CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
15. srp 2010

že já blb jsem se nenamazala krémem.....prý se při spálení můžou díky Prednisonu objevit nějaké pigmentové skvrny, ach bože 😝

teckovanaorchidej
15. srp 2010

petka - ahojky, rande platí, doufám, že nám rostou pořádná vejce 🙂

lenceslava
15. srp 2010

No tak až ted jsem vás dočetla.@pampliska36 je mi moc líto že to nevyšlo a přeju moc sil do dalšího boje. Jinak jo už od pátku píchám puregon,dneska byla třetí dávka a musím říct že už vaječníky dost cítím,ve čt jdu na ultr tak už budu doma.@drndapetka třeba nám to vyjde na stejný termín,ty jdeš na ult zítra nebo v ut? Dovolená byla trošku stresová vzhledem k tomu že jsme pečovali o 89letou manžovu babičku,je v pohode,sama se zaopatří(naštěstí),ale je to děsnej kybic.Všechno podle ní a hned.Tak se ted budu davat trošku dokupy po psychické stránce.Ale jedily jsem po zámcích v okolí tak to mě trošku zlepšovalo náladu.

drndapetka
15. srp 2010

@teckovanaorchidej no, to taky doufám, nic dnes necítím 😒 na kolik jdeš v úterý jestli můžu být opět zvědavka? 😀

drndapetka
15. srp 2010

@lenceslava no já jdu v úterý, doufám, že bude co nejdřív OPU....a s ET počítám na to krásné, mnou vysněné datum 28.8. 😀

lenceslava
15. srp 2010

@drndapetka tak přeju krásný vájucha.

drndapetka
15. srp 2010

@lenceslava jinak já jsem taky třetí a čtvrtý den vaječníky cítila a dneska nic....

Obdivuju Tvou trpělivost s babičkou, opravdu smekám 😉 Snad jste si aspoň trošku volníčko s manželem užili...

drndapetka
15. srp 2010

@lenceslava děkuju 🙂

drndapetka
15. srp 2010

Tak já jdu do hajan....přece jen to byl náročný den 😀

lenceslava
15. srp 2010

@drndapetka moje sestra se stará o naši babičku(86) ta je na tom moc špatně,už nechodí a vůbec si nepamatuje a segra říkala že paradoxne tenhle její stav je pro ni lepší ted ji sice přebaluje,krmí,umývá,ale když byla ještě trochu při "smyslech" tak utíkala a dělala doma strašný zmatky takže sestra měla strach odejít na chvíli z domu aby třeba babička nepustila plyn a tak,takže tenhle stav je pro ni lepší,obdivuju jí za tu trpělivost a vůbec to odhodlání(jinak by byla babička na LDN)Já bych na to neměla a vůbec všichni takový lidé by zasloužili metál.

vodni
16. srp 2010

@lenceslava čauuu!!! Tak už to koukám máš taky za pár 🙂 Tu péči o babičku taky obdivuju a smekám, já měla t samé 2 roky s dědou, nakonec se dožil 93...

drndapetka
16. srp 2010

Dobré ranko, tak Puregonu mi ještě nakonec teda zbylo - to bylo strachu 😀 No a je mi líto toho zbytku, tak jsem ten kontejner nevyhazovala a vezmu ho s sebou na Unicu, co s ním.....jsem totiž děsná šetřilka v tomto 😅 😀

No a jinak břicho vůbec nebolí 😠 Manžel dnes opět ve službě, tak tu budu něco doma "šolichat".....Nějak mě to doma už nebaví, nejraději bych lítala každý den ven 🙂

jimmy1
16. srp 2010

@drndapetka to dobře děláš, že zbytek vezeš s sebou 🙂 oni hop tam darují někomu, komu se už nebude dostávat pojišťovnou hrazená dávka 😉 pamatuju si, že jsem si musela dokoupit a ještě to nevycházelo, tak 2 dávky mi sestřička natahala z takovejchhle zbytečků do stříkačky 😉
ono ten puregon rozhodně není nejlevnější záležitost 😝 tak proč plýtvat, když to jinýmu pomůže 😉

vodni
16. srp 2010

@drndapetka Ahoj, ten kontejner určitě nevyhazuj a vezmi to s sebou, sestřička ty zbytky může vytáhnout normální stříkačkou a píchneš si na místě. Nejsi šetřilka, to je normální - nám to tak i v Unice nakázali 😉 Kdyby v těch zbytcích nebylo dost, tak ti k tomu vytáhne z nového pera (kontejneru), kdybys ještě kupovala... Už se těším na zítřek s tebou 😝

drndapetka
16. srp 2010

@jimmy1 no já budu Puregon ještě pár dnů píchat, tak jsem právě myslela, že by se další dávka nějak napůlila s novým kontejnerem.....je to škoda, když je tak drahý a ten zbytek, co tam zůstal je aspoň 100 IU 😉

vodni
16. srp 2010

no anebo jak píše jimmy1. Já jim tam takhle nechala 300 IU gonalu, který mi zbyl (což jsou 3tis.), sestřička říkala, že to někdo určitě využije. I já při prvním ivf měla od někoho pár jednotek 😉

vodni
16. srp 2010

@drndapetka jj, napůlí se to 😉

drndapetka
16. srp 2010

@vodni takže jsem to pochopila dobře, že zítra si další dávku píchnu z toho zbytku plus z toho, co si dokoupím v líkárně 😉

Moc se netěs, abys pak nebyla z mých výsledků zklamaná 😝

drndapetka
16. srp 2010

@vodni to jsem ráda, že ušetřím 😀 manžel chtěl ten kontejner ráno už vyhazovat....to byl oheň na střeše 😀 😀 😀

drndapetka
16. srp 2010

@vodni by nám za ty "darovaný" zbytky mohli aspoň něco slíbit, že 😀

vodni
16. srp 2010

@drndapetka přesně tak - ona to natáhne do jedné stříkačky, abys nemusela píchat naněkolikrát. Já teda měla jednou "štěstí" na nějakou zastupující sestřičku nebo co, a ta nějak nejdřív nechápala, ale jsem jí normálně řekla, že minule mi to sestra vytáhla do jedné stříkačky z těch zbytků i z nového pera dohromady, a bylo.
Těším se, určitě to bude super! Nemusí být moc, ale budou pěkně kvalitní 😵 Já si vždycky říkala, že normálně má ženská taky jen jedno vajíčko, tak když jich je tam víc než jedno, tak už to beru jako úspěch 😉 Ale neboj, u tebe to bude mnoooooooooooooooohem lepší 😵

vodni
16. srp 2010

@drndapetka ha, ha, ha - už jsem tads psala, co si o bonusech myslím - nechala jsem jim tam dávku za 3tis, a ICSI jsem zaplatila v obou ivf dohromady už pro 16 vajec (a přitom jich bylo celkem 5...)

drndapetka
16. srp 2010

@vodni No já pořád myslím na to, jak jsem měla před měsícem na kontrole UTZ těch 14 folíků a mám trošku strach, aby po stimulce nebylo míň..... 😖 Ale tak snad ne....Kdyby aspoň něco bolelo, tak by mě to ujistilo, že se něco děje 😀 To je jen sem tam takovej tlak a pak nic

vodni
16. srp 2010

@drndapetka @teckovanaorchidej @lenceslava holky, vy jdete tento týden všechny na UTZ co? To je paráda! Moc držím pěsti - nebojte - nezralá vajíčka na srpen jsme už na Unice vybraly s raduzou 😝

vodni
16. srp 2010

@drndapetka to je v pořádku! míň jich sice být může, ale většinou je jich víc 🙂 určitě budou! To, že tě nic nebolí neznamená, že nerostou - někoho bolí spíš ze začátku, když tělo dostane první dávky a začne reagovat, a pak už ví, že každý den dostává tu samou dávku, tak už ví co s tím, zvykne si na to, a už to nemusí být tak znát... Místečko si tam už taky folíci udělaly, tak se není čeho bát 😵

drndapetka
16. srp 2010

@vodni no na jednou stranu je to fakt nefér....když už ta dávka je pro někoho druhýho, tak jo, já bych měla asi dobrý pocit, že jsem někomu fnančně trošku pomohla, ale na druhou stranu- mohli by nám za ty darovaný zbytky dát třeba pak aspoň ten Estrofem s Agolutinem zadarmo....3 tisíce je docela dost, asi bych se cukala, a hodně bych se zlobila, proč to lékaři špatně spočítali....no asi bych to řešila, já všechno řeším a dokud není po mým, tak nedám pokoj 😀 Vzdávám se, až když se na mě manžel dívá pohledem: "No už toho nech, je to prohraný" 😀 Kolikrát úřednice ze mě mají pěknej strach, kor když mám většinu zákoníků sakumprásk nastudovvaných a jen tak se nenechám oblbnout

vodni
16. srp 2010

@drndapetka já vlastně taky neměla bolesti nějak jako furt, spíš třeba když jsem vstala nebo při podobném pohybu,. Prostě občas takové loupnutí 😉

drndapetka
16. srp 2010

@vodni no hele, proto raději ať je jich min. těch 8 , nevadilo by mi to, ale ať tu jejich zálohu 9 999,- vyčerpám na 100%. Mají to udělaný v tomto špatně 😒 V Jiných centrech mají paušální sazbu kolem 5ti vajec a pak si za každép připlácí...ono to vyjde stejně, ale aspoň je to vůči těm, co tolik vajuch nemají nespravedlivé 🙄

drndapetka
16. srp 2010

@vodni no mě bolelo bříško první 4 dny 😉

vodni
16. srp 2010

@drndapetka no, s tou dávkou to bylo moje rozhodnutí, než honit nějakou kočku přes net, tak jsem to tam nechala. Věděla jsem, že mně taky někdo takhle pomohl. A ten estrofem a agolutin, to už jsou opravdu malé doplatky. Ale to ICSI mě fakt štve 😠 😠 😠 Hodně 😠 😠 😠 Kdyby se to dalo aspoň převést do dalšího cyklu, ale když tam všichni víme, že víc kousků ze mě nikdy nedostanou, tak je to fakt k vzteku ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru