CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
31. srp 2010

@teckovanaorchidej teď jsem to dolouskala musíš vydžet ,dyď je to ještě brzy 😅 ,počkej pak budeš chtít aby ty přízaky už přešli 😀 .No co se týká noci tak já to vyloženě přetrpěla ,opravdu to břicho včera hodně bolelo ,dneska je to už lepší ,ale stejně to není to pravé ořechové 😝

raduza2
31. srp 2010

@raduza2 museli jsme toho využít když jich tam bylo tolik a je to divný jelikož u stimulky tam byli jen 4 a ted jich ta,m bylo 6 nechápu to 😒

raduza2
31. srp 2010

@teckovanaorchidej a někde jsem četla že budeš testit 7 den ,na kdy to vychátí ?? 😀

teckovanaorchidej
31. srp 2010

@raduza2 na neděli, čéče, zase se ale trošku bojím tak nevím ☹
6 folíků, ty jsi nosnice, tolik jsem neměla ani po clostíku 🙂 třeba to vyjde, moc přeju 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

raduza2
31. srp 2010

@teckovanaorchidej ty hele beru to už jak to je,moc tomu nevěřím ,no já po stimulce taky ne,proto se divím kde se jich tam tolik vzalo 😅

raduza2
31. srp 2010

@teckovanaorchidej nedivím se tak ybych se bála,ale koukla jsem že některé holčiny už tam měli ducha 😅

raduza2
31. srp 2010

@vodni tak co volala jsi do Unicy ?? Nebo se necháme překvapit 😀

teckovanaorchidej
31. srp 2010

@raduza2 nějaký prodloužený účinek stimulace? Co kdyby, pravděpodobný to je, řekni jim to v UNICE, ať tě něčím nekrmí a ty třeba těhu??? Moje známá měla 7.den slabou čárku . ale čekala dvojčata.

raduza2
31. srp 2010

@teckovanaorchidej jo jo to se chystám jim to říct ,ale i paní dr. co tam byla řekla že to může být tou stimulkou 🙂 No však ty budeš mít taky dvojčata 😀

teckovanaorchidej
31. srp 2010

@raduza2 pomoc to ne, stačí mi jedno............. no, nebo dvě 😀
Tak pa raduzko, musím jít kupovat rifle dítěti do školy, ufuf

raduza2
31. srp 2010

@teckovanaorchidej už to zase začíná 😀

drndapetka
31. srp 2010

Dneska to krááásně utíká 😀 Umyju nádobí, osprším se,dojede akorát návštěva, jedeme kuknout do Ikey, to ten den bude za chvilku fuč 😉

drndapetka
31. srp 2010

A cítím hrošíky, jupííííí 😀

vodni
31. srp 2010

@raduza2 máš IP

vodni
31. srp 2010

@drndapetka cítíš hrošíky??? zase trojčíš viď? 😉

drndapetka
31. srp 2010

@vodni ahoj kočeno, no bolí mě bříško, je to takové řezání 🙂 jakpak se máš?

vodni
31. srp 2010

Kočky, musím říct, že už jsem téměř OK. Sice včerejší návštěva koupelnových studií nedopadla nejlíp a) prd jsem vybrala - kachličky a dlažbu teda tak nějak namyšlené mám, ale ty vany, to bude oříšek 😝 b) byly tam samé mamky, taťci a prcci v kočárech a to mi teda moc dobře neudělalo, ale už to jde. A hlavně, už jsme s manželem mluvili o dalším pokusu, určitě do toho taky chce jít hned. Moc mi to pomohlo, když s tím sám přišel, jakože jestli už jsem to tam domluvlla, kdy má jít zase s materiálem na vodníky 😎 Prostě musíme zase mít nějaký ten pevný bod před sebou oba 😉 Ale nevím - zákroky by mohly vycházet kolem vánoc - myslíte, že na Unice fungují i přes svátky, nebo že stimulky schválně plánují tak, aby měli dovolené?

vodni
31. srp 2010

@drndapetka áááá, tak to máš schváleno, to netrojčíš, to JSOU hroši 😉

drndapetka
31. srp 2010

Hele, holky, při ET se používá ultrazvuk? 😕 Já mám ale pocit, že mi embrijka zaváděli bez UTZ 😅 No nic jsem neviděla a jak by ten UTZ do mě zavedli? 😲 jsem si říkala, že musel snad Otevřel nějak určit správnou polohu kam embrijka dát, že jo? Mě taky překvapilo, že samotný ET trval jen cca 5 minut, pak už jsem jen ležela.
@vodni teď taky netrojčím, jen se informuju 🙂

vodni
31. srp 2010

@drndapetka těch 5 minut, to je správně 🙂 UTZ se asi nepoužívá ne? Máš přece zavedený normálně gynekologický zrcátka, takže doktor kouká přímo - teda tak si to představuju, raděj detaily vědět nechci 😝

drndapetka
31. srp 2010

@vodni no holky z jiných CARů mi právě psaly, že UTZ na ET měly, tak mě to tak nějak překvapilo 😲 Prý viděly i na obrazovku, jak mudr zavádí katétr a pak jak vypustí embrijka, prá to jde krásně vidět a dostávaly některé i fotku, prý t 😒 ak mě jen zajímalo, proč některé CARy používají UTZ a některé ne, vždyť každá žena má jinak velkou a jinak tvarovanou dělohu, tak by to mělo být pod UTZ kontrolou, ne? 😅

vodni
31. srp 2010

@drndapetka hele já nevím, hlavně že je tam nějak strčí ne? 😝 Že by tam byla nějaká kamera na těch zrcátkách? No fakt nevím a celkem je mi to jedno, dyť když tam hrochy vystřelí manžel, tak na pinďourovi taky UTZ nemá 😀 😀 😀

drndapetka
31. srp 2010

@vodni 😀 no to je fakt, ale on nemusí hledat polohu na embrijko, on hledá ve vejcovodech teprve vajíčko 😅

vodni
31. srp 2010

@drndapetka hm, pravda, ale pak oplodněné vajíčko samo vpluje do dělohy a místo si vybere samo 😝 Tak když ho tam šplíchne, tak si to místo třeba taky vybere samo nejvhodnější 😅 Nebo víš ty co, v pondělí jdu k Frgalovi, tak já mu povím, že ta s těmi hrochy zase trojčí a ať mi řekne jak to dělaj, že jinak nebudeš mít klid 😎

drndapetka
31. srp 2010

@vodni chichi, mě to jen zajímá, jsem taková badatelka 😀

vodni
31. srp 2010

@drndapetka dyť víme 😎 😎 😎

drndapetka
31. srp 2010

tak já valím do té Ikey , vybrat něco krásnýho na byteček...ať žije nakupovací mánie 😝 😀

drndapetka
31. srp 2010

@vodni všechno vím, všechno znám 😀 😀 😀 😀

vodni
31. srp 2010

@drndapetka neutrať všechno, pro dvojčata bude zapotřebí věcí 😉

drndapetka
31. srp 2010

@vodni haha, až uvidím něco na UTZ , budu věřit 😉 zatím utrácím na byt 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru