CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
9. kvě 2010

holky jeste jsem se vas chtela zeptat... nevite nahodou nektera, kolik stoji zamrazeni spermijek? diky moc

teckovanaorchidej
9. kvě 2010

Pampeliška: To bohužel zatím nevím, teprve začnu stimulovat, držím palce!

luciiiie
9. kvě 2010

Pampeliško já našla ceník a je tu Kryokonzervace spermií - zmrazení spermií - 550,- a uchování zmrazených spermií - jednoroční 1.100,- Ale ten ceník je cca rok starej, když jsme teď podstupovali druhej cyklus, bylo vše o cca 100 - 200 Kč dražší.. 😉

vodni
9. kvě 2010

pampeliska36: ahoj, ja zacinam antiko taky koncem cervna a v cervenci 2.IVF. Zamrazeni stoji myslim kolem tisice na rok

teckovanaorchidej
9. kvě 2010

Děvčata, jak to probíhá, kdyby mi ovulace vycházela na víkend? Tím i punkce. Jsou v CAR nějaké služby? Nebo se dělá punkce dřív? Hormonálně se urychlí?

lenceslava
9. kvě 2010

Teckovanaorchidej na unice mají služby dle potřeby takže jak to vyjde tak to vyjde.Já měla punkci v sobotu.

teckovanaorchidej
9. kvě 2010

Ok, díky za odpověď. 🙂 🙂 🙂

lenceslava
9. kvě 2010

Já začínám nakonci května zobat anti.Holky čím nás bude víc,nebudeme se bát vlka nic 😀

pampeliska36
9. kvě 2010

jeeeee nas tady je 🙂 ja zacinam zacatkem cervna brat antiko... a uz ted se nebojim vlka nic 😀 je nas tu vic.

pampeliska36
9. kvě 2010

dekuji luciiiiie. ja se totiz na to zabudla minule pana doktora zeptat. tak aspon takova info zprava od tebe mi urcite pomohla 😉

teckovanaorchidej
9. kvě 2010

Držím všem palce za všech sil a sobě taky 😀 😀 😀 Dnes první den MS, od pátého dne cyklu budu brát clostylbegyt 2x1 5 dnů a mám se objednat na utz. Jsem celá napjatá a zvědavá 😢 , jak to všechno dopadne. Děvčata, proč berete antiko? Na úpravu cyklů? Hlavně ať se daří 😅 😅 😅

kveta
9. kvě 2010

Teckovanaorchidej, antiko sa berie na utlmenie vaječníkov, lebo pri jej vysadení začnú vaječníky pracovať viac a búrlivejšie... takže de facto je to na podporu neskoršej stimulácie, aby bolo viac vajíčok...

teckovanaorchidej
9. kvě 2010

Aha, díky za vysvětlení. Tak držím všechny palce. 🙂 🙂 🙂 🙂

lukza
10. kvě 2010

Ahojky holky koukám že tu je stádo nových bojovnic všem vám moc držím pěstičky aby jste ten boj vyhrály a věřím že ho vyhrajete hlavně věřte že to výjde 🙂))

pampeliska36
11. kvě 2010

teckovanaorchidej.... ja tento cyklus taky budu brat clostylbegyt 🙂 zacinam ve ctvrtek a pak jdu 20.5. na ultrazvuk 😉 tak drzim pesti!

teckovanaorchidej
11. kvě 2010

ahoj pampeliško, já taky začínám ve čtvrtek clostbg, a na utz jdu v pátek 21.5. 😀 😀 20.5. už nebylo místo 😵 😵 taky držím všechno co mám 😅 😅 😅 😅

pampeliska36
11. kvě 2010

teckovana... jeeeeeeee tak to mame stejne 😀 taky drzim vsechno co mam... kdyz to nevyjde... zacinam v cervnu s antiko a pak stimulkou 🙂

pampeliska36
11. kvě 2010

tak ja ti pak napisu ve ctvrtek, jak to vsechno probihalo 😉

teckovanaorchidej
11. kvě 2010

Pampeliško, to bys byla moc hodná, taky držím všechno a budu na tebe ve čt myslet, aby byla úroda 😅 😅 😅

marja
14. kvě 2010

Konečně jsem se dostala na net, abych Vám podala zprávičku : 7.5.2010 se nám narodil zdravý chlapeček Daniel, vážil 3850g a měřil 51 cm. Jestli mi to čas dovolí, ještě písnu, teď Vás jdu dočíst. Mějte se krásně a ať i Vám všem se ten sen o miminku rychle splní. Někdy je ta cesta ke splnění snu velmi náročná, ale určitě to stojí za to. Bojujte a hlavně nic nevzdávejte !!!!

pampeliska36
14. kvě 2010

marja.... gratuluji k narozeni chlapecka 🙂 moji kamaradce se narodil 7.5. taky chlapecek 😉

teri81
14. kvě 2010

Marja gratuluju k chlapeckovi 🙂
7.5. je stastne datum pro me - to vznikla na Unice moje mala holcicka 🙂
Vsem novym bojovnicim moc stesticka a krasna miminka 🙂

teckovanaorchidej
18. kvě 2010

ahoj pampeliško, tak se ti blíží utz, já hned po tobě, tak dej vědět, myslím na tebe, co vyroste 😅

pampeliska36
18. kvě 2010

ahoj teckovanaorchidej... neboj dam vedet! urcite... doufam, ze mi "neco" vyroste 😀
jinak uz v cervnu zaciname s IVF.

teckovanaorchidej
18. kvě 2010

pampeliška - ti budu držet palce, pořádnou úrodu 😀 😀 přeju

lucifirek
18. kvě 2010

Holky držím vám palečky. Pampeliško at máš pořádnou úrodičku. 😉

pampeliska36
18. kvě 2010

teckovana... no tobe ja taky drzim pesticky... 😉
ja zatim nic nepocituju... jako v brisku, ale uvidime, jak to bude, kdyz budu mit ovulku... to teda trosku citim bolestiveji... tak uvidime, kdyz se mi jich tam urodi vice 😀
a co ty?

lukza
18. kvě 2010

Ahojky holky jdu vás všechny pozdravit a hlavně popřát mooc sil a pevné nervíky do boje a hlavně věřte že se zadaří ten boj i když někdy obnáší hodně slz a sklamání za to nakonec stojí

pampeliska36
18. kvě 2010

jeeeeee holky (lukza a lucifirek) dekuji za povzbuzeni! 😉

pampeliska36
19. kvě 2010

tak se zitra rano chystam na ultrazvuk 🙂 dneska me boli trosku v podbrisku... asi mne tam rostou 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru