CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

macinta
11. bře 2009

Lenuli, nedělám pro to vůbec nic.Asi je to špatné snaženíčko, ale....prostě teď mám odpočinek od všeho. Akorát jsme si koupili Britské koťátko a budeme své rodičovské budy realizovat na něm🙂 Jedeme si pro ni začátkem dubna.
Akorát jsem začala cítit takové slabé bolení v podbřišku a uvědomila jsem si, že na ovulaci je asi pozdě a na mrchu zase brzy, tak ve mě vznikla jiskra podezření. No uvidíme. Ale netestuji. Tuto sobotu by to bylo přesně 14dní.

lenulinka21
11. bře 2009

Maci to je pěkné kotátko víš co se říká koupíš si pejska nebo kočičku a ejhle najednou
si v tom 😀 Je pravda že když na to nebudete myslet snáž se to povede. Už jsem to tu
psala že dva mý známý byli semnou na Unice tam jim řekli že jedině IVF a ona chvilu
na to otěhotněla přirozeně. 🙂 Jo oni si teda pořídili hafíka 😀

teri81
11. bře 2009

Zuzi,
tak Ty píšeš,že nic necítíš,akorát ty pocity v podbřišku,které tak často znamenají těhu 😀
Takže cítíš 😀 a i kdyby ne,tak to nic neznamená,já necítila absolutně nic, ani mě nikdy nepíchlo, prostě nic.
A ještě jsem špinila .
Já si přála,aby mě někde píchalo,všude holky psaly,jak je píchá právě v tom podbřišku,tak jsem tu řvala,že
já určitě nic. A byla jsem ,takže to fakt nevíš.
Ale vím,že to pobolívání v podbřišku má na zač. těhu hodně holek,tak bud ráda a těš se.

Co Luciiiiie ? Už jsem celá napnutá

macinta
11. bře 2009

Jednou mi kartářka řekla, že počneme přirozeně kluka. že nám žádný doktoři nepomůžou... 🙂 Ale pořád ještě věřím více doktorům. A těm v Unice věřim maximálně.

kveta
11. bře 2009

Luciiie, neviem sa dočkať. Dúfam, že oslavuješ. 😕

kveta
11. bře 2009

Macinta, mne kartárka povedala, že ak nezmením manžela, dieťa mať nebudem. /A to som jej ani nehovorila, že sa nám nedarí počať. 😨 /

lenulinka21
11. bře 2009

Terinko maminko jak se máme s malou? Doufám, že Vám prospívá
a je hodnoučká a hl.zdravá.Teri to 81 u tvého nicku to je rok narození?
Jestli ano taky jsem ročník 81. 🙂
Kveta ahoj dlouho si tu nebyla.

zuzuza
11. bře 2009

Ahoooj Teri, no je to fakt nepříjemný pocit v tom podbřišku, někdy mě tam chytne taková ti křeč, že se musím opřít a rozdýchat to, a dost mě bolí dole v zádech když chvíli sedím, no necháme se překvapit, ani by mě nenapadlo, když mi mudr. řekla, že by mě mělo bolet břicho, že mě fakt bude bolet, ale stejně si nedokážu představit, že bych na testu našla dvě!!

Holky, já bych tak strašně chtěla kočičku:(, já je miluju, mám jich doma milion, všude, na poličkách, na hodinách, jenže manža je asi na kočičky alergickej, je i na králíky, takže mám utrum a to by mě tak obveselilo:(

macinta
11. bře 2009

Ahoj Kveta...Tak raději nebudeme kartářkám věřit.
Lenuli, taky jsem ročník 81...

lenulinka21
11. bře 2009

Jééé Macinta taky jupíííí 🙂 No já jsem v květnu takže jarní dítko.

macinta
11. bře 2009

Já jsem 14 října...takže Váha 😖

zuzuza
11. bře 2009

Já jsem 80, já jsem starší než vy:(, jsem vykopávka:(

lenulinka21
11. bře 2009

Váha je můj manžel a má super povahu!!! 🙂
Jaká vykopávka to bych se na to podívala.Zuzuzko ty trdlo jedno 😀

teri81
11. bře 2009

Lenulinka ahoj!
máme se moc hezky, malá je hodnoučká, to už jsem tu psala,že v noci se vůbec nebudí na jídlo, spí 8 hodin v kuse v pohodě,pak jí nakrmím a spíme dál (dneska nás v 10,45 vzbudil telefon 😀 ,jinak spíme snad doted)
Ninuška se už zabaví na hrazdičce s hrackama (to dělá zrovna ted), kouká na zvířátka a směje se a vydává krásný
zvuky,tak se vždycky bavíme.
Počkej,ty budes mit tu radost dvojnasobnou,to bude nadherne 🙂
Pristi patek se jedeme ukazat p.dr. a sestrickam do Unicy,tak se moc tesime. 🙂

Zuzuza,my kocku mame,je to milacek 🙂 Kdyz jsme privezli domu malou z porodnice,zhrozil se,najezil a vycouval 😀 ,asi se ji boji.

Ja dneska jedu na sraz s kamaradkama,tatinek bude hlidat,no jestli bude hlidat tak jako minule,tak to bude
neco 😀 😝

Holky ja na karty, horoskopy,ctení z ruky a takovy veci neverim 😒
My treba chodili na akupunkturu a brali homeopatika a tomu ja proste taky neverim. Snazila jsem se presvedcit sama sebe,ze jo,ale stejne mi pak IVF nevyslo,tak jsem s tim sekla a to dalsi uz vyslo a bez toho.
Pritel ale chodil a věřil tomu, a je fakt,že se mu jedna hodnota spermiogramu upravila na normu,ale nevim,zda to bylo tím .

lenulinka21
11. bře 2009

Terinko aspon se trochu vyspíš né? Myslím v noci.Hlavně si s ní pořád vykládej já si chodím
povykládat ke kamošce vedle s malým Robinkem no super 🙂

teri81
11. bře 2009

Lenulinka,já jí vykládám a někdytakový kraviny a blbiny ,že se tomu někdy sama směju 😀 😀
Vyspím se krásně, v noci normálně těch 7 hodin v kuse,pak nakojíma další dvě tři hodky spíme 🙂

macinta
11. bře 2009

Zuzko, to teda..Jsi o rok starší vykopávka 😀 😀 😀

inuna
11. bře 2009

ahoj, tak se hlásím ještě 2v1,jsem 40+5 a pořád nic.každý druhý den chodím na monitor a už netrpělivě čekám kdy to přijde.Asi se mu do tohodle počasí moc nechce. 😲

macinta
11. bře 2009

Ahoj Inuna. No a komu by se chtělo? Čeká na sluníčkový den 🙂 A jak se cítíš?

macinta
11. bře 2009

teda, kde je ta Lucka????? Kvůli ní, jak jsem napnutá, se nemůžu soustředit na práci. 😲

inuna
11. bře 2009

Už jsem z toho docela nervozní aby vše bylo v pořádku a čekám kdy a jak to přijde.Už bych chtěla miminko držet v náručí 🙂

zuzuza
11. bře 2009

Taky čekám na zprávy od lucii a za chvíli mažu ven:(, tak snad se brzo objeví!

macinta
11. bře 2009

Inuna, ani nevíš, jak moc Ti zavidím ( v dobrém, samozřejmě).
🙂

inuna
11. bře 2009

To přijde,taky jsem to psala,UVIDIŠ 🙂 🙂 🙂

zuzuza
11. bře 2009

Holky, jsem se totálně zhrozila, mě všude na ksichtu vyskákaly pihy, když se na sebe podívám z blízka, to vám je hnus:(

macinta
11. bře 2009

Zuzko, začni háčkovat 🙂
Inuna, děkuju. Doufám a věřím.

jeany
11. bře 2009

Zdravím Inuno, takže to už bude každou chviličku. ˇPak dej vědět. Hlavně ať jste oba v pořádku! 🙂
Teri, tak to máš malou pěkně hodnou. Jen ať jí to vydrží co nejdýl.
Zuzy, to já jsem totální vykopávka podle tebe.

zuzuza
11. bře 2009

Nene jeany, já si dělala srandu, já jsem tak stará, jak se cítím, a to je tak 21🙂

hanulinecka
11. bře 2009

kráásné popoledni 😵 😵

taky čekám na lucku mareček spí tak je pohodička u kávičky 😀

inu ahoj tak to mám v živé pamtěi já přenášela 12 dni a děs ty dny byli horší jak celé těhotenství nakonec mě museli vyvolávat a nedám na to dopustit za 4 hodinyk jsem měla odrozeno 😵 😵 😵 primář říkal,že kdyby nevěděl že jsem byla na IVF a věděli jsem přesný termín početí,že by sprdl dr.že mě vypočítal špatně termín 😀 😀 taky jsem se těšila až budu ten uzlíček držet v náruči a ono to nechtělo přijít,ale u tebe je vidina, že už to každou chvilku bude a jaký máš nález otevíráš se nebo tak něco

teri tak to máš dcerušku moooc hodnou závidím mareček do 3.měsicu jedl tedy jsem kojila co 2až 3 hodiny ve dne v noci hrzuuuza,ale co bychom pro ty bobánky neudělali taky jsem to přežila a ted se mě odměnuje krásny spaním celou noc a po oděbě 3 hodiny klidu

jinak já už jsem stará paprika oproti vám ročník 77 😀 😀 ale vuubec si to nepřipouštím ve 30.první dítě a omládla jsem 😀 😀 😀 😀

jarkabilik
11. bře 2009

ahojky holky zdravím
😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru