CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa Měla bych jít na ET cca ( pokud vše půjde o.k. ) 28.8. 😉 Krásný datum 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka zitra uz dostanes uplne presny rozpis na A4... kde to bude vsechno kraaaaaaasne rozepsano 😉 samozrejme je to pohyblive podle urodicky

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa No mě vychází 1.UTZ folíků na 17.srpna-to mám svátek zase jí, tak doufám že budu mít dobrý dáreček 😀

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 Ale moc se to nepohybuje...tam jde spíš o dny, né o týdny, ne? 😕

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 A asi sis to z té A4 odškrtávala, že? 🙂 Já jen abych si třeba nespletla datum a nepíchla něco dvakrát nebo vůbec .... jsem takový pako, někdy 😀

teckovanaorchidej
26. črc 2010

no stimulaci, přece 🙂 já vás čtu, všechno sice nestíhám, ale jsem tu s váma a všem držím palce
pampel - gratuluju k tolika děckám, ať ti to vydrží 😀 😀
akorát mám fakt strach z toho "protažení čípku", ten katetr se mi nelíbil 😖 😖 😖 😖

drndapetka
26. črc 2010

Holky, mě je tady s Váma tak fajn 😀 Já už se snad nebojím ničeho a zítra se píchnu sama 😀 😀

drndapetka
26. črc 2010

@teckovanaorchidej Mě se taky nelíbil 😖 Případně bude mít pan doktor nakopnutej obličej, když to bude moc bolet 😀

drndapetka
26. črc 2010

Koukám, že sjem tu nejvíc ukecaná 😀

drndapetka
26. črc 2010

@teckovanaorchidej Ale zase si říkám, že když mi můj gynekolog jednou za rok bere stěr z čípku, tak taky musí s tou vatou na tyčince nebo co to je 😅 projet tím čípkem a je to spíš takový jakoby řezání, jinak v poho a nešpiním po tom, tak snad to bude o.k. 😉

pampeliska36
26. črc 2010

@teckovanaorchidej
@drndapetka fakt se to da vydrzet. je to takove neprijemne gynekologicke vysetreni a v jednom okamziku to bolelo jako bolestiva mrcha a pak to zacalo odeznivat. ta bolest je fakt jen okamzicicek a pak to odezniva!!!!!!!!!!!!

pampeliska36
26. črc 2010

@teckovanaorchidej ja jsem se radsi na zadnej katetr ani nedivala... divala jsem se do stropu 🙂

pampeliska36
26. črc 2010

jdu si umyt hlavu... at se tem deckam libim 🙂 😀

teckovanaorchidej
26. črc 2010

no vydržet to musíme, tak co. Já si nic píchat nebudu, to by dopadlo. Při první stimul píchal manžel, už máme natrénované. Pak to tu teprv začne žít 😀 😀 😀 😀 😀

lenceslava
26. črc 2010

Holky škoda že tam ten čípek nemůžem poslat samotnej že?? 😀 Já z toho mám taky děs.

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 Běž běž, já musím ještě doma oholit nohy a kačera ať se pan doktor Frgala nelekne 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka jojo taky jsem to uz absolvovala... zitra uz na sebe nemuzu nic vonet, takze jsem vsechnu ocistu udelala jiz dnes 🙂

teckovanaorchidej
26. črc 2010

@pampeliska36 v den ET se drhnout nemáš, ani parfémy, sprcháče apod, ale to ti určo řekli, takže dneska más poslední možnost, ať se děcka nebojí 😀 😀 😀

lenceslava
26. črc 2010

Holky nevíte někdo nějakým podnájmu v brně? Nejlépe 2+1.

drndapetka
26. črc 2010

@teckovanaorchidej Ježiš, a to se nemůžu před ET umýt ráno ani intimním mýdlem? 😕 proč jako? 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@teckovanaorchidej jojo vim 🙂

drndapetka
26. črc 2010

@lenceslava Já bohužel ne ☹ Ale počítej v Brně za podnájem 2+1 tak 10 tisíc 🙄

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka taky nevim a vubec me nenapadlo se zeptat... zitra mas moznost 😉

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka ani na OPU... je to tam dole napsano v tom rozpise, co dostanes zitra 😉

pampeliska36
26. črc 2010

@lenceslava ja ne ☹

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 Dělá se ET na sále nebo normálně na křesle v v jendé z ordinací? Jestli se totiž dělá na sále, tak je to jasný, proč se nesmíš ničím smradět 😀 Na sál to nemůžeš kvůli sterilitě 😉

pampeliska36
26. črc 2010

holky loucim se! baaaaaaaaaaj a zitra na vas myslim, at vas to moc neboli a dostanete kraaaaasnej rozpis. jooooooo a nadi!!! napis nam taky 😉

teckovanaorchidej
26. črc 2010

pronájem fakt nevím
parfémy a sprcháče taky nevím - sestřička mi tenkrát řekla - embroušci to nemají rádi - doslova 😝 😝 😝
holky já za měsíc Marvelonu kozy o 2 čísla větší a skoro 4 kila navíc, cítím se jak velryba ☹ ☹

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 No já se zeptám ségry-ona dělá sestru na operačním sále....jak to přesně je 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka myslim, ze nahore na sale. protoze tam vlastne budou davat ty embryjka... ale nevim. zitra vam napisu 🙂 jak to vsechno probihalo

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru