CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
3. čer 2011

@ami33 2 deci nebo čtvrt litru, já ti už přesně nevím, ale rozhodně se to dá přežít, nesmíš nikam chodit, musíš v klidu sedět a ČEKAT. Abys tu glukozu nezužitkovala jako energii k pohybu a tím pádem by mohly bít zkreslené hodnoty.
Ty a možná že toho bude i trochu víc, toho utrejchu, už si nejsem jistá, fakt 😕 😕 😕
@tevi gratuluji k embryjkům a hodně štěstí u testování 😅 😅

vodni
3. čer 2011

@tevi Pliveme "bacilky" s vodníčkem o sto šest 😵 😵 😵

vodni
3. čer 2011

@ami33 @teckovanaorchidej No jasně, já na to taky zajdu, jen vím, že můj dr. je takový trochu no.. takže jsem jen chtěla říct, že o tom zatím moc nevím prakticky, jen co jsem četla. Ale já zásadně taky chodím na všechno 😉

misha83
4. čer 2011

@tevi Paráda, moc držím pěsti 🙂 .

tevi
5. čer 2011

Holky, ta čekárna je mazec. Dneska agáč šíleně bolel, jsme se zas někam trefili... Až 19. testík. Uf... To snad nedám. Největší mé přání : // Kéž by!!!

vodni
6. čer 2011

@tevi Moc držíme všechny pěstičky! U nás agouš nebolel, akorát ke konci (píchali jsme ho dlouho) se celkem začalo častěji stávat, že jsme při zpětným tahu měli krev, tak jsme museli píchat nadvakrát. Ale myslím to bylo tím, jak jsem měla prdel rozpíchanou 😉

durma
6. čer 2011

Ahoj holky,tak 15.6. jedu na první kontrolu před KET 🙂 Snad už to tentokrát budou // 😀

misha83
6. čer 2011

@tevi To uteče, uvidíš, i když já vím, to se mi to teď říká, když nečekám 😉 . Mooooc držím pěsti 🙂 . Jinak mě tentokrát agolutin taky nebolel, manžel to fakt hodně rozmasírovával.
@durma Paráda, četla jsem i IP, to si ty pěsti umačkám 😀 .

drndapetka
7. čer 2011

Ahojky zlatíčka 🙂 jen jsem Vám přišla všem popřát hodně štěstíčka a zdarů, ať se Vám už konečně splní Vaše sny a jste šťastné 😉 U nás to vypadá na 2IVF až v říjnu ( v září Marvelon), tak uvidíme. Cvičím už měsíc Mojžíšku a snažíme se přirozeně,tak třeba..... Mám teď cyklus úplně bez prášků a čekám na mrchu, posledních pár dní mě bolí podbříšek a bedra , tak asi už mi funí potvora na záda,....i když je to teda divný a jiný než jindy, protože dřív mě záda a břicho bolelo jen 1-2dny před a te´d už se to táhne podezřele dlouho 😕 No ale nebudu si od toho něco slibovat 🤐 Tak se tu mějte moc krásně a užijte si všichni moc moc prázdniny, hlavně sluníčka 😵

vodni
7. čer 2011

@drndapetka Ahoj sééégra 😉 😉 😉 Já jsem teď viděla takový kvanta hroších věcí, že teď už to prostě vyjít musí! Znám kočky, kterým mojžíška opravdu pomohla, tak to určitě bude na dobré cestě 😵

drndapetka
7. čer 2011

@vodni ahojky kočenko, a jakpak se ty s vodníčkem máte? 🙂 už máš nakupovací horečku? 😵 koukám, že pro kočár jsi se už rozhodla, je krásný 😉 No já si spíš myslím, že mojžíška mi pomůže na ty moje dlouhý cykly , to jo, ale otěhotnět asi ne, to nechávám na ten podzim 😉

vodni
7. čer 2011

@drndapetka nakupování začím nepropuklo, já s tím dost bojuju - prostě jsem nenakupovací typ 😀 Aleuž to aspoˇ%n tak nějak promýšlím, abych to pak sfoukla co nejrychleji... Já myslím, že je důležitý, že i tvoje tělo bude třeba líp připravené. Prostě troška sem, troška tam, a všechno dohromady a bude z toho krásnej hrošínek 😉

misha83
7. čer 2011

@drndapetka Ahojky, jsem hrozně ráda, že Tě tu vidím. Nevím, jestli jsi četla, jak jsem nakonec dopadla já, no na houby. Taky plánuji mojžíšovku, ale zatím s tím začínat nemůžu. Hodně štěstí při snažení 🙂 .

drndapetka
8. čer 2011

Tak,...mrcha je tu! Jdu se pochlubit 🙂 Můj cyklus trval jenom 39 dní 😀 Jsem příkladem toho, že Mojžíška fakt funguje 😵 Je mi trochu líto, že jsem ji nezačala cvičit dřív 😒 Mohla jsem mít už dávno srovnané cykly jako hodinky....ale co už..

@misha83 kočenko, vím co se Ti stalo 😔 Měla jsem to stejný u svého prvního těhu 😒 Ale víš, že otěhotnět můžeš, to je bezva, tak si dej pěkně oddych, užij si prázdninky a pak hurááá do dalšího a poslední boje s nejkrásnějším koncem 😵 Já nechápu kde po těch mých nezdarech a 4letech snažení ještě beru sílu, ale ono to jde a je to čím dál lepší, holt my ženský jsme velký bojovnice 😉

misha83
9. čer 2011

@drndapetka Taky mám pocit, že my ženský vydžíme snad všechno. Je fakt, že mě i hrozně pomáhá manžel. Jinak jsem ráda, že píšeš samé pozitivum na tu mojžíšovku. Chci ji začít hned, jakmile budu moct po té operaci. Další pokus pak vidíme na konec nebo přelom roku. Teď chodím na reflexologii a detox. medicínu. Pomáhá mi to a cítím se fajn.

tevi
13. čer 2011

Holky, tak desátý den po Ketu a nějaký drobounký růžový záchvěv na testu je. Že by ještě Pregnyl??? 😒 😅

jimmy1
13. čer 2011

@tevi já měla 9. den po KETu slaboučkou // a pregnyl to nebyl 😉 tak ať hezky sílí!!!!!!

vodni
13. čer 2011

@tevi Wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pšt, abychom to nezakřikli, ale vodníček v bříšku radostí taky hned poskočil 😉 Držíme všechny 4 pěstičky 😵

misha83
13. čer 2011

@tevi Já myslím, že to není pregnyl, moc moc držím pěsti a mám radost 🙂 .

durma
13. čer 2011

@tevi hlavně ať čárečka sílí!!!!! Moc ti to přeji 🙂 🙂 🙂

tevi
13. čer 2011

Holky moc moc moc děkuju. Kéž by...

luciferka29
14. čer 2011

Ahojky holky, potřebovala bych poradit už jsem bezradná
Byli jsme už poněkolikáté na ketu dali jsme dvě embria a 7den jsme to nevydrželi a udělali test a byli tam dvě čárky a teď jsem 10den a zkoušeli jsme pro jistotu jestli se máme radovat a byla tam jen jedna mrška, tak je to asi ztracené. Máte někdo podobnou zkušenost?

andinecka
14. čer 2011

@tevi
moc, moc držím palečky 😵 😵

tevi
14. čer 2011

@luciferka29 my to měli u předchoziho pokusu taky tak, jenže nám to nevyšlo. Zkus ještě vydržet do víkendu a uvidíš. Já jsem 11. den a druhá tam pořád je. Sice slaboučká, ale je! Tak v ní moc věřím a uvidíme, jak se vybarví. Když tak vezmu růžový fix a trošku jí pomůžu 😀 ale hned je pro mně všechno veselejší a jsem taková spokojená. 🙂 Věřím... v to malé...
Andi, díky

misha83
14. čer 2011

@luciferka29 A který den jsi naposledy píchala Pregnyl?

luciiiie
14. čer 2011

@tevi jééé Tevi!!!! Tak přeju ať sílí! to je krásná zpráva 🙂

luciferka29
14. čer 2011

@tevi moc díky a hlavně ti přeji aby ti to vyšlo a já budu doufat a čekat do víkendu na zázrak a s tou fixou by to bylo veselejší 😲

luciferka29
14. čer 2011

@misha83 6den po ketu a 7 měla dvě čárky, které pořád slábli

tevi
14. čer 2011

@luciferka29 každý to má úplně jiné. Třeba to ještě fakt výjde.
Lucí, fakt díky. Je to od vás milé.

tevi
15. čer 2011

Tak jsem trošku v pasti. Ta čárečka je pořád stejně silná - slaboučká. Na druhou stranu jsem fakt ráda, že aspoň neslábne. To je hrozné období nejistoty.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru