CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
22. srp 2010

@lenceslava ahoj, já jdu v 7.30 🙂 holky, zítra by měla vodni testovat!!!!! musíme jí držet všechny palce 😀 😀

drndapetka
22. srp 2010

@lenceslava no to dopadne, já mám falešnej zpěv 😀 by v Unice všichni za minutu ohluchli 😀 😀 😀

lenceslava
22. srp 2010

@drndapetka no ta fotka,když mě to všchno tak trvá,že už to pak není aktuální 😀 😀

drndapetka
22. srp 2010

@lenceslava no mě tady spadl jakýsi záchytný model nebo co, nevím co s tím mám dělat 😠 musím to nechat na večer na manžovi....

drndapetka
22. srp 2010

@lenceslava tak zásuvný modul Adobe flash spadl...tomu nerozumím 😀 😝

lenceslava
22. srp 2010

@drndapetka to po mém zpěvu by bylo brno liduprázdné.@teckovanaorchidej čáááu,no tak třeba budem na jedné cimře 😀 😀 prý se začne už hned ráno to jsem zvědavá.

teckovanaorchidej
22. srp 2010

@drndapetka doufám, že už je ti lépe, představ si, že já v pá blila jak šakal a od té doby je mi taky tak tak všelijak, myslím, že to máme z té chemie, co do nás perou ☹

lenceslava
22. srp 2010

@drndapetka však co bys ted chtěla zasouvat????nic nemůžeš!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
22. srp 2010

Holky, vy jdete na OPU tak brzo ráno, Vám to tiše závidím 😅 Já do těch 9ti hodin než přijdu na řadu asi umřu hladem 😀 😀

teckovanaorchidej
22. srp 2010

@drndapetka zkus si stáhnout nový Adobe

drndapetka
22. srp 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 😀 no tak v tom případě bude foto až po OPU ale 😀 😀 😀

drndapetka
22. srp 2010

@teckovanaorchidej pokus byl, ale nevyšel 😝

drndapetka
22. srp 2010

@teckovanaorchidej jejda, to je mi líto, že Ti bylo taky zle ☹ No mě bylo až do včerejška úplně fajn, až po tom Pregnylu je to hnus, nejsem to já 🙄

teckovanaorchidej
22. srp 2010

@drndapetka no to nejsi už ty, brzy budeš upe někdo jiný, totiž mamina 🙂 🙂

drndapetka
22. srp 2010

@teckovanaorchidej 🙂 ale bolí to ten přechodnej stav 😝 už ať je to za náma s dobrým výsledkem 😵

mufinka0
22. srp 2010

@lenceslava Zrzka nejsem 😀 Ale spíš mi to chytlo dočerna než nahnědo,..jak bylo původně v plánu... ☹

drndapetka
22. srp 2010

@teckovanaorchidej ani nevíš jak jsem dnes ráno tomu mýmu chlapovi záviděla, že mu je dobře a klidně spal až do desíti...zato já jsem lítala z postele na záchod a nazpět a tajtrlíkovala už od sedmi, pač jsem nemohla spát 🙄

drndapetka
22. srp 2010

Holky, musím si ten Doxybene před OPU brát, když mi je zle? Vím, že sestra říkala, že ráno před nemusím, ale musím dneska večer aspoň ten jeden? 😝

mufinka0
22. srp 2010

@drndapetka Na co máte Doxybene?? Já měla taky něco,..už nevím jak se to jmenovalo,..ale Doxybene to nebyl. Raději to zkus vydržet a tabletku si vem,..chápeš,..radši. 😒 Snad se ti brzy uleví, no..

drndapetka
22. srp 2010

@mufinka0 Doxybene je antibiotikum na různou řadu infekcí ( např. ucho, nos, dýchací cesty, močák, trávicí ústrojí,.... ) a dávají ho v Unice preventivně ženě i muži před OPU. Je to ale prý pěknej driják na žaludek,tak se mi do něj moc nechce 😝

mufinka0
22. srp 2010

@drndapetka No,..já měla taky antibiotikum, ale jiné než manžel. Ten měl mám pocit Sumamed, nebo tak něco...A já?? Mrknu se do tašky,..mám tam zbytky léků.. 😀

mufinka0
22. srp 2010

@drndapetka 😲 Néé tak já neměla nic na OBI...Jen manžel..

lenceslava
22. srp 2010

@drndapetka já mám atb jen na po večer,minule jsem po tom raním zvracela tak mi to sestřička ani nedávala.

lenceslava
22. srp 2010

@drndapetka já mám spíš strach že mi bude blbě po pregnylu který si budu píchat po et.

drndapetka
22. srp 2010

@lenceslava fááákt, ty jsi před opu zvracela? 😲 a zvládla jsi narkozu i tak v pohodě?

raduza2
22. srp 2010

ahoj holky

raduza2
22. srp 2010

@lenceslava gartulace ,tak už se ti to taky krátí

raduza2
22. srp 2010

@drndapetka Peti tobě na zítra držím pěsti ,ať vše dobře dopadne

lenceslava
22. srp 2010

@drndapetka hlavně neplaš,no ráno před opu jsem si brala atb jak jsem měla a za chvíli se mi udělalo bldě a atb šli ven 😲

raduza2
22. srp 2010

@drndapetka co se týká atb ,tak sestra mě řekla ,že kdyby mě atb udělalo špatně tak že je brát ten den ráno nemusím 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru