CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
15. říj 2010

@jezulicka ahoj, ty tlaky v podbřišku jsou normální, MS to nebude, tu ti drží léky co bereš (MS dostat nemůžeš). Když srovnám své 2 ivf, tak v prvním tlaky nebyly žádné a test byl negativní, ve druhém tlaky byly a na testu byly // 😉

vodni
15. říj 2010

@lena5 aha 😕 jo vlastně tys měla myslím i ohss, že... Já si s tím nakopnutím vaječníků marvelonem moc jistá nejsem, před marvelonem mám totiž vždy víc folikulů než po něm 😅 Ale je fakt že v nich nemívám vajíčka...

jezulicka
15. říj 2010

@vodni no tak neměla bych dostat...ale vidím jak třeba mufinka 10den po et začala krvácet a přesto léky taky užívala ne??

jezulicka
15. říj 2010

@vodni a taky doufám, že nedostanu... 😠

vodni
15. říj 2010

@jezulicka mufinka je v repromedě, a tam mají jiný léky... (nebrala estrofem, a místto agolutinu/utrogestanu měla gel, který už nevím jak se jmenoval). Já se po prvním ivf na unice ptala, jestli mrchu dostat můžu, a řekli mi, že určitě ne kvůli estrofemu (+ agolutin/utrogestan).

jezulicka
15. říj 2010

@vodni já ti věřím a doufám, že to bude to druhé jako ty...dnes jsem 9den...letí to a blíží se to a mám bobky jak to dopadne...a šílené sny už... 😒

kveta
15. říj 2010

Ja som dostala menzes na 9. deň po ET napriek agolutinu.

vodni
15. říj 2010

@kveta ahoj mamino 😉 A to jsi mrchu dostala i když jsi brala estrofem?

vodni
15. říj 2010

koukala jsem na novinky v nastavení fotoblogů - na funkci "přidat někoho jako přítele", zajímavý vylepšení 😉

teckovanaorchidej
15. říj 2010

ahojky holky, zdravím vás 🙂 🙂

vodni
15. říj 2010

@teckovanaorchidej ahoj mami 😉

jezulicka
15. říj 2010

@teckovanaorchidej ahoojky mamino....konečně se tu někdo objevil...tady je ted mrtvo... 😲

pampeliska36
15. říj 2010

ahojte holky.... ja vuuuuuuuuuuuuuuubec nestiham 😖

co tady noveho??? nejake nove pozitivni zpravicky? 😉

u mne porad NIC... mrcha se zatim stale nedostavila 😨

vodni
15. říj 2010

@pampeliska36 taky vůůůůůůůůůůůůůůůbec nestíhám 😝
a pozitivní je snad jen to, že už taky čekám na poslení mrchu před marvelonem 😉

teckovanaorchidej
15. říj 2010

@vodni
@pampeliska36
holky, tj super, přijde mrchy čas a nastane obrat k lepším zítřkům 🙂
mě je dneska zas tak blivně, v šalině jsem laborovala, jestli otevřu kabelku a hodím to tam, nebo stihnu vystoupit a vyhledám nejbližší odpadkový koš. Nakonec jsem to rozdýchala a připlížila se domů. 😢 😢 Pomohla mi studená cola a rohlík. Ale není to teda úplně ono, blé.
Jezuli, tobě se to taky krátí, mě už by svrběly prsty, už máš koupený testík?

pampeliska36
15. říj 2010

@vodni no tak to je super... to vali jak blaaaaaaaaaaaazen... za chvilku budeme v cekarne 😀

jezulicka
15. říj 2010

@teckovanaorchidej ještě jsem si ho raději nekoupila nebo bych to už zkusila a mám strach , že tam zase nic nebude... 😠

jezulicka
15. říj 2010

@teckovanaorchidej dneska jsem dostala chut na kyselé zelí a manžel mi udělal párek v rohlíku s tím kyselím zelím a zapila tou štávou z toho dobré to bylo...asi mám málo vitamínu c... 😀

teckovanaorchidej
15. říj 2010

@jezulicka mňam, mám taky ráda kyselé zelí, včera jsme ho měli s bůčkem
takže ještě 6 dnů do testovačky, ty jo, držím palečky a mrcha nepřijde, pokud bereš estrofem

jezulicka
15. říj 2010

@teckovanaorchidej mrcha nesmí dojít vůůbec....

teckovanaorchidej
15. říj 2010

@jezulicka no tak jasně, 🙂 to bylo jen pro úplnost 🙂
jsemdneska poněkud opotřebovaná 😖

jezulicka
15. říj 2010

@teckovanaorchidej jasně chápu mamino... 😀

pampeliska36
15. říj 2010

@vodni ty jsi udelala taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak kraaaaaaaaaaaaaaaaaasny stranky unicy.... no pecka!!! 😀

vodni
15. říj 2010

@pampeliska36 😔 já se musím něčím zase nabudit, abych se začala těšit 😅 protože teď jsem nějak ve stagnovací fázi 🙄

kveta
15. říj 2010

@vodni Estrofem som brala po ET len štyri dni, lebo som mala endometriózu a pri nej je estrofem kontraindikovaný.

vodni
15. říj 2010

@kveta tak to je právě to, proč jsi tak brzo po ET dostala MS - tu nezastavuje agolutin, ale právě estrofem

jezulicka
15. říj 2010

@vodni tak to asi bude...já minulý ivf jsem užívala jen utrogestan nic víc..a ms jsem nedostala taky až po vysazení..ale kolegyně co byla se mnou v ten samý den užívala to co já a 10de po et to dostala...takže to je asi individuální ne??to je jedno hlavně at už to žádná nedostaneme... 😉

raduza2
15. říj 2010

Ahojky kočky ,tak jsem konešně vylezla z postele a jsem zvědavá co budu dělat v noci .A jinak ms dorazila dnes odpolednea a ještě jsem stihla zavolat na unicu ,tak se to vše posouvá na 4.11 😝 😀

pampeliska36
15. říj 2010

@raduza2 ahoj rady... copak? jsi nemocna? ☹
gratuluju k mrse.... ja porad nic 😅

raduza2
15. říj 2010

@pampeliska36 ahoj no já byla i dnes na krvi ,ne nemocná nejsem akorát jsemm na dnešek vůbec nespala tak jsem to doháněla přes den 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru