CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
10. srp 2010

@drndapetka Ahoj! Jakejpak hypochondr, babka v přechodu 😉

drndapetka
10. srp 2010

@vodni ahoooj 😀 no vidíš, já zapoměla, že vlstně mám ten měsíční přechod 😀 tak to mě omlouvá, to jooo 😀

vodni
10. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀

drndapetka
10. srp 2010

@vodni jakpak je? 🙂

raduza2
10. srp 2010

@soni1 ahojky menzes by měl dorazit do týdne ptala jsem se na to doktora ,jak dlouho už máš vysazený léky??

vodni
10. srp 2010

@drndapetka jo, dobře, prostě NIC se neděje, nuda, čekárna... 😝

drndapetka
10. srp 2010

@vodni a Ty máš vycházky od kdy do kdy?

vodni
10. srp 2010

@drndapetka 😀 non-stop, já totiž nemám neschopenku, ale dovolenou 😀 Ale říkala jsem si, že prvních 5 dnů ven nepůjdu, jen jsem polehávala a relaxovala...

drndapetka
10. srp 2010

@vodni aha, no já budu mít taky prvních 7 dnů ( už teď od pátku ) dovolenou, ale pak už mám jen 3 dny dovolený a ty si chci schovat kdyby se náhodou nepovedl první pokus, abych si mohla vzít dovču v říjnu, protože pak v listopadu a v prosinci máme dovolený zakázaný ( holt Vánoce a obchodňáky 😝 )....takže asi tak...Jen nevím jak by to dopadlo s těmi 3mi dny kdyby se povedlo a já zůstala na neschopence až do nástupu mateřské 😕 to by se mi ty 3 dny dovolené nějak vyplatily , nevíš?

vodni
10. srp 2010

@drndapetka To může záviset na konkrétním pracovišti. U nás je to tak, že se nedočerpané dny dovolené mohou (jen v určitém objemu) převést do dalšího roku a pak je obvyklé, že pokud pracovnice nevyčerpá dovolenou v plné výši před nástupem na mateřskou, tak se vyčerpá mezi mateřskou a rodičovskou dovolenou. Ne všichni zaměstnavatelé chtějí dovolenou proplácet...

vodni
10. srp 2010

@raduza2 jak se cítíš kočko?

lucifirek
10. srp 2010

Ahojky holky,tak jak se vám tu daří? Už se těším,až se přesunete do těhulek z Unicy 😉 .Vy to tady tak rozjíždíte,že už se 😉 vůbec neorientuju,co kdo podstupuju a napovídali jste ttoho tolik,že asi nemá cenu to všechno dočítat. 😀

vodni
10. srp 2010

@lucifirek 😀 Ahoj! Jak to jde s malým? Nechá tě aspon chvíli spát? 😉 Já teď už podstupuju jen agolutin 😉 a čekám na 23. na test...

lucifirek
10. srp 2010

Vodní tak to mocinky držím palečky,at to vyjde. To už je brzy. No malý je zlatíčko,jen dneska večer plakal,že ho bolí bříško. Jinak je to pokládek náš. 🙂

vodni
10. srp 2010

@lucifirek Moc díky! Kamarádka moc bojovala s prdíky, oni na to kluci prý nějak víc trpí, viď? Už se těším, jak budeme bojovat my. Věřím tomu 😵

raduza2
10. srp 2010

@vodni no včera mě popadla depka tak jsem radši ani sem nešla ,abych mezi vás nehodila posmutnělou náladu ,ale už je to v pohodě ,drahá polovička to jaksi ze mě dostala 😀 .Uvědomila jsem si že tento týden už mohl být transfér a ono nic 😒 ,ale jak říkám už je to v pohodě,a co ty ??

drndapetka
10. srp 2010

Ach jooo, tak já tu makám a makám, jsem zpocená až na zadku a najednou si uvědomím, proč vlastně tak spěchám, když nemusím 😀 Tak jsem si na chvilku sedla a odpočívám. 😉 No a jinak jsem dneska postřehla, chodí mi tu dneska spousta matek s kočárkama, že jsem alergická na cizí děti 😠 Je to jako normální, když chci dítě vlastní? 😅

teckovanaorchidej
10. srp 2010

Nazdárek, tak jsem shlédla instruktážní video na Youtube, zítra bodám první Puregon 😀
@drndapetka si to tak neber, za necelý rok tam u vás budeš taky šmejdit s kočárkem, třeba polezeš na nervy zase někomu jinému, take it easy 😉 😉

teckovanaorchidej
10. srp 2010

Pampeliško, jakpak se máš, myslím na tebe, zítra máš ofic test?? Měj se co nejlépe 🙂

teckovanaorchidej
10. srp 2010

a vůbec, kde jste všechny?? Lenceslava??

drndapetka
10. srp 2010

@teckovanaorchidej Ahojky spolubojovnice 😀 Ty se opičíš, já zítra taky první Puregon 😀 😀 😀 Taky jsem jukala na youtube, pro jistotu, protože jedna kočena z jinýho témata si Gonal perem jeden den dala menší dávku a další den zas moc velkou, tak jsem z toho byla paf jestli je to tak hodně těžký, ale vypadá to v pohodě 😉

drndapetka
10. srp 2010

@teckovanaorchidej no on to ještě prostuduje manžel, takže se nebojím, že bych si píchla víc nebo míň 😀

Jinak Lenca tu dlouho nebyla, to je fakt 😲 Ale měla jí dojít mrška a zítra by měla taky začít píchat.....Halooo, kde jsi? My chceme info, jsme zvědavky zvědavé 😀

raduza2
10. srp 2010

přidám se k tečkované a pampel přeji ti na zítra 2 // moc, moc

drndapetka
10. srp 2010

@teckovanaorchidej Deniska zítra donese dobré zprávy, pevně tomu věřím 😉

raduza2
10. srp 2010

@drndapetka ahoj ,těžký to není a když přetáhneš tak se to dá opravit tím že pero vytočíš úplně nahoru a spátky dolů .Pak si nabereš znova to co máš .To zvládneš 😉

drndapetka
10. srp 2010

@raduza2 no , já sjem taky nepochopila, co ta kočena dělala....měla brát dávku 150 IU a první den si dala jen 75IU a další den 375 IU, muselo jí být pěkně blbě teda 😝

drndapetka
10. srp 2010

@raduza2 a když to vytočíš nahoru a zase dáš na nulu, tak dokud tam není nasazená jehla, tak se nic neupustí, že jo? 😅

raduza2
10. srp 2010

@drndapetka no je to divný ,že to takle pomotala ,prostě si přece nemůže splíst 75 se 150 nebo dokonce 375 😀

raduza2
10. srp 2010

@drndapetka co se týká toho pera je jedno jestli tam máš jehlu nebo ne nám prostě sestřička řekla že když se přetáhne dávka tak vytočit úplně nahoru a pak zas dolů na nulua natahovat znova,takže tam bude asi nějaká pojistka když to dáš nahoru na doraz

drndapetka
10. srp 2010

@raduza2 tak to jo, věřím, že to zvládnem v pohodě......jen pořád přemýšlí jestli nejdřív píchnout Puregon a pak Diphereline nebo naopak, ale to je asi fuk..... 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru