CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@mufinka0 budu držet fšechny palce

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@mufinka0 muž se zabývá vědou a výzkumem 😎 😎

mufinka0
24. zář 2010

@teckovanaorchidej jj jasný. Chápu 🙂

mufinka0
24. zář 2010

@teckovanaorchidej Za palce děkuji. Bude to potřeba 🙂 Ale pevně věřím, že blastičky už jsou pořádně zakouslé a už se nepustí. 🙂 Tebe nějak bolelo břicho po ET, nebo nee?

stazina
24. zář 2010

@teckovanaorchidej Gratuluju k potvrzení srdíčka🙂At je vše pořádku i na další a dšlsí a další kontrole 🙂
@drndapetka Určitě se tím nestresuj, je to jak psali holk, každá jsem jiná a když to manžel viděl, tak tam prostě klučina je!!!! 😉 Gratulluju moc i Tobě..
A ten dr. nebyl teda moc citlivý..ale asi to patří k jeho povolání, říct vše negativní a to ,c o se může stát...

@mufinka0 děkuju za radu, mě to odpo skoro přešlo...a ted večer už jsem čurala uplně v pohodě...tak to snda bylo jen nějaký podrážděný a už se to nebudu opakovat...kdyžtak si zajdu v pondělí.Děkuju

Opatrujte se, pa

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@mufinka0 jo, bolelo, jako na mrchu, ale nic hroznýho

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@stazina díky, brzo se uzdrav, brusinky jsou fajn, taky je používám

jezulicka
25. zář 2010

pěknou sobotu děvčata...vypadá to že bude dneska ještě hezky tak si to užijme... 🙂 😉

jezulicka
25. zář 2010

@mufinka0 tebe pobolívá břicho?já si pamatuji, že mě taky pobolívalo takové tlaky jak před ms...ale prý je to normální to se ti zvětšuje děloha,jak se mimmíšci tam pěkně zahrabují a dělají si tam místo... 🙂

mufinka0
25. zář 2010

Ahojte holky 🙂 U nás to teda nevypadá, že by mělo být hezky,..no ale uvidíme. 😉
Jinak..............dnes ráno byly na toaleťáku ty hnědé "nitky" jak měla Peťa, tak jsem okamžitě udělala test a....negativní. ☹ No manžel říká, že 7 den po ET nemám nic vzdávat,..ale trochu mě to zklamalo. 😖 Doktor nám radil testovat nejdřív 10 den po ET, že dřív to nemá smysl, ale skoro všechny jste už měly aspoň ducha, tak jsem myslela že budu mít taky. 🙄 Uvidíme,...Ještě nepláču. 😉 😉 A když nic,..mražáčky na nás čekají... 😅

mufinka0
25. zář 2010

@jezulicka Hmm,..no tak si přečti mou čerstvou odpověď..

jezulicka
25. zář 2010

@mufinka0 to nic neznamená...bud v klidu,taky jsem to měla a pak to za 2 dny přešlo..a 7 den je brzo počkej do toho 10dne...fakt nestresuj víš kolik holek to takhle mělo špinily a pak byly maminy...v klidu mám plno takových známých takže halvně zůstaň v klidu to je prý i dobré znamení , řže se ti do dělohy začínají zavrtávat tím se ukáže špinění...to mi říkal doktor minule opravdu to přejde...hlavně lež a nic nedělej..dej na mě víš že jsme telepat.spojeni...bude to dobrý... 😉

mufinka0
25. zář 2010

@jezulicka 😵 😵 😵 😵 Júú ty jsi hodná 🙂 To bylo moc hezky napsané. 😅 Ano, já vím, že se to může stát a ještě to neznamená konec. 😉 Jen jsem tajně doufala, že už budu mít alespoň slaboučkého ducha.. 😝 Uvidíme,..jestli nebudu krvácet, tak to zkusíme ještě ten 10 den po ET. 😉 Mojí známé se duch ukázal až 14 den o ET a teď je maminka,..říkala že se jí zvedali hormony nějak příliš pomalu. 🙂 No uvidíme,..dnes jsem konečně pořádně a dobře spala a po ránu toto.. 😀 Půjdu to asi ještě znova zaspat. 😅

jezulicka
25. zář 2010

@mufinka0 tak běž jenom lež....jen pro klid jedné se to ukázalo taky až 15den po et..a je mamina... 🙂 🙂 broubrou..

mufinka0
25. zář 2010

@jezulicka Děkuji,..asi fakt půjdu. Jsem unavená.. 😝 Zatím pááá 😵

pampeliska36
25. zář 2010

@mufinka0 Nadi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty moje berusko!!! Nestresuj, odpocivej a zapomen na vsechny ty negativny myslenky... vim, ze je to tezke... ale 7 den je jeste brzo a nemusi to NIC znamenat!!! Ach jo berusko... snaz se trosku uklidnit a byt s manzelem a myslet na neco jineho... vim, ze je to neskutecne tezke!!! ale treba se zahnizduji a nebo tam maji mezi sebou nejake spory a resi to takhle ty miminka jedny.... MOC na tebe myslim a posilam jen samou pozitivni energii!!!!!!!!

jezulicka
25. zář 2010

@mufinka0 ted jsem zjistila že se jmenuješ nadka to je jak moje mamka...to je hezké..takové zvláštní jméno.. 🙂 🙂

mufinka0
25. zář 2010

@pampeliska36 🙂 jj,..je to těžký, ale já jsem nad tím vyzrála a..............usnula jsem 😀 😀 Ještě to nevzdávám,..před chvilkou jsem s nima "tam dole" mluvila,..povídala jsem jim, že se na ně těšíme. 😅 Snad si jen budují domeček. 🙂 Teď jsem se zase dívala a na toal. nic,..bílo. Moc doufám že to bude dobré.. 😵 😵 😵 A já taky budu dobrá,..ikdyž by se třeba nezadařilo. Člověk je tvor silný a časem se otřepe ze všeho. 😉

mufinka0
25. zář 2010

@jezulicka Ano ano jsem Naďa 🙂 Není to až tak rozšířené jméno,..je trošku takové "tvrdé", nebo na mě aspoň tak působí... 😅 Ale asi všechna ruská jména jsou trošku tvrdší, jako celý jejich jazyk. 😉 Vždyky jsem si přála být Kristýna, nebo Nikola... 😀 😀 Uff,..teď už se mi moc nelíbí ani tyto jména.. 😝

raduza2
25. zář 2010

Ahojky

@mufinka0 z testu si nic nedělej je to přeci jen brzy a uvidíš že to bude dobré 😉

mufinka0
25. zář 2010

@raduza2 🙂 🙂 🙂 Věděla jsem proč to sem napsat.. 😉 Potřebovala jsem uklidnit. 😀 Nevím jestli je brzy na 2 hatchující blastocysty,.. 😖 😖 Ale..........já se sesypu až začnu krvácet,..do tý doby jsem prostě těhotná a šmitec! 😠 😀 😀 😀 😀

raduza2
25. zář 2010

@mufinka0 ale ty krvácet nezačneš 😵 ,jen buď pěkně v klídku čapky na horu

raduza2
25. zář 2010

@mufinka0 mufinátka si upravují domeček 😅

mufinka0
25. zář 2010

@raduza2 Jakýpak to má význam nohy nahoru?? 😨

mufinka0
25. zář 2010

@raduza2 Já doufám,..že si jen upravují domeček dle svých představ...🙂

raduza2
25. zář 2010

@mufinka0 tak tak zahnizďují se 🙂

mufinka0
25. zář 2010

@raduza2 jsi hodná,...ale zahnízdění už by měli být....hatchující bl. už dávno... 😖 Ale to je fu(c)k,...já se nedám. 😉

raduza2
25. zář 2010

@mufinka0 to je dobře že se nedáš ,to je správný přístup 😅

jezulicka
25. zář 2010

@mufinka0 tak co naděnko je vše ok?ležíš?už se ti tam pěkně zahnizdují to je jasné... 😉 a co jsi měla na oběd dobrého?já řízeček kuřecí a zeleninový salát.. 🙂

jezulicka
25. zář 2010

@raduza2 ahojky ty jsi tu nebyla co říkáš na prostřeno?ten jirka byl dobrý co?to jsem se i zasmála ale byl tento týden v pohodě úplné...dobré no jo to jsme my ostraváci 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru