CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
8. srp 2010

@raduza2 a mám po jednom nativu - 2 foly, 2 vejce, jedno se neoplodnilo a druhé se po 24h zastavilo ve vývoji, tak doufám, že teď bude situace lepší

raduza2
8. srp 2010

@teckovanaorchidej aha tak to jsem nečetla ,to se moc omlouvám musí ti to být nepříjemný ,já sem vpadla tak nějak asi minulý týden jelikož mě z toho už harbalo a vím že kočenky tady májí stejný problém.Na jednu starnu je dobrý že to aspon nějak to pujde

teckovanaorchidej
8. srp 2010

@raduza2 no uvidíme, snad snesu víc kvalitních vajec, docela mě prví neúspěch sejmul, se neomlouvej, ok

raduza2
8. srp 2010

@teckovanaorchidej jj taky jsem měla stejnej pocit když dr přišel na pokoj při odběru a řekl mezi futrama že má špatnou zprávu ,drahá polovička z toho byl smutnej ještě víc ,což mě mrzí jelikož svý dítko nemá

raduza2
8. srp 2010

@teckovanaorchidej samozřejmě přeji aby jsi měla vajuch plnej pytel 😀

teckovanaorchidej
8. srp 2010

@raduza2 já tobě taky a ten můj taky své dítko nemá, takže moc dobře vím jak ti je, no neboj, podruhé to dáme

raduza2
8. srp 2010

@teckovanaorchidej beru to tak ze musi zjistit na co budu lipe reagovat ,na podruhé to dáme 100% 🙂

teckovanaorchidej
8. srp 2010

@raduza2 no, horší je, že jsem samoplátce, po sterilizaci ti žádná pojišťovna IVF neproplatí, takže mám poslední pokus, možná snad KET a úplně naposled když ještě budou prachy, tak nativ, tak se holt musím snažit 😎 😎

raduza2
8. srp 2010

@teckovanaorchidej tak to je taky drsný ,je to nespravedlivý akorát ted tápu co je ten nativ??

teckovanaorchidej
8. srp 2010

@raduza2 minimální stimulace - to je přesnější - bereš od 5. dne cyklu clostilbegyt 5 dnů, pak utz a jsou tak zhruba 2 foly, pak opu a dál už to znáš, taky to stojí míň peněz, hlavně

raduza2
8. srp 2010

@teckovanaorchidej co se týká placení ,tak jsme si doplácely jelikož jdeme na ICSI+prodloužená kultivace no a samozřejmě injekce jelikož mě dávali nízké dávky a vaječníky nereagovali tak jak by měli a stejně to nedohnali

raduza2
8. srp 2010

@teckovanaorchidej aha zase jsem o něco chytřejší 😉 dík za vysvětlení a kolik to teda stojí ??

teckovanaorchidej
8. srp 2010

@raduza2 pa pa měj se, já mizím, příště už bude líp, musí 🙂 asi kolem 12 000, už přesně nevím 😀

raduza2
8. srp 2010

@teckovanaorchidej měj se a líp určitě bude 😵

teckovanaorchidej
8. srp 2010

@raduza2 😅 😅 😅

drndapetka
8. srp 2010

Ahojky holky,

tak jsem se sem dostala až teďka.....nakukuju , pročítám.....Denisko, nebuď smutná, testovala jsi prostě dřív, tak tomu, co jsi ráno viděla prostě nevěř, do středy času dost a já pevně mooooc věřím, že se ta druhá / nebo aspoň dušík ukáže....Moc moc moc držím pěstičky a přeji Ti , aby Tě neopustila naděje ...ů. ta vždycky totiž je! 😉

Tak dobrou noc, kočeny 😀

pampeliska36
9. srp 2010

@drndapetka dekuju petulko 😉 jak se vyvedla oslavicka? urcite jste si to mooooooooooc uzili! 🙂

drndapetka
9. srp 2010

@pampeliska36 Dobré ranko, a joooo, docela užili 🙂 Viděla jsem po 10ti letech svýho strejdu 😕 Pila jsem celý večer jenom Birela, tak manžílek byl se mnou spokojenej 😀 Jinak hlásím, že mrška mě už skončila a dneska jsem dopíchala 2.balení Dipherelinu 😉 Nějak to vůbec už neregistruju, že stimuluju....je mi hrozně fajn, od té doby, co jsem chytla mršku, tak ze mě všechno napětí, nervičky a strach opadl 😀 Už se ani nějak moc nepotím, k manžílkovi se tulím víc než normálně 😨 😅 😀 Tak jsem zvědavá, co se mnou udělá ve středu ten Puregon 😖 A copak Ty, sluníčko, jakpak je?

pampeliska36
9. srp 2010

@drndapetka to je dobre peti... urcite to vsechno v pohode vsechno zvladnes 😉
... nic moc ☹ ale drzim se...

drndapetka
9. srp 2010

@pampeliska36 Nesmíš dovolit, aby Tě přemohly černé myšlenky 😔 Zkus být eještě trošku optimistická, vždyť ještě není všemu konec.....Já bych Ti to ze srdíčka hrozně moc přála......byla jsem včera na měkko, když jsem to tady četla, chjo....ale ono to dobře dopadne, já tomu prostě věřím 😉

Copak čteš teď za knížku?Musím se nechat inspirovat něčím, co mě pohltí 😀

pampeliska36
9. srp 2010

@drndapetka diky peti. jde to moc tezko 😨 ale fakt se snazim.

... ted jsem zacla cist od Stiega Larssona: Muži, kteři nenávidí ženy... je to prvni dil trilogie a ma to strasne dobrou kritiku, tak uvidime... ale kazdej, kdo to cetl, ze ho to pohltilo a nechtel knizku pustit z ruky... coz zrovna ted potrebuju 🙂

drndapetka
9. srp 2010

@pampeliska36 A Ty chodíš do knihovny nebo lovíš po kámoškách? 😀

pampeliska36
9. srp 2010

@drndapetka ne ja jsem magor do knizek (mimojine)... takze si porad nejake kupuju... zrovna vcera jsem si zase objednala asi 4 knihy pres internet 🙂

pampeliska36
9. srp 2010

@drndapetka jsi uz dneska zase v praci? 🤐

vodni
9. srp 2010

ahoj holky!

pampeliska36
9. srp 2010

@vodni ahoj kocko 😉

drndapetka
9. srp 2010

@pampeliska36 No já magor do knížek nejsem, ale hrozně ráda čtu na dovolený nebo když jsem nemocná a tak. to vždycky přelousknu třeba i dvě knířžky za týden a pak mě mrzí, že si nedokážu najít čas i jindy 😒 . Jenže ono to fakt nejde, člověk dojde z práce, hodí sprchu, ukuchtí jídlo, jde spát a kolotoč dokola....kdybych vytáhla před spaním knížku, tak ještě než přečtu první řádek, tak chrápu 😀 Ale jinak když jsem byla v pubertě a chodila do školy, tak jsem četla pořád.....Tak to teď na neschopence pěkně doženu za ty roky 😉

No a jinak jsem už zase v práci 😠 Ale ve čtvrtek naposledy a od pátku dovčaaaa 😀 V pátek jsem objednaná ke kadeřnici, tak se moc těším.....

@vodni Ahojek , jakpak je???? 🙂

pampeliska36
9. srp 2010

@drndapetka ty budes kraaaaaaaasna 😀

drndapetka
9. srp 2010

@pampeliska36 Co pak s těma knížkama děláš, když je máš dočtený? Dáš je do knihovny a pak se k nim někdy vrátíš? 😕

drndapetka
9. srp 2010

@pampeliska36 Nooooo, snad budu krásná a někdo se mě nelekne 😀 Pak přihodím fotečku, pokud bude můj manžílek tak hodnej a vyfotí mě 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru