CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@mufinka0 až pak, a měla jsem poprvé minimální stimulaci - jen 2 foly a ty chcíply

mufinka0
7. zář 2010

@teckovanaorchidej 🙂 Jo já vím,...Mám trochu strach i z jiné věci...kamarádce co měla na jednom vaječníku 15 vajec nastala ta věc, že se jí nějak otočil a museli ji operovat! A to až po ET!!! Ale i přes to všechno porodila zdravého chlapečka,.. 🙂

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@mufinka0 neboj, nemusíš mít taky všechny komplikace, co jsou možné 🙂, uvidíš
Hele, měj se zatím a klid, já musím chystat večeři 😉

mufinka0
7. zář 2010

@teckovanaorchidej Já vím a taky to tak neberu že je budu mít!!! 😀 😀 Taková já rozhodně nejsem,..jen o tom vím a budu se hlídat. To je celé. Zatím se měj a dobrou chuť. 😉

pampeliska36
7. zář 2010

@teckovanaorchidej gratuluju moc moc moc!!!

pampeliska36
7. zář 2010

@lenceslava leni a co ty? nebo jsem neco propasla..... 😨 ?

lenceslava
7. zář 2010

@pampeliska36 jestli myslíš testování tak nic,až v so.

pampeliska36
7. zář 2010

@lenceslava 🙂 ok... to mam zrovinka svatek 😀 ja jen, abych neco nepropasla.... 😉 muzu na konika az po praci.

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@pampeliska36 děkuju, Pampeliško, už se ti to taky krátí 🙂

lenceslava
7. zář 2010

@teckovanaorchidej tebe břicho nebolí??

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@lenceslava ahojky, no jako na mrchu, ale teď už nepravidelně, spíš to ustupuje. Všelijak mě píchne, táhne, bodne - sem tam. Až do kyčle. Zřejmě je všechno prokrvené a trochu to roste.

lenceslava
7. zář 2010

@teckovanaorchidej mě pokaždé když stoupnu tam mě v břiše rýpne,kolikrát si musím sednout a rozdýchat to,přemýšlím že řenu manžovi at koupí ty testy už zítra.Trochu mě to děsí.

raduza2
7. zář 2010

@lenceslava Uvidíš bude to dobrý 😉

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@lenceslava no, myslím že se u tebe něco děje 🙂

drndapetka
7. zář 2010

@lenceslava Leni, mě v břiše píchá a tahá furt, kolikrát mám už strah, že je něco zle, tak letím na záchod, jestli není krev nebo tak něco a nic.....to se prostě mimísové hryžou 🙂

lenceslava
7. zář 2010

@raduza2 no ale ono to člověka strašně vyděsí,opravdu je to nepříjemný.Podobný bolesti jsem měla loni taky,ale to mě bolel levý vaječník a bylo to po et když jsem píchala pregnyl.Tři dny jsem ležela v křečích s hadrem na břiše.

lenceslava
7. zář 2010

@drndapetka já mám jen takovej slabej jakejsi výtok.

drndapetka
7. zář 2010

@lenceslava neboj, já měla včera a předevčírem žlutej výtok, myslela jsem, že je zle, dneska už je jen bílo žlutej, to je o.k. , to jsou totiž ty otravný těhu výtoky 😝 😀 No a dneska jsem dokonce vždycky když jsem se vytřela po potřebě na wc, měla na toaletním papíře takový hnědý jakoby žilky a malinkatý kousínky sliznice, nejdřív jsem se strašně lekla, že začínám špinit, že je to v háji, ale na slipovce nic, jen vždy na tom papíře, tak si myslím, že to byly zbytečky z toho, jak se blastičky zavrtávaly a bylo potřeba to jen z dělohy uklidit 😉

drndapetka
7. zář 2010

@lenceslava jej, to jsem Ti teda dala popis 😅

lenceslava
7. zář 2010

@drndapetka takže ležet?ale asi si opravdu koupím zítra ten test.Sakra přece musím být těhatná proč by mě to břiho jinak takhle bolelo?? Začínám mít depky.

lenceslava
7. zář 2010

@drndapetka jinak já si nevšimla jestli je ten výtok třeba nahnědlej,ale ono na barevným toal se to moc poznat nedá,musí se koupit bílej.

raduza2
7. zář 2010

@lenceslava já už to psala odpoledne ať vůbec nepřemýšlíš nad loňským rokem,teď přece křeče nemáš tak huš s takovýma myšlenkama 🙂 .Budu se opakovat ,ale staršně věřím že vám to vyjde všem 😅

raduza2
7. zář 2010

@lenceslava kočko nedepkuj šup k manžovi do postele a přitulit se 😅

kveta
7. zář 2010

@lenceslava Hnedý výtok až mierne krvavý, občas trvajúci aj niekoľko dní v kuse alebo vracajúci sa, býva v prvom trimestri ako vedľajší príznak zahniezďovania embria... takže žiadne depky.. preventívne zníž telesnú záťaž, prípadne úplne zaľahni.. ale na depky to nie je... 😉

lenceslava
7. zář 2010

@raduza2já vím že to nemám srovnávat,já si taky myslím že nám to vyjde všem,ale když já nevím jaká bolest nebo co je normální a co ne.

lenceslava
7. zář 2010

@raduza2 manža provozuje gaučing a čumí na fotbal 😀 a já sedím na posteli s notasem a píšu si tu s váma.

raduza2
7. zář 2010

@lenceslava je mě to jasný ,každá to máte jinak ,ale depky ti jen ublží 😒 tak šup z depky pryč 😅

raduza2
7. zář 2010

@lenceslava tak na gaučing za manžem a ať tě třeba škrábe na zádech 😀

drndapetka
7. zář 2010

@lenceslava myslím si, že // mít budeš.....já měla strach, že je zle, když mě začalo břicho bolet a nakonec to bylo jinak...uvidíš 🙂 Orchidejce taky bolelo bříško a blastička jí namalovala obrázek 😉

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@lenceslava na depky se vykašli a kup si zítra nějaký dobrý test 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru