CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
26. lis 2010

@lilllu a ještě užíváš léky?

andinecka
26. lis 2010

@lilllu
já byla na Et 19.11. a vzala jsem si neschopenku (braly si ji ten den všechny holky, co šly se mnou) - a to nemám tělesně namáhavou práci

jezulicka
26. lis 2010

no nic tak jdu si už lehnout , jsem unavená tak čauki a zase tu brzo dojdi na pokec at se tu nenudím 😀 😀 tak dobrou... 😉 😉 🙂

lilllu
26. lis 2010

@jezulicka jeste jo, byla jsem vymenit agolutin za utrogestan. S tim jsem zacala prvni krabicku tento tyden, Estrofem porad, jeste mam prednison tak kolem 5 tablet a to samy u listovky. Nevim prave jestli jim mam volat v pondeli aby mne dali dalsi listovku a prednison, ze mne dojde...
OPU byla 30.11.

lilllu
26. lis 2010

@jezulicka Dobrou 🙂

pampeliska36
27. lis 2010

nazdarek a dobre ranko 😀

jak se vsechny holky mate?

hlasim, ze u me je vsechno podle rozpisu 🙂 moje telo se s tim papirem asi szilo 🙂 takze mrcha v plnem proudu a dneska zacinam brat estrofem (prozatim jen jeden rano a pak se to zacne stupnovat).
jinak se tesim z toho, ze nasnezilo a je zimaaaaaaaa... asi vyrazime na teply svobodacek a trdelnik a zazvonit na zvonek a prat si neco... uz se to blizi... vanoce 😀

@raduza2 rady! kocko! jak jsi dopadla na sezeni u doktora?

jezulicka
27. lis 2010

@lilllu ty já nevím mně to vyšlo ty léky akorát jak jsme šli na utz a pak za 3dny už sem prednison vysadila a estrofem do týdne také...mně to teda vyšlo a listovka jak ti dojde tak mi říkali at už si koupím nějaké vitamíny pro těhule kde je listovka obsažená...tak mám calibrum...

lilllu
27. lis 2010

@jezulicka tak to je teda paradni. To rikam, ze jdu o vic jak tyden pozdeji na utz nez objednavaji, protoze jinak by mne ty leky asi vysly, mozna jim skodim 🙂 No Estrofem jeste mam, a na tu listovku a prednison zavolam v pondeli. Asi se objednam ke svemu doktorovi, protoze tyden navic uz asi cekat nevydrzim 🙂 nebo spis tyden a pul do 9.12. 🙄

raduza2
27. lis 2010

Ahojky

@pampeliska36 ja na sezení nebyla akorát jsem s mudrem mluvila po telefonu ,znova opakoval že mu je líto že jsme to neukočírovali jak on říká .No a jak jsme dopadla v podstatě dobře .Řekl že se mělo punktovat o den dřív ,příště tsejný protokol s nižšíma dávakama a uvidí se podle situace nebo spíš podle foliklů ,já mám jen obavy že když nasadí nižší dávky tak nebudou zarlý ,ale to je ještě daleko a pak se uvidí podle situace
😉

luciiiie
27. lis 2010

@lilllu objednávají 14 dní po pozitivním testu....to budeš v 7týdnu těhotenství a měla by být srdeční akce. Když si skočíš dřív ke svému, tak určitě najdete už dutinku ;)

lilllu
27. lis 2010

@luciiiie no videla bych to tak, ze v pondeli volam 🙂 nejdriv na listovku jestli to mam dobrat a smitec a pak tomu svemu ze prijdu 😀

luciiiie
27. lis 2010

@lilllu listovku si klidně kup sama a pokračuj dál, já ji beru celý těhu 😉 a nebo jak psala jezulicka, nějaký vitamínky pro těhulky, tam je taky obsažená, tu budeš potřebovat doplňovat pořád. Tam spíš ten prednison...jestli ti ještě krabičku předepíšou a nebo se na to vyprdnou když ho budeš stejně po utz vysazovat. Však uvidíš, co ti řeknou 😉 Přeju ti, ať ti to do toho 9 rychle uteče 🙂

pampeliska36
27. lis 2010

@raduza2 ajoooooooooooooo... ja myslela, ze ti reknou co a jak... kdy muzete jit znovu do dalsiho boje. 😉

@lilllu no listovku si muzes koupit v lekarne, jak pise lucka... akorat nebude tak silna, jak predepisuji doktori 😉

a co holky... uz jste zahajili pripravu na vanoce? a peceni? 😀 JA MILUJU VANOCE!!!

jezulicka
27. lis 2010

@pampeliska36 ahojky já letos nepeču u nás to pak nikdo nejí a já to loni rozdávala po známých tak to kašlem...a dárky ještě nemám...ty už ano?

pampeliska36
27. lis 2010

@jezulicka ja uz skoro vsechno mam... jen nejake drobnosti pro kamosky a je to 😀 taky letos nepecu... cukrovi jsem si objednala 😀 😀 😀

jezulicka
27. lis 2010

@pampeliska36 to je taky dobré objednat a mít klid...já nemám žádný dárek ale příští týden už musíme... 😲

tevi
28. lis 2010

Čauky holky. Jsem nervozní jak sáňky v létě. Zítra jedeme na Unicu přesně naplánovat KET. Mám poslední den Marvelon a jsem fakt zvědavá, co mi poví, protože jsem celý měsíc špinila... Mám z toho velký strach, ale vůbec né z injekcí, ale aby se to podařilo. Navíc jsme si vyslechli novinku : ségra je těhotná (o šest let mladší než já...), sestřenka má mimčo a řekla bych, že všechny kamarádky i sousedky jsou taky v očekávání. Jenom my nic... Snad by to moh ten Ježíšek zařídit...

vodni
28. lis 2010

Ahoj kočky, opět jsem měla nějaký výpadek 😝 ale jsem tu zas na skok 😉 @tevi na zítra přeji jen samé skvělé zprávy!!!

pampeliska36
28. lis 2010

@vodni nazdarek 🙂

pampeliska36
28. lis 2010

@tevi ahoj a vitej. 😉 ja jsem take zrovna v priprave na svuj prvni KET 🙂 a uz mam menstruaci z vetsi casti za sebou a beru uz estrofem atd... 🙂
na zitra drzim pesticky! at vse dopadne k tve spokojenosti!!!

vodni
28. lis 2010

@pampeliska36 čau, čau, já včeta polkla psolední marvelon 😉 Mrcha má přijít 30., ale předpokládám, že to bude nejdřív ve středu...

raduza2
28. lis 2010

@tevi ahojky a vítej mezi námi na zítra držím vše co mám

A jinak všem krásnou první adventní neděli 😵

pampeliska36
28. lis 2010

@vodni jeeeeeeeeeeee no to jsi uplne v zavesu za mnou a tesnem 😀 😀 😀

pampeliska36
28. lis 2010

@raduza2 ahoj rady! i tobe 🙂

raduza2
28. lis 2010

@pampeliska36 ahojky pampel a jak jsi teda daleko ted momentálně ??

tevi
28. lis 2010

Holky díky. Z prvního ICSI máme kluka, tak snad mu přibyde sourozenec. Potřeboval by ho jako sůl! Ale snažení jen nestačí. Moc tomu věřím, tak snad. Zítra se ozvu. Pa a díky...

vodni
28. lis 2010

@pampeliska36 no jasně 😀 na mikuláše si nadělím píchání 😀

raduza2
28. lis 2010

@vodni ahoj a tak jak to máš ?? Uplně stejně jako naposledy ??

vodni
28. lis 2010

@raduza2 jo, má to stejné jako u druhého ivf, jen místo gonalu mám zase puregon... (gonal se mi sice líbil víc, ale je to jedno). A zase 300 IU na celou dobu

raduza2
28. lis 2010

@vodni aha ,nevíš proč ti to měnili za puregon ??Jestli ktomu měli nějakej důvod ,vím že je to asi stejné ...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru