CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teri81
11. bře 2009

Hanulinecka, no já si uvědomuju,že máme štěstí s tím spaním,když slyším,jak fakt mamky vstávají každý 2-3 hodky,
to by mě asi máklo. Ale musela bych ,že jo? 😀

Inuna, myslím na Tebe, znám ten pocit,je to hrozně nepříjemný to přenášení,já už nevěděla,co se sebou a taky na psychiku nic moc, bojíš se někam vůbec vylézt,aby Tě to nechytlo........ 😒
Ale vydrž, někdy vylézet musí 😀 😀 😀
Já furt do doktora hustila,že se bojím přenášení,tak mi udělali ten oxtocinovej test, co to má bud spustit nebo prostě nic no a akorát jsem si přihoršila, rodila jsem pak tři dny,tak vydrž, snad to přijde samo.
A když ne,oni si s Tebou poradí 😉

Zuzi, pihy jsou moc pěkný! Mně vždycky vyskáčou s prvním sluníčkem a v létě jich mám dost,ale vůbec mi to nevadí, páč se mi to líbí 🙂

inuna
11. bře 2009

Hani jaká páprda 🙄 mě je 36 let a užívám si to možná víc než když jsem rodila v 1991 😉 Podle monitoru to vypadá,že se prý už něco bude dít.Kontrakce jsou ale nepravidelné.Chodím každý druhý den na monitor,dnes byl obzvláště rušný tak snad....otevřená nevím dnes bez prohlídky.Zase v pátek a jinak v pondělí nastoupím do nemocnice.

teri81
11. bře 2009

Inuna,tak to už je na spadnutí. Já se těším,až napíšeš zprávičku o miminku a na fotku 🙂
A vy vlastně nevíte,co to je že? No to bude nádherný překvápko! 😀 Co z Tebe asi vyleze???? 😀 😀 😀 😀

luciiiie
11. bře 2009

Ahoj holky,
takže to dopadlo, jak Zuzka předpokládala a my jsme s tím už tak trochu počítali.
Těhotenství zamklo. Nikdo nedokáže říct proč.. Proč zrovna tyhle dvě odešli, jinak jsem měla vše perfektní,
embryja se vyvíjely jak měly, sliznice ukázková. Psychika má prý poloviční úspěch, což u mě nefungovala od té doby, kdy jsem si udělala ten první "zas..ranej" test, kterej samozřejmě po 7 dnech nemohl vyjít jinak než negativně. Od té doby se to se mnou vezlo pořád..strach, nejistota, jedna čárka.
Vzali mi krev kvůli genetice, což nechápu teda, proč to neuděli už přímo při tom prvním.
Jinak máme v mražáčku prý 3 kompaktované moruly (což taky nechápu, když mi řekli v den ET, že jsou to 8 vaječná a ještě béčková) a zaváděli mi taky moruly, co jsem teď tady vyčetla a to mi řekli, že zavádějí blastocysty.
hCG v krvi je 0,82 IU/l ☹

inuna
11. bře 2009

to bude překvápko,nevíme to 🙂 Ta psychika to souhlasím,je to hrozný máš strach o mimčo aby se něco nezanedbalo a radši bych byla aby to přišlo samo!!!Ala znáte to.

luciiiie
11. bře 2009

V životě bych už netestovala dřív než den,dva před termínem, protože tohle nikam nevede a jenom vás to vyhodí z kolejí. I když je to těžký a vy jste mi to radily, viďte? 😉
Na druhou stranu jsem na to aspoň byla připravená a dneska jsem to tam zvládla bez slz i když se mi navalovalo.
V červnu začínáme druhý kolo a doufám, že poslední 😀

inuna
11. bře 2009

Luciie to mě mrzí,je to smutný ale vydrž....bude líp a přijde to.

macinta
11. bře 2009

Luciii, tak to je mi líto ☹ Nevím, co jiného napsat. ☹

hanulinecka
11. bře 2009

Lucíííí nezoufej je to na dobré cestě a jde vidět ,že to jde první neuspěch nic neznamená a příště se to podaří a uvidíš ,že příště si necháš testováni až ten ten den D a budeš v uplně jiném rozpoleožení tak nezoufej a hurá do dalšího boje posílám pohlazení na dušičku a jednu uslintanou pusinu od marečka 😵 😵 😵

inu,ale ty už máš jedno dítko 😀 prtoo bych chtěla brzo druhé MM je taky 36 a aby neby l jak goták na vychovu děti 😀 😀

teri ono oprvadu by ti nic jiného nezbývalo než to vydržet 😀 😀 😀 a troska ze mě není zvykla jsme si tenkrát,ale vím že to byl opruz 😀 😀 a já si vždycky v noci říkala když plakal a nechtěl spát chtěla jsi dítě tak se strarej a nefnukej že nemužeš chrápat 😀 😀 😀

já ybch taky u druhého chtěla si nechat překvapení až do porodu,ale nevím nevím jestli ybch to vydržela musel by mít asi celé těhu nožky u sebe a neukázat se 😀

macinta
11. bře 2009

Luciii, v červnu k tomu bude i krásný počasí. 🙂 Bude lepšejší nálada a už budeš všechno znát.

jarkabilik
11. bře 2009

zuzuza co mám říkat já ☹ se svým ročníkem 72

macinta
11. bře 2009

Ahoj Jary 🙂

jeany
11. bře 2009

Lucinko, je mi to moc líto. ☹ Takže jsi byla těhu, ale zamlklo to? Uvidíš podruhé je větší šance. Věř tomu. A za chvíli ti to uteče a bude červen. Užiješ si jaro a budeš příjemně naladěná na další pokus. A vem si, že jdeš do KETU, já musela absolvovat všechno celé znovu. Jsi na tom líp než já. Bude líp. 😀
A já osobně radím, netestujte holky předem. Nepůsobí to dobře na psychiku. Já myslím, že se rozhodíte a jste ve stresu a přitom můžete být těhu, ale tímto neprospějete ani sobě ani mimi.

luciiiie
11. bře 2009

Holky však jasný 😉 Bude svítit sluníčko, člověk bude nabitej, nebudu už píchat žádný hormony do břicha.
Přihlásila jsem se od 20 dubna na kurz modeláže nehtů, takže budu dělat s budoucí tchyní, ta dělá pedikůru a zas to bude o něčem jiným, nebudu stresovat na nočních, na dvanáctkách, tahat se s paletama.

luciiiie
11. bře 2009

Jeany souhlasím...kdyby ten test byl tenkrát pozitivní, byla bych ráda, že jsem to udělala...nevím, jestli za to může on, ale od té doby už jsem byla ve stresu a testovala každej den jak posedlá

kveta
11. bře 2009

Luciiiie, je mi to ľúto. Drž sa!

jarkabilik
11. bře 2009

inuna než se naděješ tak mimi bude v náručí 😉

jeany
11. bře 2009

Vidíš, Zuzy, co píše Luciiie. Nechceš to testování taky nechat na den určení?

jarkabilik
11. bře 2009

inuna tak to já si taky říkala že když jsem rodila 1991 v září že aspon druhé stihnu do 35 nejpozději a to ani zdaleka zatím nehrozí 🙂 jsem někde slyšela že ženská v pozdějším věku po porodu prý omládne tak nevím co je na tom pravdy pak se tě zeptám až budeš mít uzlíček v náručí 😉

luciiiie
11. bře 2009

Ale chci vám Holky všem poděkovat, za to, že tady jste a lejete do žil energii a naději..umíte podpořit, podržet a to člověk potřebuje. Jsem ráda, že jsem sem tenkrát vlezla a že jste tohle všechno prožívaly se mnou...
Jeany ty se opatruj, tobě holka věřím, že ti to vyjde a samozřejmě, že "našemu přestárlýmu" Zuzálkovi taky 😉
Všem maminkám přeju, aby jim děti pěkně rostli, byli zdravé a nezlobili.
Všem těhotným hodně pohybu v bříšku.
Všem začínajícím nebo čekajícím na další pokus hodně štěstí - už v tom jedu zase s váma 😀

jarkabilik
11. bře 2009

luciiie tak to jsem z toho hotovo já tomu v tvém případě moc věřila a nenapadlo mě že zrovna ty zamklé ☹

inuna
11. bře 2009

Jarkabilíku no snad,ty máš taky dospěloou holčinu,viď?
To testování jsem taky nechala až na den D.Pak je člověk jak urvanej,ale vydržet to!
Luciie máš mražáčky to je velká výhoda

bajik
11. bře 2009

Ahoj holky,
Luciie je mi to líto.Je divné že vám řekli že máte blastocysty a při tom zaváděli moruly.
Jinak já jsem testovala 9.den a myslím že je to risk.Nám to sice vyšlo,ale i tak je to brzo.
Určitě je lepší vydržet aspoň do toho 14.dne.

luciiiie
11. bře 2009

No Bajik to mi právě vykládej...je to tu napsaný v papírech. Kvalita transferovaných embryí KM, kvalita zmražených embryí KM (1 pejeta).
Inuno víš jak jsem za ty mražáčky vděčná??? A to jsme nad tím tenkrát přemýšleli dokonce!! No ještě, že jsem si to prosadila.

jarkabilik
11. bře 2009

Jak to sleduji tak zamklé může být v jakékoliv fázi když já měla v den testování HCG 419 a vylezlo až na 4826 a pak skoro po dvou týdnech od testování bolení břicha a HCG o tisíc dolů,stejně je to zajímavé co vše je možné,když jsem prvně slyšela od známé že její dcera měla zamklé tak jsem se musela zeptat co to znamená ale nikdy mě třeba nenapadlo že to poznám na vlastní kůži

jarkabilik
11. bře 2009

inuna tak já testovala myslím den před to podruhé po ketu z mrazáčků a byla jsem poměrně v klidečku 🙂 dokonce jsem to tajila i tady že jsem byla už na ketu 😀 holky se divili že jsem to dokázala neříci 😀 až po testování abych se pochlubila

jarkabilik
11. bře 2009

luciiie je dobře že máte mrazáčky,do ketu to uteče rychle 😉

macinta
11. bře 2009

jinak jsi Luciii moooc statečná 🙂 Já jsem bulela celou cestu z Brna do Pardubic 😔

jarkabilik
11. bře 2009

macinta tak to i já bulila celou cestu do Přerova lidi si asi museli myslet 🙂

luciiiie
11. bře 2009

Macinto já brečela poslední 3 dny... To už jsem i hysterčila ať si přítel najde někoho jinýho s kým bude moct mít jednou děti a podobný hovadiny..pak jsem bulela, že se se mnou určitě rozejde, že mu nejsem schopna dát dítě, to už jsou takový zoufalý stavy,kdy prostě nevíš jak a co bude dál..a řekneš takový ptákoviny, že bych si teď jednu vrazila. No co ti budu povídat. Já jsem strašně ráda, že ho mám, je pro mě obrovská opora.
Sestřička Zuzka se ptala, jak jsem to zvládala, tak jí říkám, svatý injekce do břicha než tohle čekání 🙂 Tak říkala, že věří a že to říká každá 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru