CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lukza
20. čer 2010

jj v pohodě hlavně že jsis na mně spoměla 😀 už sem ti pisla do IP a co prcekpet jste spoku v kontaktu jestli jo tak jí moc pozdravuj kolik vlastně už má petřík a v kolíkátem je tt:

natulaaa
20. čer 2010

ježiš Luki ,to je strašně smutnéé 😔 😔 😔 😔 😔 . je mi z toho uplně smutno ☹ ☹ ☹ ☹
Luki mám doma asi 20 těhu testu,jak jsem si tehdy objednávala z anglie ovu testíky,tak to víš,že testnu dřív,dneska jsem 8dpo a ms dostávám 14 dpo,takže testovat se bude,to by mi ruce upadly,kdybych netestovala,když mám doma tolik testíku 😵 😵 😵

pampeliska36
20. čer 2010

@lukza jojo taky je mi z toho smutno... cetla jsem to uz u vas na tehulkach ☹ ☹ ☹

lucifirek
20. čer 2010

natulaaa výsledky a uspěšnost by měla mít každá klinika na stránkách,unica je tam má a aktuální. 😉

pampeliska36
20. čer 2010

ja doufam, ze sama sebou jim zlepsim statistiku 😀

natulaaa
20. čer 2010

já taky 😀 😀 😀 ,Jinak my jak se tak s dr.Malým smáli,jak on,tam klábosil ty svoje srandičky,a on se ptal,jestli se nám tam líbí a tak a já říkám,že líbí,moc,ale žy by nás zajímalo,kde dá ty fotečky našich miminek,když tam mají už dvě tabule a uplně plné 😀 😀 😀 a on,to zařídíme,nebojte 😀 😀 😀 😀 😀

jimmy1
20. čer 2010

@natulaaa to by mě taky zajímalo, jestli tam pak někde najdeme fotečku Martínka 😉 jak jsme se byli "pochlubit" tak jsme jim jednu taky dovezli 😀

natulaaa
20. čer 2010

Jimmy no tam,kde jsme seděli my,tak tam nebude,protože tam na těch rámech bylo napsáno 2007 😕 ,ale určitě budou mit ty miminka ještě i jinde,my byli zatím jen dole,možná mají něco i v patře 😵 😵 😵

betys
20. čer 2010

@jimmy1 -já se taky chystám udělat jim děkovnou fotku.Ale ještě chvilku počkám.Mytýsek pořád chrupe,tak až bude trošičku větší a bude koukat.Ať doktoří vidí jakýho nám "udělali" krásnýho chlapíka 😉

pampeliska36
20. čer 2010

@natulaaa no oni ty fotky maji i treba v sesterne a vsude po chodbach... ve vsech ordinacich, jsem zatim nebyla, ale myslim, ze se tam pro nase mimi najde taky nejake to mistecko 😀

pampeliska36
20. čer 2010

tak dneska jsme si pripravili vsechny ty papiry, co si mame vzit s sebou a taky penizky... takze uz budu jen cekat jen na patek 🙂 ted jsem si brala antiko a moje posledni tableta je 28.6. tak to je taky za chvilicku

pampeliska36
20. čer 2010

to je mazec... uz jsem v tabulce jako "aktuální" .... taaaaaaaaaaaak strasne to utika.... 🙂

teri81
20. čer 2010

Pampeliska hooodne stesticka 🙂 Hele to povali,uz jsi aktualni 😀,za chvili budes mit v brisku mimino ci dve,to budes jeste aktualnejsi a az pojedes z porodnice,budes uplne nejaktualnejsi 😀 😀

Natulaaaa,taky nevim,kam tu nasi nadheru soupli,na jakou nastenku,kdyz jsme byli v Unice v dubnu,nase mala tam tak litala ,ze jsem se ani nemelacas kouknout.

Ale holky, mam tady v ramecku veeelikou fotku Ninusky s tymem sestricek a je to krasny 🙂

elllenka
21. čer 2010

@pampeliska36 : Držím všechny palce co mám 🙂 Utíká to rychle 🙂

pampeliska36
21. čer 2010

holky jste hodne 🙂 dekuji moc za podporu!!!

pampeliska36
21. čer 2010

@lucifirek a kdy mas presne termin v cervenci?... at vime 😉

pampeliska36
21. čer 2010

holky nevite... oni uz nedavaji zazraky zivota na prime? 😨

natulaaa
21. čer 2010

Teri máš nádhernou holčičku a v tom ružovém je rozkošná 😵
Pampeliško jééžiš já ti závidím,já zatím čekám na mrchu a teprve pak antiko 😖 ,mě čeká ještě dost času 😠 😀 ,a nebo at tu mrchu nedostanu vubec kruci,to by řešilo vše 😀 😀

pampeliska36
21. čer 2010

@natulaaa to jo 😀 a kdy to mas dostat?

natulaaa
21. čer 2010

No dneska jsem 9DPO ,i když podle dr. Malého asi 8DPO 😀 ,tak v pátek 😖 😖 😖 ,jéžiš já ji nechciiii 😀 😀 😀 ,

lucifirek
21. čer 2010

pampeliška podle utz máme termín 22.7.,ale myslím,že to bude dřív.Tak jsem zvědavá,jestli to tak bude.
😀

natulaaa
22. čer 2010

dobré ráno holky 🙂 🙂 🙂 🙂

pampeliska36
22. čer 2010

@natulaaa dobre ranko 😉

natulaaa
22. čer 2010

Pampel tak testík bílý jako padlý sníh 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 ,tak at už mršula dojde a hotovo a mužu začít pplykat marvelon 😝

pampeliska36
22. čer 2010

@natulaaa jejda clovece... to je skoda! clovek porad veri, co? 😉
to nevadi.... na unice ti pomuzou a bude testik se dvema //
... taky v to doufam!.... patek se uz blizi 🙂

natulaaa
22. čer 2010

Pampel já se už dneska bojím toho testování po IVF 😵 😵 😵 ,
jinak já jsem dneska teprve 9 nbo 10 DPO,ale myslím,že aspon dušík by už byl,kdyby něco 😠 😠

lucifirek
22. čer 2010

Ahojky holky 🙂

natulaaa
22. čer 2010

Ahoj Luci 😉 🙂 ,jak je? u mě na ho...o ,test bílý 😠 😀 ,venku zima a prší,doma je taky syrovo,kruci já mám dneska náladu 😀 😀 😀 ,doufám,že vás nenakazím 😵

lucifirek
22. čer 2010

ahojky natulaaa u nás je hezky slunečno. A dneska i celkem přijatelně,fyzicky.

lucifirek
22. čer 2010

a na testík je ještě brzo. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru