CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
18. čer 2009

jeany tak ještě že budeš mít tu dovču aby jsis odpočala 😉
jimmy tak to přeji hodně štěstí a hezké zprávičky pro nás 🙂

jeany
19. čer 2009

Ahojte 🙂
Holky, ještě, že je už pátek. Tento týden byl náročný. 😠
Jinak všem přeji hezký víkend.

jarkabilik
19. čer 2009

ahojky 🙂
jeany tak víkend bych brala taky 😀 bohužel mě čekají 3 noční 12, tak se těším na příští víkend 😉
Taky všem přeji hezký víkend 😉

jeany
19. čer 2009

Nakukuji a nikde nikdo.
Jary, takže máš pracovní víkend, nějak to vydrž a příští si taky odpočineš. Já už příští víkend odjíždím na dovču. To bude paráda. Co kdyby se náhodou podařilo, že. 😀

jimmy1
19. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsem dneska byla u svého gyndr. na kontrole, a nevím... měl tam plnou čekárnu, tak nebyl zrovna 2x v pohodě. Přečetl si zprávu z nemocnice, a že mi udělá jen vnější UTZ, na tom nebylo nic pořádně vidět, ale to prý je normální a vnitřní UTZ nechtěl dělat, když jsem byla v nemocnici s tím krvácením.Stejně jsem ale pak dneska doma zase trochu špinila, jestli to bylo tím, jak mi ten UTZ zmáčknul břicho, nebo co?? Tak jsem celý den proležela...
Jo a nelíbily se mu moje neomezené vycházky, co mi napsal primář z nemocnice, tak doufám si to do příště rozmyslí a nechá mi je tak 🙂 i když stejně jsem zatím nikde nebyla, pořád stejně jen polehávám.

Na kontrolu jdu až 3. 7. to je hrozná doba...
Mějte se 🙂

bobbule09
19. čer 2009

Jimmy,tak to nechápu,proč tvému gyndr. vadí neomezené vycházky. To snad záleží hlavně na tobě,jestli se cítíš na vycházku nebo ne a vkolik hodin. Vždyť jde o tvoje miminko, tak snad víš nejlíp,jak ti je a někde zbytečně nepobíháš po venku. A brzy ti bude určitě líp a miminko bude taky v pořádku, tak proč by si seděla doma, když je léto. Někteří doktoři jsou fakt divní 😢 Hlavně buď v klidu, odpočívej 🙂 Upletu Bublince bačkůrky a pošlu ti je,ať ví,proč má zůstat u maminky v bříšku a má se na co těšit 🙂

lucifirek
19. čer 2009

ahoky,krásný večer
Ahoj Jani užijte si krásná víkend

bobbule09
19. čer 2009

Jé,já myslela,že tu nikdo není 😀
Ahoj Lucifirku,já ti taky přeji krásný víkend,ikdyž asi trochu upršený 😢
Teda aspoň u nás leje jako z konve,ale snad to bude zítra lepší 🙂 Zítra chceme s přítelem zapít ten náš neúspěšný pokus o miminko, i smutné věci je třeba oslavit.
Hlavně že máme jeden druhého.

lucifirek
20. čer 2009

ahoj bobbule,u nás včerabylo také ošklivě,ale dneska je to lepší,sice pod mrakem,ale neprší. To je dobře,že to bereš tak s nadhledem. To mě to trvalo déle. Ale jstejně nám nic jiného nezbyde,že ano. Takže čím dřív se s tím srovnáme,tím lí. Já už se těším na další pokus. Nedokážu si vůbec představit,že by to mohlo dopadnou přirozeně.

lucifirek
20. čer 2009

Jinak zdravím ostatní,je vás tu teď nějak málo,každý má hromadu práce.
Zdravím Jeany,užij si krásný výlet. Pozdravuj doma

bobbule09
20. čer 2009

Ahojky děvčata.
Vidím,že dneska jsem tu sama 😢 , všichni si asi užívají víkend 🙂
Lucifirku, tak dneska to asi nezapijem, zase se v rodině vyskytly nějaké problémy a musíme to řešit s čistou hlavou. Poslední dobou se nám nic nedaří a máme nepříjemné problémy ☹ To člověk ani nemůže čekat, že by se mi podařilo otěhotnět ☹ Pořád čekám,kdy to špatné období skončí a ono nic.
Ale nevzdávám se, ikdyž je toho někdy už moc a těžko se to zvládá. Musíme věřit, že bude líp 😀 😀 😀
Jednou to přijít musí.

jarkabilik
21. čer 2009

Ahojky holky zdravím všechny 😉 přišla jsem na vás aspon juknout než půjdu do práce 🙂 Jinak jimmy musím souhlasit s bobbule že se taky divím že tvéu gyn.se nelíbí neomezené vycházky a že ty sama víš co ti vyhovuje a co ne kdy se projít e kdy ne.
jeany tak to už dopředu přeji příjemnou dovolenou 😉 příjdeš na jiné myšlenky a třeba i to pomůže
lucifirek co ty jak se stále máš?

jeany
22. čer 2009

Ahoj holky, zdravím vás při pondělním upršeném ránu. ☹
Teď jsem vás dočetla, ani toho moc k přečtení nebylo. Každý přes léto má jiné příjemnější starosti, že. I když to dnes venku na léto ani nevypadá.
Tento týden budu mít hektický, protože pak už budu mít dovču a tak musím vše uzavřít dřív.
Macinto, ty máš tento týden ket, že, Tak mnoho štěstíčka.
A jak se vede vám ostatním?

lucifirek
22. čer 2009

ahoj Jani,taky jsem si říkala,že tu teˇˇd nikdo nebývá ☹ i když já mám co říkatže? Každý má hromadu práce.

lucifirek
22. čer 2009

Maci držím pěsti,at to vyjde. 😉

jarkabilik
22. čer 2009

ahojky všem 😉 to ale máme dnes škaredé počasí ☹

lukza
22. čer 2009

Ahojky holky všechny moc moc zdravím a stále všem držím pěstičky.

jeany
23. čer 2009

😉 Ahojte holky, zdravím vás.
Co nového? Máte někdo nějaké novinky?

jarkabilik
23. čer 2009

jeany je to tu nějaké mrtvé 🙂

bobbule09
24. čer 2009

Ahojky holky.
Asi teď nikdo nemá čas a je to tu pořád mrtvé. Ani já na tom nejsem líp,tak jsem sem koukla, než půjdu do práce. Nového není asi nic 😢 jen mě to šíleně nebaví v práci. Myslele jsem, že už se tam nevrátím a teď tam trpím 😢
Jeany, zdravím. Užij si dovču, třeba se vás vrátí o jednoho víc 😉 Já mám dovču až poslední týden v srpnu, takže si moc léto neužiju ☹
Jinak zdravím všechny děvčata a všem přeju krááááásné léto 😀 😀 😀

lucifirek
24. čer 2009

bobule,jo,jo není to jednoduché,člověk počítal s tím,že už bude doma a pak když se má vrátit,když to v práci ví,ty pohledy a dotazy,člověk by se nejradši zahrabal dva metry pod zem. Ale snad se zadaří příště. Mě ta práce taky už nějak unavuje,ne že by mě nebavila,ale už by to chtělo nějakou změnu. 😉

Ahoj Jeany. Tak jak to jde|?

jeany
24. čer 2009

Ahoj holky,
Bobbule, věřím, že se ti to v práci nelíbí. Těžko se po tom neúspěchu vrací. Já jsem to naštěstí nikomu v práci neřekla, takže jsme to měla o to lehčí.
Luci,no v práci je docela shon. Dnes bude porada, tak jsem zvědavá kdy se dostanu domů, někdy to bývá do 5 nebo i někdy do 7 hod.
Dnes je venku krásně. Tak by to mohlo být i dalších 14 dní, co budu mít dovču. 😎

macinta
24. čer 2009

Ahoj holky, moc Vás všechny zdravím. 🙂
bohužel nemám vůbec čas, protože si rozšiřuju vzdělání a jsem buď na školení do večera, pak musím druhý den dohánět práci nebo se učím ☹
Jen hlásím, že mi po rozmražení zůstaly 3 embryjka. Dva bojovníčky zítra v 8:30 dostanu k sobě 🙂
pa

luciiiie
24. čer 2009

Maci a kolik jsi jich že to měla zamražených???? Myslím na tebe a doufám, že ti všechno doobře dopadne.... Hodně štestí přeju.

teri81
24. čer 2009

Ahoj holky zname i nezname, jdu Vas po dlouhe dobe zase pozdravit a poprat vsem hodne stesti 🙂

Macinta, Tobe na zitrek drzim palce,at se Ti inzenyri poradne zakousnou a uz u Tebe zustanou 😀

Jeany,Tys mela dalsi pokus ted? Ja uz nejsem v obraze.

Jaru ahoj, moc nejsem na skypu ,mela jsem rozbity pocitac,ted uz funguje,ale stejne pouzivam priteluv,kdyztaksi Te pridam,az budu moct.

Holky bojujte a nevzdejte to nikdy, stoji to za to milionkrat, ja proste ten pocit z toho byt maminkou ani popsat nedokazu,jaka je to nadhera. Je fakt,ze mam zlate dite,ktere od narozeni spi celou noc,,pres den se jenom smeje, hraje si nebo spinka,takze materska je opravdu dovolena. 🙂

Jimmy,ja mela neomezene vychazky taky, Unica treba dava 4 hodiny jenom,zalezi na dr,mne sam od sebe rekl,ze tehotnym dava neomezene,nejsou nemocne,ale tehotne a je t ojejich zodpovednost,co delaji.
Pokud budes chtit nekde poskakovat a delat kraviny, zvladnes to i kdybys mela vychazky jenom dve hodky. Ja mela neomezene,ale stejne jsem hodne odpocivala. Ale je fajn odjet k rodicum na nekolik dni a proste si vyrazit,kdy se Ti zachce,tak at ti je laskave ten Tvuj dr necha,ze mu to vzkazuju 😀

macinta
24. čer 2009

Lucko, měli jsme 4 a jedno to vzdalo při roztávání ☹
Holky moc dííík za přání. 🙂
Tery, přihoď fotečky, když to půjde🙂

jeany
24. čer 2009

Macinto přeji ti na zítřek hooodně štěstí, aby se ty tvoji bojovníčči udrželi a aspoň jeden zůstal. Kolik si jich necháš zavést?
Ahoj teri, já jsem teď neměla další pokus. Možná to bude v srpnu nebo v září. Je třeba pořádně oddechnout a pak se teprve pustit znovu do boje. 😀

jarkabilik
24. čer 2009

ahojky holky všechny zdravím 😉
přišla jsem aspon juknout po práci na vás 🙂
macinta přeji hodně štěstí a budu na tebe myslet 😉
teri ahojky určitě si to vynahradíme 😉

lucifirek
25. čer 2009

Ahoj Teri,ráda tě tu vidím. To je super,že vaše holčička je tak hodnoučká.

Maci držím pěsti.

jeany
25. čer 2009

Holky ahoooj
Macinto jsem zvědavá co napíšeš. Taky držím pěsti. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru