CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
31. črc 2010

@vodni Jééé, budu na Tebe myslet, ať jsou folíčci ještě větší a aby se objevily ještě nějaké bonus navíc 😉

teckovanaorchidej
31. črc 2010

ahoj holky, v rámci boje proti depresím jsme byli na desetikm procházce

teckovanaorchidej
31. črc 2010

vodni - tak zítra ti držám palce ať jsou jak mají být a ještě něco navíc
naty - tady u nás je už vedro, tak doufám, že oslava se vydařila 😀

pampeliska36
31. črc 2010

@vodni moooooooooooooooooc na tebe zitra myslim kocko!!! at tam jsou a v paradni dorostle velikosti!!! a to urcite budou!!! 🙂 dej pak vedet!

lenceslava
31. črc 2010

kuk,jaka holky? My se s manžou vrátili z výletu,byli jsme ve znojmě.

drndapetka
31. črc 2010

Teda, vy se máte....vy všechny váletujete a procházkujete, a já trávím víkend v práci, to je teda k vzteku 😠 Ale už je líp, včera to byl asi jen nějakej záchvěv 😀 A cítím břicho, mrška každým ndem dorazí 😵

natulaaa
31. črc 2010

holky mám dotaz,já v životě nebrala HA,tak nevím,jak to funguje,ale já ještě mužu mít ovulku? 😕 😕 ,já mám dneska ovulační hlen a píchání vaječníku jako blázen 😕 😕 a to je muj typický ovulační příznak 😕 ,na letáku je sice napsáno,že se ještě chránit při prvním cyklu,ale že by až tak 😕 jo a mám pocit,že mám nafouklé břicho,měli jste to taky z marvelonu ted? 😉 😉

drndapetka
31. črc 2010

@natulaaa Já měla při Marvelonu větší výtok než normálmě a píchalo mě občas jakoby u vaječníků, ale když bereš antiko, tak cyklus je umělý, takže je podle mě pozastavena i činnost vaječníků, tudíž ovulka není 😉 Ale taky mě tam píchalo jak na ovulku 😀

natulaaa
31. črc 2010

@drndapetka tak to je super,já se bála,aby mi tam zas nerostla nějaká mrcha cysta,ale během HA by právě neměla rust,tehdy mi to chtěl gyn předepsat proti té cystě,tak jsem ráda,si mě uklidnila,no dneska to ze mě teče dost,ale nevěděla jsem,jestli to nejsou manžovy spermíjky ještě 😀 😀 😀 a popíchává mě,tak dík za uklidnění a na letáku je právě napsáno,že se ještě první cyklus mají chránit,tak mě právě napadlata ovulka 😉 😉

drndapetka
31. črc 2010

Mám taky dotaz na zkušené , co píchaly Diphereline....v příbalovým letáku je, že může způsobit vaginální suchost....já mám spíš opačný problém 😅 Výtok je horší a horší....je to pěknej hnus, nepříjemný...a nechápu to....dělalo Vám to taky? 😕

drndapetka
31. črc 2010

@natulaaa Nemusíš se chránit pokud jsi první tabletku vzala do 3DC, tak Marvelon zabere hned. Pokud jsi ho brala později, tak se stačí chránit první týden braní, ale pak už je to zbytečné...Pokud bereš antiko pravidelně tak je velmi malé procento, že otěhu 😉 Brala jsem ATK 7 let, tak vím 😀

natulaaa
31. črc 2010

@drndapetka no tak chránit se určitě nebudu,to prdím 😀 😀 😀 ,a začala jsem ji brát 4dc,ale to je jedno,já spíš měla strach,že jestli mě to nepíchá cysta zase nějáká,tak jsem ráda,že to dělalo i tobě a výtok mám taky,takže už to zabírá 😵 😵 😵 😵 😵 a nejvíc mě těší,že mi nic není,ale bylo mi do třech pilulí tak těžko,ale přešlo to už 😵 😵

natulaaa
31. črc 2010

@drndapetka tý jo 7 let ?já níkdy,ani jednu jedinou,moje segra totiž měla velké zdravotní problémy a ji tehdy řekli,že to je zpusobené dlouhým užíváním HA a tak já vyrustala v tom,že je to nebezpečné a že mám z toho strach,nevím proč,ale bylo to ve mě tak zafixované

drndapetka
1. srp 2010

@natulaaa Moje sestra taky nikdy nebrala antiko. Dělá ve zdravotnictví a je proti tomu. Slyšela jsem i o případu, kdy ženská málem přestala kvůli antiko chodit 😲 Ale to je myslím extrém, a musela mít problémy už předtím a doktorka ji tu antiko neměla vůbec dávat 😖 Já ji brala od 17let a žádný problémy jsem neměla. Jediný, co mi teda "provedla" je, že po vysazení mám rozhozené cykly. Ale nikdy jsem neměla žádnou cystu, na tohle je antiko výborná. Mám i svoje pro 😉 Mě bylo po Marvelonu špatně taky jen první 3 dny 😒

natulaaa
1. srp 2010

dobré ránko 🙂
@drndapetka jej ty už si v práci?,no jasné,ty vážné případy už jsou extrémy,ale já prostě se jich taky nějak bála a cykly mám od 16 přesné jako hodinky,no a s tou cystou,já taky neměla nikdy cystu,to až v těhotenství mi narostla a zrovna takový typ,co se ne a ne zmenšit a kvuli níí,jsem i tady na této diskuzi 😢 ,protože kdyby mi to nezdevastovala,tak plodíme normálně 😢 😢 ,no ale dost smutnění,kdyby,kdyby že? 🙂

teckovanaorchidej
1. srp 2010

ahoj holky, zdravím po ránu. začínám špinit, přijde mrcha. Antiko není tak úplně bez rizika, to že se dává běžně a trošku se podceňuje je způsobené farmabussinesem. Záleží na gyndr, někdo se k anti staví jako k vitamínu, někdo pečlivě kontroluje jaterní testy atd. Kdo je v práci, ať to ubývá, kdo je po oslavě - ať si užívá. Mě čeká žehlení, fuuuuj.


























natulaaa
1. srp 2010

@teckovanaorchidej ahojky,kdo je po oslavě,at si užívá joo? 😀 😀 ,já mám v kuchyni a na terase takový brajgl,že ještě dojídám snídaní a jdu na to 😠 😠 😠 ,včera večer se mi už nechtělo a dneska jsem se probudila do takového bordelu 😲 😲 😀 😀 😀 ,takže tak

@drndapetka Peti a jak vy pokračujete s pícháním,už to máte v ruce? 😵 😵 a kolik dni si teda budeš píchat ten diphereline a kolik dní před 1utz ten puregon,nebo co to?

teckovanaorchidej
1. srp 2010

@natulaaa neboj, to zvládneš, tenúklid, pohyb je zdravý, prokrví se ti děloha 😎

natulaaa
1. srp 2010

@teckovanaorchidej hmmm dík,ted už mi to pujde líp 😀 😀 😀 😀

drndapetka
1. srp 2010

@teckovanaorchidej to si ta mrcha teda pospíšila, tiše závidím 😀 u mě ještě nic 😖

@natulaaa Mám za sebou 6 injekcí Dipherelinu, od 11.8. píchám 6 injekcí Puregonu, pak je kontrola 🙂 Jinak píchání zatím o.k., zvykám si pomalu a jistě to beru jako příjemnou záležitost 😎 Dneska jsem se dokonce zvládla podívat se na bříško, když v něm byla zapíchlá jehla a ani se mi neudělalo špatně 😀 Zvyžuju, že zítra si zkusím píchnout sama, protože ve středu a v pátek nebude manža přes noc doma a nechce se mi nikam pro píchanec dojíždět, bude to pro takto pohodlnější když překonám svou panickou hrůzu 😅

drndapetka
1. srp 2010

@teckovanaorchidej Já nežehlím už půl roku, hlásím poslušně 😀 Vždycky vyperu a ještě ten den prádlo sundám z věšáku, na tvrdém stole vyhladím rukama, poskládám do skříně a je to jak vyžehlené 😀 To mě naučila manželova teta, která to tak praktikuje několik let 😉 Jediné, co teda žehlit musím, tak manželovi košile do práce ( ale těch není moc ) a např. šaty z mačkavějšího materiálu, ale když je to bavlna , tak se to krásně ve skříní vyleží......doporučuju.....Mám takhle ušetřených spoustu hodin, který využívám příjemněji 😀

drndapetka
1. srp 2010

A ještě se musím pochlubit.....mám jen jednu malou modřinu, manža se trefuje na správný místa 😀 Jo a mám za ten týden 2 kila nahoře 😝 Jestli to tak půjde dál, tak budu za chvilku jak kula 😲

pampeliska36
1. srp 2010

ahojte holky 😀 a dobre slunickove rano! dneska vypada, ze bude kraaaaaaaaaasny den 😀

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka peti.... to to budes mit uplne presne jako ja, akorat ze o mesic pozadu 🙂 ja jsem mela prvni pichani puregonu 10.7., punkci planovanou na 22.7., ET planovane na 27.7. 😉
mrcha mi prisla po antiko 2.7.... takze mas jeste cas 😉

drndapetka
1. srp 2010

@pampeliska36 No mě sestřička říkala, že mrcha by měla dojít 3.8., ale právě koukám , že teckovanáorchidej už ji má, když začala stimulovat stejně jako já.....no já budu zase opozdilec 😀 Jinak opu prý mezi 23.-25.8. a et by pak měla vycházet mezi 28.-30.8. Ale kdyby vyšla na 28.8. tak bych se vůbec nezlobila, je to krásně datum 😀 Já teď nějak ty krásný datumy sbírám 😀 Braní Marvelonu-7.7., začátek stimulky 27.7., první kontrola-17.8. ..... Ty sedmičky mě zruinujou 😎

drndapetka
1. srp 2010

@pampeliska36 A jakpak je vůbec kočko? 😵

drndapetka
1. srp 2010

@pampeliska36 Ten krásný den může být klidně až v září, až budu mít po ET 😀 Dneska se obzvlášť potím jak v kravíně kravičky 😀 😝 🙄 Fakt nechápu jak jsi mohla vydržet ty tropy-mě vadí už i toto....jsem v práci hoďku a mám durch tričko....každých pět minut se stříkám voňavkou, hrozně si smrdím 😠

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka ja se mam luxusne 😀 v patek dlouuuuuuuha prochajda! vcera klasicke dopoledne... uklid, vareni, prani, odpoledne jsme sli na bananovej koktejl a do kina na Shreka (uuuuuuzasne). no a dneska nevim nevim nevim, kam se vrtnem, kdyz je takove slunicko 😨 mozna na prehradu do stinu lipy na deku s knihou... jeste nevim!

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka ja kdyz si to tak vezmu zpetne... tak to taky nevim 😅 akorat jednou jsem mela kriticke odpoledne, kdy jsem mela stavy na omdleni... tj. nohy na horu, rucniky na hlavu a kolem krku a manzel u me... ale pak to preslo.

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka to je blby, ze jsi v praci.... a pres tyden mas pak nekdy zase volno?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru