestý den Puregon a zítra jedeme na první kontrolu, co se mi tam urodilo. Doufám, že to dopadne líp, jak minule...Jinak jsem celý měsíc s Marvelonem špinila a ty nálady a depky, to je na tom asi to nejhorší. Už jsem tu chtěla nakouknout dřív, ale chvilkama jsem měla i pocit, že bych se na to všechno nejradši vykašlala. No je to svinstvo, ty hormony 😒

jada1
14. bře 2011

Ahojte dievčatá, prepáčte, že vám sem leziem, ale chcela som sa vás popýtať na CAR Unica. Chceme absolvovať IVF s darovanými vajíčkami, v Reprofite Brno nám povedali, že čakacia doba je do 6 mesiacov. Z Unici nám odpísali, že čakacia doba u nich nie je, že dárkyň majú dostatok. Takže uvažujeme nad Unicou. Chcem vás pekne poprosiť o váš názor, či ste s Unicou spokojné a ktorého lekára odporúčate. ďakujem za odpovede

vodni
14. bře 2011

@jada1 Ahoj spokojené jsme 😵 Doktoři se tam tak jakoby "točí" (v jeden týden je jeden v poradně, druhý na sále, třetí na uzltrazvuku, apk si to prohodí...), takže je asi vystřídáš všechny. Pokud jde o nějaký rozhovor, tak osobně mám nejraději přístup pana doktora Frgaly, se kterým jsem si vždycky popovídala tak, že mě to moc povzbudilo. Ale jinak já osobně jsem byla spokojená se všemi. Podívej se na fotoblog naší diskuzní skupiny, kde máme nějaké info o tom, jak co probíhá https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/

vodni
14. bře 2011

@kac3nka Ahoj Kačko, to je skvělé, moc držíme s vodníčkem všechny palce! 😉 a já přidávám pořádný těhu plivanec pro štěstí 😵

vodni
14. bře 2011

A jinak ahoj kočky, dnes byla kontrola ok. Pan doktor ze mě měl srandu, protože jak nemá možnost ze svého postaršího utz tisknout fotky, tak jsem se ho ptala, jestli můžu mobilem 😀 Takže jsme chvíli vodníčka sledovali a když byl trochu líp vidět, tak mi to stopl a já ho blikla 😉 Je ve fotoblogu... 😎

teckovanaorchidej
14. bře 2011

@vodni ahojky, no krása, taky ti ty týdny pěkně naskakují. Vodníček je krásný kluk, Gábince jsem ho už ukázala Říkala, že ho bere a přátelsky mě kopla :D

ami33
14. bře 2011

Vodní, no ty seš hlavička. Je to moc krásné. Já jsem od soboty v nemocnici,ale vypada to dobre. Nasli malej hematom,ale co mě prijali, tak nešpiním ani nekrvacim a hematom je nastesti pod miminkem. Dneska mi tu zavedli net tak budu zase ve spojeni. Holky držte se a hlavne neuklizejte, já si moc nepomohla, jen sem utírala prach a prej to staci. tak ted už budu jenom lezet.

teckovanaorchidej
14. bře 2011

@ami33 jejda, tak držím palce, ať jsi brzo fit a miminko ať krásně roste

pampeliska36
14. bře 2011

@ami33 teeeeeeeeeeda kocko... myslim na tebe a urcite to bude dobre 😉 hlavne MOOOOOOC odpocivej!!!

pampeliska36
14. bře 2011

@vodni ahoj vodnicku... uz jsem to videla!!! je to pecka... to miminko vypada uz fakt jako miminko 😀

pampeliska36
14. bře 2011

@kac3nka jeeeeeeeeeeee dalsi bojovnice!!! super! to budeme mit tak zhruba stejne... ikdyz ja jdu jen na KETik 😅 tak drzim palecky na zitra at tam jsou a jsou krasne 😀 😉

pampeliska36
14. bře 2011

@jada1 ja jsem spokojena moc a jak pise
@vodni ... poslala ti odkaz na stranky a tam najdes fakt strasnou spoustu informaci o Unice 🙂 🙂 🙂

vodni
14. bře 2011

@teckovanaorchidej Jj, já už mu o Gábi taky říkala 😉

vodni
14. bře 2011

@ami33 Jejej, tak na vás moc myslíme, musíš se holt nechat už jenom obskakovat manželem...

vodni
14. bře 2011

@pampeliska36 😀 vodníček vypadal jako miminko už posledně, ale tentokrát jsem riskla doktorův nekontrolovaný smích, když jsem se zeptala, jestli si ho můžu blejsknout 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru