CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
22. srp 2010

@raduza2 mě právě večer nic nebyla,až ráno mi bylo špatně.

raduza2
22. srp 2010

@lenceslava aha tak my jsme měli i na večer i na ráno a to i s manžem ,koukla jsem (radši ) i do rozpisu a opravdu to tak bylo

raduza2
22. srp 2010

@lenceslava aha večer že ti nic nebylo a až ráno blik cvak 😀 🙂

drndapetka
22. srp 2010

@raduza2 Ahojky 🙂 děkuji 😉 No já ten večerní Doxybene právě teď spokla....říkala jsem si raději dřív, aby pak do rána třeba to nejhorší vyprchalo z žaludku a ráno ho asi nedávám 😝

lenceslava
22. srp 2010

@raduza2 manža taky bude brát,i minule,jemu nic nebyla a já,možná to je tím že jsem nic vlastně nejedla.

lenceslava
22. srp 2010

@drnadapetka a ještě globulku mezi kolínka a bude to. dala jsi intimku?

drndapetka
22. srp 2010

@lenceslava určitě to bylo tím, že jsi nic nejedla....já si stopro před půlnocí dám ještě nějakou mneší sváču 😀 no nebudu přeci tolik hodin jíst, to musím nahnat předem 😀

drndapetka
22. srp 2010

@lenceslava globulu až na spaní, aby to neteklo už teď....včera jsem ji zaváděla až o půlnoci....intimku jsem měla, ale nic moc nevytekllo 😕

raduza2
22. srp 2010

@lenceslava tak docybene je je všehovšudy sajrajr a měl by se jíst mězi jídlem ,ale jak si ho chceš vzít mezi jídlem před

raduza2
22. srp 2010

@drndapetka tak hlavně něco lehkýho ,to jídlo

drndapetka
22. srp 2010

@raduza2 no právě, ráno žádnej Doxybene nebude jinak by byl Gogela pozvracenej 😀

raduza2
22. srp 2010

😀 @drndapetka a budeš mít teda Gogely ?? já tam měla Otevřela

drndapetka
22. srp 2010

@raduza2 no smažák určo o půlnoci nebude 😀 snad nějakej piškot nebo jablko na ten můj žaludek 😝

kveta
22. srp 2010

@drndapetka Neblbni a iste si daj to Doxybene aj ráno, zvlášť, keď si si ho dala už teraz6... to nie je sranda nedodržať časovanie... to je pre Tvoju ochranu... zajtra Ti rozpichajú vaječníky, tak aby si nedostala z toho nejakú hnusnú infekciu vaječníkov.. plus v budúcnosti proti infekcii zo zamrazených embrií..

lenceslava
22. srp 2010

@drndapetka minule jsem poctivě nejedla a nepila,a pak sestra asi hodinu před opu říká tak ted se ještě naposledy napíjte a pak už nic takže,jíst nebudem,ale myslím že sem tam doušek vody nám neublíží.jde spíš o to abysme naráz nevypili větší množství.

drndapetka
22. srp 2010

@raduza2 nevím, myslím si to, je to asi jedno...Gogela je starší, zkušenější 😉

raduza2
22. srp 2010

@drndapetka je ti hodně špatně ?? 😒

drndapetka
22. srp 2010

@lenceslava já si ráno na stopro dávám čaj, dneska se mi osvědčil, že pomohl na ty moje žáby v žaludku 😉 a beru si s sebou na pokoj po opu coca colu 🙂

raduza2
22. srp 2010

@lenceslava tak yjsem to dodržela a první co jsem měla tak strašnou žízeň 😀 😀 měla jsem v hubě jak v polepšovně 😠

raduza2
22. srp 2010

@drndapetka nejsen si jistá,ale neměla by si nic s bublinkama 😒

drndapetka
22. srp 2010

@kveta no já mám ale celý den nevolnosti po Pregnylu, bylo mi až na zvracení, tak si nechci úplně dorasovat žaludek....záleží jak mi ráno bude, dneska je mi opravdu zle 😔

drndapetka
22. srp 2010

@raduza2 ale cola pomáhá na roudrážděný žaludek...prý 😒

raduza2
22. srp 2010

@drndapetka já vím že pomáhá ,mě taky zabírá ,ale jak říkám po opu by jsi neměla bublinky 😒

lenceslava
22. srp 2010

@drndapetka @raduza2 má pravdu,měla by být voda bez bublinek.já si dám dobrou vodu z vodovodu,a jídlo jsem tam měla úplně zbytečně,ani nebyl čas.Když tak si nechej tu colu vyšumět přes noc 😀

teckovanaorchidej
22. srp 2010

petko, radši si to atb vem, nezapíjet mlékem, je to tetracyklin, musíš mít v těle aspoň nějakou hladinu, aby to mělo účinek, nepodceňuj to!!!!

raduza2
22. srp 2010

@lenceslava jak jsi tam byla dlouho po opu že jsi neměla čas na jídlo ?? my tam tvrdli skoro 3 hodiny 😠

teckovanaorchidej
22. srp 2010

@kveta čau květo, včera jsem tě četla různě jinde aspoň dvakrát 😀 😀 😀 😀
😀 kdy se chystáš to mimi vyplknout?? 😅 😅

drndapetka
22. srp 2010

@raduza2 a co jste si teda brali za jídlo a za pití po opu na pokoj? 😕 Já si jdu sbalit teď košilku a sandály, jdu vyplnit ten anesteziologický dotazník, nabalím estrofem a agolutin, přemůžu všechny síly a půjdu do sprchy si umýt hlavu a oholit se a pak do hajan - doufám, že budu v noci spát a nebudu sebou nervozizou šit 😝

drndapetka
22. srp 2010

@teckovanaorchidej no ale stačí, když si ho vezmu ráno v sedum hodin?....jsem si právě říkala, že po těch 12ti hodinách to bude ideální 😒 No přinejhorším ho vyhodím ven jak lenca 😀

raduza2
22. srp 2010

@drndapetka já jsem si tam vzala jen tu vodu a měla jsem sebou banán jelikož mě bývá po narkoze zle

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru