CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
6. zář 2010

@drndapetka to je roztomilý 😀

drndapetka
6. zář 2010

@raduza2 doufám, že pomůžou......včera i dnes mi bylo blbě jen do oběda, od té doby je úplně fajn a cítím se netěhotně, to je možný? 😲

raduza2
6. zář 2010

@drndapetka a proč by to nebylo možný ,většinou se žaludek uklidní 🙂

raduza2
6. zář 2010

Holky krásnou dobrou noc 😉

drndapetka
6. zář 2010

Tak už mě ty injekce Agolutinu pěkně svědí a bolí 😝 Jednu ampuli manža už vyšplíchl na koberec, takže jsem bez jedné dávky 😒 Mám tedy ccelkem na 9 píchanců, a co pak dál?Když v pondělí budu volat do Unici, tak by mi další Agolutin nenapsali, kdybych si ho pltila sama?Na krabičce od něj je napsané, že těch 5 ampulek stojí 65,- což není moc, klidně bych to za to dala.....jen když pomůže mimískům

mufinka0
6. zář 2010

@pampeliska36 Nazdárek 🙂 😉 Nóó,..dávky zůstávají dle původního rozpisu a zatím 10 folíků vlevo,..ten pravej prostě nereaguje... 😠 😠 Ale tak to jsem věděla. 🙂 Prý je to dobré,..no tak kdyby byl funkční i ten druhý vaječník tak mám vajuch tak 20, což je standart u zdravé ženy. Pravý vaječník mi hold zničili při odstranění cysty no...co už. Jsme ráda i tak. 😉

mufinka0
6. zář 2010

@pampeliska36 A další kontrola v pátek 🙂 😉 Podám pak další zprávy.

pampeliska36
6. zář 2010

@mufinka0 a vidis rozdil oproti prvnimu IVF? kolik jsi jich mela na tom prvnim?.... no ja myslim, ze 10 foliku na jednom vajecniku je SUPER!!! jen tak dal nadi... myslim na tebe! at jsi brzo tehule 😉

teckovanaorchidej
7. zář 2010
teckovanaorchidej
7. zář 2010

holky, tady jsou moji duchové, nevím nevím, zdají se mi slabí, tak kuknite

teckovanaorchidej
7. zář 2010

tady ještě jednou, doufám, že nezačnou slábnout a Blastička to nevzdá, dnes nějak nejsem v kondici

teckovanaorchidej
7. zář 2010

Myslím psychické kondici 😒

bobbule09
7. zář 2010

@teckovanaorchidej tak to bych vůbec neřekla, že jsou to duchové. To jsou krásné dvě //, ještě se to vybarví. Vypadá to krásně, tak se drž, určitě to dobře dopadne. A hlavně pozitivní myšlenky 😵

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@bobbule09 Díky za povzbuzení, dnes je to 9. den od ET a je mi blivno, ale testy došly ☹ , tak to zkontroluju až odpo 😵

raduza2
7. zář 2010

@teckovanaorchidej ahoj a dobré ráno na paráda 😀

bobbule09
7. zář 2010

@teckovanaorchidej když tam ty čárky jsou, tak je to jasný. Já testovala poprvé 10. den po ET a bylo to sněhobílé, ani maličký duch. Takže jsi jasná mamina a hotovo. Bez diskuze 😀 😀

teckovanaorchidej
7. zář 2010

Díky, právě přemýšlím, jestli nezajít na krev, ať jsem v klidu, nebo tiše vyčkávat

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@raduza2 ahoj Radúzko 🙂 🙂

bobbule09
7. zář 2010

@teckovanaorchidej a oficiální testování máš kdy?

raduza2
7. zář 2010

@teckovanaorchidej tak jestli to chceš mít jistý tak na krev zajdi 😅

teckovanaorchidej
7. zář 2010

V neděli 12.9. ☹ 😔

raduza2
7. zář 2010

@teckovanaorchidej asi bych v pátek vyrazila 😀

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@raduza2 Asi jo, dnes by možná bylo brzy

raduza2
7. zář 2010

@teckovanaorchidej no to asi jo ,ale ten pátek je slibnej 😅 a kam půjdeš na Unicu nebo ke své gyndařce

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@raduza2 Chtěla jsem tady na polikliniku jako samoplátce, když půjdu ke gyn, tak půjdu v pátek a výsledky budou asi v po a to máš stejný jako na UNICE.

raduza2
7. zář 2010

@teckovanaorchidej no já nevím ,ale kdyby jsi šla ráno klem té 7 hodiny tak by snad výsledky mohli být kolem 11 u nás to tak aspoň je

luciiiie
7. zář 2010

@teckovanaorchidej jéé ty taky? Holky to jsou úžasné zprávy! Orchidejko moc ti gratuluji, uvidíš, že na oficiálním testíku bude krásně silná (i teď je pěkná, žádnej dušík) 🙂 Přeju vám, ať vám hcg pěkně stoupá a na ultrazuvku je všechno v pořádku...holky to je fakt supéér!! 😵 😵 😵

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@raduza2 Asi máš pravdu, zavolám svému gyndr

bobbule09
7. zář 2010

U nás teda byly výsledky až druhý den, ale ono je to asi všude jinak.

luciiiie
7. zář 2010

Ještě Lenceslávka, ale ta je silná a vydrží do termínu....😉 To budou teprv ukázkový čárečky 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru