CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava myslím že není potřeba kupovat citlivější ,jestli teda nechceě testovat ja Peťula každej den 😀 😀

luciiiie
10. zář 2010

@lenceslava Leni gratuluji 🙂 Holky tak vám to všem vyšlo, to je krásný....moc moc vám to všem přeju. Paráda 🙂

lenceslava
10. zář 2010

@raduza no já nevím asi až do toho pondělka budu dělat každý den,a pak půjdu na unicu na krev.

lenceslava
10. zář 2010

@luciiiie děkuju.

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava NEKLEPLO TĚ 😀 😀

raduza2
10. zář 2010

jůůůů tak ted mě dobře zahaproval net ,vůbec se mě zde neukazovali čety 😠 proto jsem se ptala jestli tě nekleplo

drndapetka
10. zář 2010

@lenceslava Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 šikulka šikovná 😉

drndapetka
10. zář 2010

@lenceslava Testovalas ráno nebo až teď? A jaký to byl pocit, když ta druhá / nabíhala? 😀 Já už // měla tak to pro mě nebyl takovej šok, ale pamatuju si na poprvé - to jsem seděla na wc, klepala se a brečela 😀

drndapetka
10. zář 2010

@lenceslava nene, na co citlivější......to už nemá cenu 😀 No to je úžasný 😵

teckovanaorchidej
10. zář 2010

No Leni, nádhera, gratuluji ti moc moc moc, super 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Chvilku tu nejsem a takové věci 🙂

drndapetka
10. zář 2010

Tak jsem nám třem gráciím založila pak tému - společný termín - porod květen-červen 2011..... 😀

drndapetka
10. zář 2010

@teckovanaorchidej to je mazec , že? zvýšili jsme Unice statistiky 😀

teckovanaorchidej
10. zář 2010

@lenceslava Taky chci jít v pondělí na krev

teckovanaorchidej
10. zář 2010

@drndapetka no to jo 🙂

raduza2
10. zář 2010

Tak a je to tady chcete nám s Vodní zdrhnout 😀 😀

drndapetka
10. zář 2010

@teckovanaorchidej proč ještě jednou na krev? 😕 není to už zbytečné, když to máš potvrzené na UTZ?

vodni
10. zář 2010

Kočky super, jen tak nakukuku, protože nestíhám v práci. @lenceslava @drndapetka @teckovanaorchidej kočky všem vám moc gratuluju a strašně moc se na ty vaše bobky těším s vámi 😵 😵 😵
Jak jsem slíbila drndě, tabulku upravím až v úterý najednou ju?
A vy teď chcete zdrhnout do diskuze těhulek? ☹ ☹ ☹ No jo, co se dá dělat, ale tu seznamovací párty bychom ještě mohly stihnout co? 😉

teckovanaorchidej
10. zář 2010

@drndapetka naopak, je to moc důležité potvrzení těhotenství, jestli prosperuje nebo ne, hCG má stoupat, plánuju asoň dva odběry, ještě, pro klid duše, z rozestupem tak 3 dnů

lenceslava
10. zář 2010

@teckovanaorchidej tak pojd se mnou. 😀 @drndapetka já se vyčurala do sklenicky(mám jednu jenom čůrací 😀 ) namočila test,položila ho a utekla. 😀 😀 a za 4 min jsme se šli s manžou kuknout a byly tam.@raduza2 nekleplo mě,ale je mi špatně, a pálí mě žáha. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
10. zář 2010

@vodni já vás neopustím, zatím určitě ne, vždyť nemám ani těhu průkazku 🙂 nic ještě není potvrzeno ofiko 🙂

teckovanaorchidej
10. zář 2010

@lenceslava jasně, jdu s tebou

lenceslava
10. zář 2010

@teckovanaorchidej a ty jsi byla u svého gynd nebo jen v laborce,zajímalo by mě kolik to stojí.

lllenkap
10. zář 2010

@lenceslava Potichounku gratuluji🙂

lenceslava
10. zář 2010

Já jsem taky věrná tomuhle tématu.

lllenkap
10. zář 2010

Vlastně vám tady gratuluji všem jak vás tady vidim🙂

teckovanaorchidej
10. zář 2010

@lenceslava byla jsem na poliklinice a celkem 210 Kč, chceš to rozepsat na jednotlivé položky? 😀

lenceslava
10. zář 2010

@teckovanaorchidej to nemusíš. no říkal jsem si že v po půjdu na unicu a zeptám se jestli bych tam mohla jít třeba i ve st.Nebo si ve st zajdu ke své gynd,ale každopádnš budu muset někam jet.

raduza2
10. zář 2010

@lenceslava jééé další pálenice 😒

teckovanaorchidej
10. zář 2010

Tak zatím pa

lenceslava
10. zář 2010

@teckovnaorchidej a půjdeš tam hned ráno?já jo,hned na tu čtvrt na osm.@raduza2 jaká pálenice?to neznám takovaj výraz? 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru