CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

andinecka
8. zář 2011

@drndapetka
popřej @vodni, že taky moc pozdravujeme a myslíme na ně.
Do které nemocnice jela??

ivetule
8. zář 2011

@drndapetka já jsem měla první IVF 25 vajíček a s KETU se mi podařil Milda. V lednu jsme byli na druhém IVF to jsem měla 26 vajíček a bohužel se nezadařilo. Ted mi dr.G říkal,že se o mě bavili a že mi dají krátký protokol. Že tam ten hormon působí trošku jinak. Mělo by se dělat mín vajíček,ale měli by být kvalitnější. A ještě nevím jak to budu mít přesně. Jdu na zahájení 19.9 tak uvidím co na mě mají připraveno. 😉 A jak to máš ty? Vůbec nevím co ten krátkej je. Jak to vůbec probíhá?

ivetule
8. zář 2011

@andinecka ahoj promin,že jsem ještě nestačila odepsat. Malej mi omarodil takže je to náročný. On aby byl doma no hrůza. A co Zuzanka?

bobecek79
8. zář 2011

@teckovanaorchidej
@drndapetka holky jste tady fakt super. Trošku jsem se prospala a je to lepší,už jsem to chtěla úplně vzdát,ale mám tady od vás podporu,tak se nesmím vzdávat a musím pořád bojovat. Třeba není opravdu vše ztracené. počítala jsem to a mám Menopur 2X prášek + jedna voda,takže 15O. A ten Puregon taky 150,takže celkem 300.

ivetule
8. zář 2011

@bobecek79 neboj ještě nemusí být všechno ztraceno. Mě taky při prvním IVF to chtěli stopnout,že nereaguju tak jak bych měla a nakonec to jenom o dva dny prodloužili a s KETU se mi narodil ted už skoro 3 letej klučina. Takže hlavu vzhůru ještě nemusí být nic ztraceno. 🙂

drndapetka
8. zář 2011

@ivetule krátkej protokol je opravdu rychlej, začíná se píchat až 3DC a píchá se jen po dobu 9 dní. vynechává se tudíž Diphereline na zastavení vaječníků. Takže je o spoustu injekcí méně, což je super, na to se moc těším 🙂 A Vám z toho .IVF nezbylo nic na zamražení?

drndapetka
8. zář 2011

@bobecek79 No vidíš, to jsou obří dávky, to s těmi vaječníky musí pohnout určitě 😉

drndapetka
8. zář 2011

@andinecka víš že nevím kam jela rodit 😒 já se jí nikdy neptala a do zprávy to nepsala. Nechci jí teď vypisovat, počkám, až se nám ozve sama 😉

betysek
8. zář 2011

@bobecek79 Žádné vzdávání, určitě to vyjde. Já začnu píchat Menopur pozítří. Jen jsem zvědavá, jestli se zvládnu šetřit. Máme velkou zahradu a jsem zvyklá dělat dost na zahradě a chodit se psem na vycházky, na nějaké lenošení moc nejsem. Budu se muset hodně přemlouvat. Už teď kmitám jako šroubek, abych toho stihla co nejvíc, než se budu muset šetřit.

betysek
8. zář 2011

@bobecek79 Tak že ti už stopli Diphereline a přidali Puregon. Puregon je taky do břicha? Jsem zvědavá, jak dopadne příští pátek na prvním ultrazvuku.

drndapetka
8. zář 2011

Tak je to tady, máme další miminko 🙂

"V 11h. se narodil Vodníček 2875g ,48cm. Byli jsme šikovní, žádný nástřih ani šití ! Žádné problémy,půl hod po porodu jsem se najedla a chtěla jít po svých na pokoj" 🙂

Holky, popřála jsem jim oběma za nás všechny hodně zdravíčka a vodníčkovi šťastný vstup do života 😉

Jupíííííííí 😵

bobecek79
8. zář 2011

@betysek jj,s tím počítej,že budeš muset......dneska mi na Unice po prvním UTZ řekli,že žádný vysávání,tahání nákupů,sportování.mytí oken a žádný pohlavní styk... 🙂 tak to vidíš,budeš muset opravdu odpočívat a Tvoje druhá polovička o Tebe pečovat.... 🙂 🙂 prý mám ležet,dívat se na televizi a z jedné strany mít čaj a z druhé doboru knihu.... 🙂 Tak si vezmi příklad....

bobecek79
8. zář 2011

@betysek Dipherelin píchám ještě zítra,to je poslední. A jinak do neděle pokračuji Menopur a Puregon,tzn v pátek(zítra) 3 injekce,už se těšíííím..... ☹

bobecek79
8. zář 2011

@drndapetka drndapetko i já se přidávám se vzkazem ke gratulaci,atˇ miminko roste a je zdravé i spolu s maminkou. A Tobě atˇ to utíká a začneš taky píchat..... 😉

bobecek79
8. zář 2011

@betysek puregon se líp aplikuje,je to takové pero,v kterém natáhneš kolik potřebuješ jednotek a píchneš tlačíš jako když mačkáš propisku nahoře. A je to strašně tenulinká jehlička oproti tomu když mícháš. A vůbec to nebolelo.

teckovanaorchidej
8. zář 2011

@drndapetka no to je pecka, takový fofry 🙂 , že moc gratujujeme, hodně zdraví, štěstí, peněz......atd. A těšíme se na fotečku 🙂 Vodníčka, je to holka šikovná, ta Vodni 🙂

drndapetka
8. zář 2011

@teckovanaorchidej no byl to pěknej fofr....v 5 ráno praskla voda, v 11 byl na světě 🙂 Prý paní porodní asistenka super, že sama koukala, jak to šlo hladce a rychle 😉 Fotečku v mobilku mám, je nádhernej 😵 Nevím jak ji ale dostat na MK ☹

drndapetka
8. zář 2011

@teckovanaorchidej a ani nevím jestli můžu zveřejňovat, raději počkáme na Vodni, ona sem určo nějaké fotečky přidá 😉

jimmy1
8. zář 2011

@drndapetka jupíííííííííí díky za tak suprový zprávy 😵
@vodni mooooc gratuluju k narození vodníčka 😵 ať se mu dobře daří a hezky prospívá 😵 😵 😵

andinecka
8. zář 2011

@ivetule
ahojky, Zuzanka je skvělá. Chápu tvoje přání být ještě maminkou, ta mimča jsou kouzelná 😵 😵
takže 19. na tebe zase myslím a držím palečky 😵 😵

andinecka
8. zář 2011

@drndapetka
jasně, to chápu.
Panejo, připadá mi, že je to před chvilkou, kdy testila a za chvíli se Vodníček narodí.

andinecka
8. zář 2011

@drndapetka
jé, tak vodní je už maminka. Moc, moc gratuluji 😵 😵 😵

betysek
8. zář 2011

@drndapetka taky vodni moc gratuluju a at maly pekne roste a hlavne hodne zdravicka

lenceslava
8. zář 2011

@drndapetka ahojky i ode mně pošli vodni gratulaci a že přejeme zdravíčko vodníčkovi i mamince.

drndapetka
8. zář 2011

@lenceslava A co Ty? Už pícháš? Já ještě 2 tbl.Marvelonu,a doufám, že dojde mrcha co nejřív 😀

drndapetka
8. zář 2011

Jinak já jsem si odebrala fotku, a to proto, že jsem se naštvala a jdu na neschopenku už zítra, tak kdyby náááhodou někdo šmejdil z práce, tak ať mě nepoznají 😉

lenceslava
8. zář 2011

@drndapetka ne čekám na mrchu. podle rozpisu měla dojít dnes, bereme li v úvahu můj plám B tak měla dojít včera 😉 Ale zatím samozřejmně nedošla. Ta čekám a zítra volám na Unicu.Ale peti musím ti říct že já bych po dnešním pracovní dnu taky nejradši už zůstala doma.

drndapetka
8. zář 2011

@lenceslava no já právě Leni se nasrala tak kvůli lidem, že už tu neschopenku nebudu fakt odkládat. Nemám na ty lidi už fakt nervy. jsem z nich totál psychicky zdeptaná 😒 Já si vesele dál při Marvelonu zase špiním, tak doufám, že začnu brzo krvácet nebudu muset čekat dlouho. To špinění je podle p. Dr. G. v pořádku, prý je to při antiko normální, jen prý nepříjemné.....

lenceslava
8. zář 2011

@drndapetka no to já doufám že to dostanu brzo, chceme jet v sobotu do tater tak je pravdou že s mrchou to nebude moc příjemný,ale já to zvládnu.

drndapetka
8. zář 2011

@lenceslava jééé, vy se jedete ještě zrelaxovat do hor? 🙂 to je super, taky bych potřebovala trochu čerstvého vzduchu a zhluboka dýchat, protože psychika je fakt důležitá, a já vnitřně cítím, že jsem totálně rozhozená a nejsem v pohodě, ale to všechno jen kvůli té práci, kde dělám jen vola 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru