CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
30. srp 2010

@raduza2 ano ano,..bylo to kolmo 90 stupňů k tomu špeku 😀

drndapetka
30. srp 2010

@mufinka0 na 100% se píchá kolmo, stejně tak Puregon, Menopur, Pragnyl a všechny injekce, které mají krátkou jehličku a aplikují se do břicha pod kůži....a Decapeptyl aje přesě to samé jako Diphereline, to jsem si zjišťovala 😉 Buď v klidu 😉

mufinka0
30. srp 2010

@smardik 🙂 Ahoj,..néé není. Jen sem tam nával,..trocha pocení, trocha tlačení bříška,..ale dá se to vydržet 🙂 Co že ses rozhodla jít darovat vajíčka?? 🙂

drndapetka
30. srp 2010

@smardik každé tělo ji asi snáší jinak....

raduza2
30. srp 2010

@smardik není hrozná ,akorát je to otravný s těma injekcema,ale to jsou malé jehličky

mufinka0
30. srp 2010

@drndapetka 😝 😝 Děkuju ještě jednou!! Já to nikde nenašla.. Jo, je mi tak nějak stejně jako vám při Dipherelinu 😀 😀 Takže to musí být dost podobné. 😀 😀 Já to ještě nedostala,..takže bůhví kdy půjdu pro Puregon,..víš abych ti mohla dát vědět... 😒 😒

raduza2
30. srp 2010

😀 @mufinka0 jj ,pamatuji si to kvuli tomu že mě sestřička na to upozorňovala

drndapetka
30. srp 2010

@mufinka0 mě se po mrše strašně ulevilo, ten první týden mi bylo všelijak, hlavně jsem si hrozně smrděla 😀

smardik
30. srp 2010

no já se u toho budu potřebovat starat o dva prcky 😀 😀 😀

@mufinka0 četla jsem článek a tak nějak mě to dost zaujalo a řekla jsem že bych do toho i šla tak jsem si k tomu našla na internetu víc věcí-kde to dělají,co to obnáší apod. a řekla jsem si že bych do toho i šla. Já mám 2děti a díky nám oba šli bez problému ale hodně lidí takové štěstí nemá tak bych takhle chtěla pomoct udělat nějaký pár štastným, no a trošku v tom hrají roli i ty peníze to přiznávám,nebudu říkat že ne. no a unica mi zatím padla do oka nejvíc-přichází v úvahu gyncentrum v Ostravě a pak unica a moje volba padla na unicu protože na gyncentrum si dost lidí stěžuje a na Brno ne a mají detašované pracoviště v Havířově tak můžu pak docházet tam,takže do Brna bych jela jen vyplnit nějaké dotazníky,krev a pokud bych mohla darovat tak bych chodila do Havířova a do Brna bych jela jen na odběr takže vlastně 2x do Brna což se dá

mufinka0
30. srp 2010

@drndapetka No tak ty hormony odcházejí s potem,..takže se není čemu divit 😀 😀 😀 😀 Četla jsi?? Volal mi Frgala... 🙂 Ještě te´d se z toho vzpamatovávám... 😀 😀

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@smardik není, porod je horší a ty máš za sebou dva 🙂 🙂 🙂

mufinka0
30. srp 2010

@drndapetka Já už tu mrchu taky chci!!!! Hele, ale není třeba po tom Dipherelinu jiná než obvykle?? Třeba silnější?? To já už bych neunesla 😀 😀 😀 Já ji mám dost i tak 😝

smardik
30. srp 2010

@teckovanaorchidej tak to jsi mě uklidnila a jsem v klidu,já na porod můžu vzpomínat jen v dobrém-na oba dva,fakt z toho nemám žádné trauma a žádná hrůza to není, bolí to jak sviiiiiiii ale je to nepopsatelný pocit a stojí to za to

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@smardik myslím že pár injekcí určitě v klidu přežiješ 😀

mufinka0
30. srp 2010

@smardik 🙂 To je od tebe hezké 🙂 Chápu že peníze jsou peníze, ale zjisti si o tom tématu všechno! Možná mi za to holky nadají, ale...já osobně ti radím nechodit do toho, pokud máte v rodině rakovinu prsa, vaječníků nebo dělohy a ty ženy onemocněly pod 60 lety. Stimulací se riziko trošinku zvyšuje.... Jak kdo říká, že to nebylo prokázané, ale... Pokud jste všichni zdraví jako řepy, tak utíkej do toho, ať pomůžeš nějaké holčině uskutečnit ten sen a porodit miminko 🙂

smardik
30. srp 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀 😀 😀 😀 tak jo, ted to víceméně záleží na manželovi kdy bude schopný si vzít z práce volno a postarat se o kluky a já můžu vyrazit do Brna

smardik
30. srp 2010

@mufinka0 nic z toho v rodině naštěstí nemáme, mladší syn je po operaci vrozené srdeční vady ale psala jsem to přímo v dotazu a to prý není genetické onemocnění takže to problém není.

mufinka0
30. srp 2010

@smardik Ale...jinak stimulka se dá v pohodičce vydržet,..i doba po odběru vajíček,..v pohodě 🙂 A pak ten pocit, že jsi někomu takhle pomohla..musí to být krásný 🙂

smardik
30. srp 2010

@mufinka0 věř mi že už jsem si to zjištovala,našla bych tam jen tak za to žádné peníze nestojí. Ještě jsem psala i paní co už na tom byla co jsem našla tady na koníku ale zatím se neozvala tak uvidíme

mufinka0
30. srp 2010

@smardik Tak v tom případě bych šla do toho. Jsi moc statečná a odvážná 😉 😉 Nikdy žádná neví, kdy to třeba jednou bude potřebovat, že... 😉

smardik
30. srp 2010

holky dík za podporu, teoreticky tam pojedu možná příští pondělí ale záleží na manželovi kdy bude mít volno

mufinka0
30. srp 2010

@smardik 🙂 Neboj!!! Je to v pohodě 🙂

smardik
30. srp 2010

@mufinka0 ne to fakt nikdo nikdy neví, chcem ještě třetí a třeba nám to nepůjde že

drndapetka
30. srp 2010

@mufinka0 jo, byla silnější a delší

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@smardik
http://www.reprofit.cz/page.php?id=57&rodic=8&l...
tady mrkni, jak vyšetřují dárkyně v reprofitu brno, bude to v unice asi stejné

lenceslava
30. srp 2010

Ahoj holky já měla drsnou migrénu,fuj.Od rána mě trochu bolela hlava tak jsem hodně pila,ale nepomohlo to,pak jsem si už musela vzít ibylgin i když jsem moc nechtěla,ale za chvíli šel stejně ven.Ted už je to lepší,doufám že už ji dlouho mít nebudu.@smardik je super že chceš takhle pomoct.@mufinka0 to je mazec s frgoušem,je to galán,spíš by mohli být naštvaní že jdeš ke konkurenci. 🙂 @teckovanaorchidej,@drndapetka jak je v čekárně na //? @raduza2 už jsem přišla na to jak háčkovat tu čepičku. 😀 Nějak tak by měla vypadat.

raduza2
30. srp 2010

@lenceslava jůů tak ta vypadá luxusně 😀 ,držím palce aby se ti brzo ulevilo

lenceslava
30. srp 2010

@raduza2 děkuju naštěstí už je mi dobře.

raduza2
30. srp 2010

@lenceslava a nepomohlo ti lehnout ,mě zabírá lehnout ovázat hlavu ,tma a jít spát

raduza2
30. srp 2010

Holčiny jdu do hajan ,zatím ahoj 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru