CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
19. črc 2010

@drndapetka Myslím že budeš mít taky úrodu!! 😉 14 folíků bez stimulky je super!!!! Já měla 11 a to jen na jednom vaječníku,..ten pravej mi nějak zaostává 😒 😒 Snad se probere neřád jeden!

mufinka0
19. črc 2010

@teckovanaorchidej 🙂 Ahoj,..dlouho,.. dlouho si tu nebyla... Dokonce jsem zapomněla jak daleko jsi ty... 🙂 Pampeliška jde na OPU ve čtvrtek,..zatím vajíčka "dokrmuje".. 😀

drndapetka
19. črc 2010

@mufinka0 Je to těžký rozhodování, to věřím a nezávidím 😒 U mě to bylo jednoduché. Poprvé mě poslal můj gyndr do Heliosu, protože to má nějak nasmlouvaný, ale mě se tam pak přestal líbit přístup, i když ze začátku mi ani nepřipadlo nenormální, že první konzultace trvala jen 30 minut, žádné vyšetření, krev nic. Pak jsem na to ale došla , naštvala se a hned se objednala do unicy. Poradila mi to jedna kočka tady na koníkovi z jedné diskuze. Aniž bych si nějak ověřovala, kde Unica sídlí, jaký mají výsledky, doktory atd. tak jsem tam zavolala a objednala. A teda můžu říct, že s porovnáním s Heliosem jsem se tam na první konzultaci cítila jak princezna. I když teda pan dr. Gogela na mě ze ze začátku působil tak nějak nevraživě, tak po hodině a půl , co jsme s manžou tvrdli v ordinaci si získal moje sympatie 😉 Navíc vše vysvětlil, nikam moc netlačil, dostali jsme brožurky, rozpis, a že kdykoliv kdokoliv je nám k dispozici poro radu.....Nadšená jsem odcházela domů 🙂 V Repromedě nevím jak to chodí, jen jsem slyšela od známé, že pí . doktorka Veselá, co je ředitelkou kliniky je žasná ženská atd. Je to asi její kamarádka, jinak nevím proč by ji tolik moc vychvalovala-na umělým oplodnění nikdy nebyla a lesbička asi není 😀 Nevím ale v Repromedě je na mě moc doktorek, já mám větší důvěru k doktorům, asi proto, že mě tehdy moc zklamala moje první gynekoložka. Je to ale každýho věc. Mé známé se v Repromedě první pokus nezdařil, teď má už půl roku rozlítaný hormony a nic ji s tím nedělají, tudíž nemůže jít na další pokus....Toť moje zkušenosti a odposlouchaný rady 😀

drndapetka
19. črc 2010

@mufinka0 Já právě měla 7 na pravým a 7 na levým.....Mě to nějak vyvažuje tělo, jinak bych byla nakloněná na jednu stranu víc a na jednu míň či co 😀 😀 😀 Takže narostou ještě nějaký folíky bonus navíc při stimulce, ju? 😵

teckovanaorchidej
19. črc 2010

@mufinka0 -no jo, páni, tak hodně štěstí pro pampel. Já jsem měla v květnu minim stimul, 2 vaja, ani jedno se nevyvinulo, tak nebyl ET. Pak měsíc pauza, pak měsíc Marvelon, už jen 9 tablet a pak dlouhý protokol. Nechodila jsem moc diskutovat, potřebovala jsem trošku vysadit. 😀 😀 😀 😀

drndapetka
19. črc 2010

Halooo Halooo pampel, kolik jsi měla ty folíků před stimulkou? 😀

vodni
19. črc 2010

@drndapetka při stimulce folíky rostou každý den, takže na druhém ultrazvuku jich může být i víc než na prvním. U mně to tak nebylo, měla jsem folikulů míň než před stimulací (před 12, po 4), ale já jsem trochu extrém, podle kterého se nedá usuzovat. "Bonusy" určitě budou... 😉

drndapetka
19. črc 2010

@teckovanaorchidej Takže 27.7. to jistí, že? To se potkáme 😀 Až uslyšíš z nějaké ordinace jekot, tak to jsem já a právě jsem si píchla svoují první injekci 😀 😀

vodni
19. črc 2010

@drndapetka Je to v konzultační místnosti - hned ta první napravo. A neboj, já tam s jehlou mířila aspoň deset minut než jsem se odhodlala 😀 Sestřička ti pomůže a zajede to tam jako nic 😉

teckovanaorchidej
19. črc 2010

jo teda 😅 😅 😅 , burza folíků - dnes bez stimulky pouze s Marvelonem hlásím 17 kusů, vlevo 10, vpravo 7.

drndapetka
19. črc 2010

@vodni Ježiší, jak je možné, že se Ti folíky ztratily? 😕 To jsou teda potvory nevychovaný 😠

esther03
19. črc 2010

@mufinka0 dakujem 🙂 My vsak mame len jedno vajko, bola som na softe 😉

drndapetka
19. črc 2010

@vodni Tak to si budu muset vzít slečnu sestřičku asi domů 😀 😀

mufinka0
19. črc 2010

@drndapetka jj, já vím. Každý má ty svoje špatný zkušenosti odjinud. Já mám pocit že ty hormony mám rozlítaný taky, to se uvidí po dalším hormonálním profilu, na který půjdu tam, kam se rozhodneme. Navíc mě dnes bolí v pravým podbříšku a začala jsem docela dost špinit - 6.den po MS !!! Nevím co to zas je a po pravdě už mi to začíná lézt na nervy. Od toho mimoděložního nemám klid!!! Bojím se trochu mimoděložního v rohu děložním po tom IVF, ale doufám že by mi to na UTZ našli. Byla jsem na UTZ v úterý a ve čtvrtek v tý Unice. Test jsem si nedělala, přijde mi to zbytečný.. 😒 Podle mě v Repromedě nemůžou za to že má rozhozený hormony, Natula psala že se s tím nic dělat nedá,..jen čekat jestli se to spraví. 😖 Tak doufám že nebudu muset čekat taky ☹

drndapetka
19. črc 2010

@teckovanaorchidej Mám ještě 9 tablet Marvelonu a asi se zblázním.....podprda je mi malá 😀 četla jsem, že taky trpíš....jsem z toho celá paf......A ten výtok....to je taky pěknej hnus teda 😝

vodni
19. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 no ono to není tak, že tam zůstanou a jen se zvtšují... Po Marvelonu to jde nejspíš "nanovo". Prostě při první konzutace bylo 12, pak jsem měla Matrvelon a při prvním UTZ po Puregonu tam potvory už byly jen 4 a ty už tam zůstaly. Bohužel 2 z nich byly prázdný... Teď jsem na vstupním UTZ měla 8 folikulů, tak jsem zvědavá, snad už nikam mizet nic nebude a budou jen ty bonusy 😉

drndapetka
19. črc 2010

@mufinka0 Ta známá, co chodí do Repromedy má to stejný.....týden po MS špiní, pak se jí to rozkrvácí, takhle to má třeba 5 dní....je to divný a nemyslím si, že je to normální, páni doktoři by s tím měli něco dělat 😒

mufinka0
19. črc 2010

@teckovanaorchidej jj to chápu 🙂 Tak ať to teď dopadne líp než minule!!! 😉

mufinka0
19. črc 2010

@drndapetka PO MS nebo PŘED MS 5 dnů špiní??? Já to mám ale už od toho mimoděložního,.. ☹ ☹ 😒 Ne každý měsíc, ale občas jo.

drndapetka
19. črc 2010

@vodni Teda, to je pro mě jak španělská vesnice ty folíky 😅 Tak snad budou 😉

mufinka0
19. črc 2010

@drndapetka Jistě při stimulce by jich za normálních okolností mělo být ještě víc .. 🙂

drndapetka
19. črc 2010

@mufinka0 Po MS.......já tohle po mimoděložním nemám, ale za to mám krásný 60denní cykly 😠

mufinka0
19. črc 2010

@esther03 jéé, tak to je super!!! Tiše, ale opravdu jen tiše závidím 😉 😉

mufinka0
19. črc 2010

@drndapetka Ona špiní 5 dnů po MS a pak ještě začne krvácet????? 😲 😲

drndapetka
19. črc 2010

@mufinka0 A to mi ten vejcovod nechali. To by mi mělo dělat větší neplechu než kdyby mi ho vzali......

drndapetka
19. črc 2010

@mufinka0 Jj, přesně tak.....říkala, že je z toho už na prášky 🙄

drndapetka
19. črc 2010

Holky, takový malý dotaz.....Když IVF nevyjde, za jak dlouho po ET by měla dorazit mrcha? 😕

mufinka0
19. črc 2010

@drndapetka Ale tak to potom musí útočit na svou gyndr, když má nevysvětlitelný krvácení z dělohy! To může být i něco vážnějšího... 😲

mufinka0
19. črc 2010

@drndapetka Pokud budeš píchat nějaké injekce, tak nepřijde...nebo neměla by přijít. Až po testu, který bude negativní, tak vysadíš injekce, nebo globule, nebo co dostaneš a přijde mrcha.

teckovanaorchidej
19. črc 2010

jéžiši, nestíhám číst, natož chápat 😀 😀 jj 9 tablet, kozy obrovské napnuté, výtok nemám, jinak pohoda. 27.7. jdu na 12.h 😝 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru